UCHENJE.....ili........MASHTOVITOST

Slazem se da -nemastovitost dovodi do pucanja veze... do zasicenosti i neke monotonije... Sex smatram izuzetno bitnom stavkom u formiranju,a kasnije i opstanku jedne kvalitetne veze... u 100% slucajeva isprobam sve sto mi se ucini zanimljivim..cak i ako to nije ono sto smo prvobidno zamislili ili rezultat "nije nista posebno" bar se lepo zabavis ...uvek glasam za novine,a ideja vala...na svakom cosku :per:
 
Slazem se da -nemastovitost dovodi do pucanja veze... do zasicenosti i neke monotonije... Sex smatram izuzetno bitnom stavkom u formiranju,a kasnije i opstanku jedne kvalitetne veze... u 100% slucajeva isprobam sve sto mi se ucini zanimljivim..cak i ako to nije ono sto smo prvobidno zamislili ili rezultat "nije nista posebno" bar se lepo zabavis ...uvek glasam za novine,a ideja vala...na svakom cosku :per:

za kakve novine glasas ?:zper:
 
Slazem se da -nemastovitost dovodi do pucanja veze... do zasicenosti i neke monotonije... Sex smatram izuzetno bitnom stavkom u formiranju,a kasnije i opstanku jedne kvalitetne veze... u 100% slucajeva isprobam sve sto mi se ucini zanimljivim..cak i ako to nije ono sto smo prvobidno zamislili ili rezultat "nije nista posebno" bar se lepo zabavis ...uvek glasam za novine,a ideja vala...na svakom cosku :per:

Cekam te na cosku bate zivojinovica i ljubise samardzica da razmenimo iskustva
Inace zene tesko da mogu nesto nauciti sto bi dalje prenele..to im onda ne bi bilo zanimljivo jer muskarac ispada neiskusan
 
Slazem se da -nemastovitost dovodi do pucanja veze... do zasicenosti i neke monotonije... Sex smatram izuzetno bitnom stavkom u formiranju,a kasnije i opstanku jedne kvalitetne veze... u 100% slucajeva isprobam sve sto mi se ucini zanimljivim..cak i ako to nije ono sto smo prvobidno zamislili ili rezultat "nije nista posebno" bar se lepo zabavis ...uvek glasam za novine,a ideja vala...na svakom cosku :per:

sine dado ocesh da ti majka skuha kafu. necu daj mi novine :)))
 
Ja ne kontam kako mozes nekoga da volis i zelis svim svojim bicem i pri tome budes nemastovit...:dontunderstand:
Nekako mi sve to ide u paketu zajedno...ako gajis jaka osecanja, postoji jaka obostrana privlacnost, osobe su zdrave duhovno, telesno i psihicki i imaju lep odnos, pa kako moze biti dosadno u seksu?
 
Ko koga treba da uchi u sexu?
Kako se obrazujete i kako to shto pogledate ili prochitate primenite u RL?
Ako ne primenjujete sve blagodeti sexa koja je svrha biti SAMO
u misionarskoj pozi?
Obichno nemashtovitost u sexu dovodi do pucanja veza..

Pa jedno drugo ucimo. Dzaba ako je on imao njih X pre mene, ako meni nikako ne shtima. Ja cu njega nauciti sta ja volim, on mene sta on voli, i oboje zadovoljni.
Volim da probam svasta, ali to je retko kad proizvod citanja sex saveta i tih fora, vise je to trenutna inspiracija...nesto sto mi u tom trenutku padne na pamet (ili njemu).
I da, ne volim ni da trcim stalno istu marshutu, a kamoli da uspostavljam rutinu u sexu.
 

Back
Top