1st annual Krstarica Royal Championship Nominations

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
1st Annual Krstarica Royal Championship(1.Godišnje Kraljevsko Takmičenje Krstarice)ili 1st Annual Krstarica Awards(1.godišnje Krstarica nagrade),su kao Oskar samo naš Oskar!Vi glasate za naj film 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Među nominacijama od strane predsednika komiteta Rastka Poceste(kontaktirajte me ako hoćete da se učlanite u panel sudija)su:

-Slumdog Millionaire(2008)
-Milk(2008)
-Revolutionary Road(2008)
-Madagascar 2(2008)
-Frost/Nixon(2008)
-Doubt(2008)
-Dark knight(2008)
-Narnia:The Prince Kaspian(2008)
-Marley and me(2008)
-The curious case of Benjamin Button(2008)
-Yes,man!(2008)
-The Boy in Striped Pyjamas(2008)
-Dark knight(2008)


Nagrađivanje će biti održano 3.Septembra 2009.u 16:35(tada ćemo saopštiti sve nagrade nakon sednice panela sudija).

Nadam se da će mi članovi panela sudija pomoći oko kategorija,imaćemo anketu,dakle-glasovi publike + glasovi žirija=Pobeda!

Za sad se znaju ovakve kategorije:

-Najbolji film godine(sve ukupno)
-Najbolja slika
-Najbolji glavni glumac
-Najbolja glavna glumica
-Najbolji režiser
-Najbolja muzika(pesma)
-Najbolja muzika(originalna)
-Najbolja montaža
-Najbolji mix muzike
-Najbolji vizuelni efekti
-Najbolji kratak dokumentarac
-Najbolji dokumentarac
-Najbolji sporedni glumac
-Najbolja sporedna glumica
-Najbolji usvojeni scenario
-Najbolji originalni scenario
-Najbolji kratak film
-Najbolja sinematografija
-Najbolja šminka(razumete šta oću da kažem)
-Najbolji dizajn kostima
-Najbolji za art direction(?)
-Najbolji kratki animirani film
-Najbolji animirani film
 
Konkurs za sudiju:

Korisničko ime:
Ime i prezime:
Godina rođenja:
Omiljeni žanr:
Omiljeni film:
Datum učlanjivanja na forum:
Broj postova:
Broj postova na (pod)forumu "Film i video":
Pozicija(forumska,npr.moderator,ističe se...):
Obrazovanje:
Rođaci na forumu:

Ukoliko ne želite da objavite ove podatke u javnosti,pošaljite ih preko PP-a.
 
Poslednja izmena:
Da sam mod prebacio bih odma, ali nisam, pa zato cemo sacekati nasu dragu moderatoricu Madonnu da prebaci :)

Dok ne prebaci,ćeš se članiš u panel ili nećeš,da daš komentar na ove naše nominacije(ne možeš da predlažeš dok nisi u panelu,ustvari možeš da predložiš,ali se tvoj glas u glasanju žirija ne računa,može samo da pomogne što se tiče predloga sudijama,članovima žirija).
 
1st Annual Krstarica Royal Championship(1.Godišnje Kraljevsko Takmičenje Krstarice)ili 1st Annual Krstarica Awards(1.godišnje Krstarica nagrade),su kao Oskar samo naš Oskar!Vi glasate za naj film 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Među nominacijama od strane predsednika komiteta Rastka Poceste(kontaktirajte me ako hoćete da se učlanite u panel sudija)su:

-Slumdog Millionaire(2008)
-Milk(2008)
-Revolutionary Road(2008)
-Madagascar 2(2008)
-Frost/Nixon(2008)
-Doubt(2008)
-Dark knight(2008)
-Narnia:The Prince Kaspian(2008)
-Marley and me(2008)
-The curious case of Benjamin Button(2008)
-Yes,man!(2008)
-The Boy in Striped Pyjamas(2008)
-Dark knight(2008)


Nagrađivanje će biti održano 3.Septembra 2009.u 16:35(tada ćemo saopštiti sve nagrade nakon sednice panela sudija).

Nadam se da će mi članovi panela sudija pomoći oko kategorija,imaćemo anketu,dakle-glasovi publike + glasovi žirija=Pobeda!

Za sad se znaju ovakve kategorije:

-Najbolji film godine(sve ukupno)
-Najbolja slika
-Najbolji glavni glumac
-Najbolja glavna glumica
-Najbolji režiser
-Najbolja muzika(pesma)
-Najbolja muzika(originalna)
-Najbolja montaža
-Najbolji mix muzike
-Najbolji vizuelni efekti
-Najbolji kratak dokumentarac
-Najbolji dokumentarac
-Najbolji sporedni glumac
-Najbolja sporedna glumica
-Najbolji usvojeni scenario
-Najbolji originalni scenario
-Najbolji kratak film
-Najbolja sinematografija
-Najbolja šminka(razumete šta oću da kažem)
-Najbolji dizajn kostima
-Najbolji za art direction(?)
-Najbolji kratki animirani film
-Najbolji animirani film

Dakle, glasam u goreponuđenim kategorijama za ponuđene filmove?
Mislim da nije OK da su na listi neki komercijalni filmovi a nema nekih jako dobrih filmova kao što je Reader ....
Kakve su šans eda se doda taj film jer je ipak jedan od onih koji su obeležili sezonu???
 
Ja sam postovao filmove koje sam ja gledao,ako postanes clan zirija,ispunis podatke koje sam postovao u mom another postu,nominuj Reader-a...Prvo dobro pročitaj temu od početka do kraja...

Procitao dobro, nekoliko puta, ali mi ocigledno nije bilo jasno.
A i dalje ne vidim da si negde napisao da se lista moze prosirivati.
Sve u svemu, vodio sam neka glasanja ranije i ljudi lako i brzo gube interesovanje a to kako si zamislio malo je komplikovano.
Ok, poslacu ti podatke za sudiju, samo da bi dodao i Reader-a. Ali bolje je da samo glasaanje pocne sto pre, inace ce tema da padne nisko.
 
p.s.
Znas kako, sustina Foruma i jeste u anonimnosti, trazenje imena i prezimena je bzvz.
Ime i prezime ti ne traze ni da se registrujes, bzvz mi je da ti govorim ime i prezime.
Sorry

Ok,uradi to preko PP,mada sam mislio da bi bilo bolje da na temi gde glasa žiri(glasanje žirija + glasanje clanova foruma = pobeda,postoje nagrada žirija i nagrada publike,i ko je najbolje plasiran na obe liste i ima najviše nagrada u ostalim kategorijama on je proglašen za:"Najbolji film 2008.")
 
Korisničko ime: svetovid
Broj postova: 441
Nivo reputacije i naziv nivoa: 3
Učlanio se na forum: 14.06.2007.
Godina rođenja(radi iskustva): 1988.

Evo, prijavio sam se :)
.
ja sam preko dve godine na Forumu a to sto imam manje od 500 postova znaci samo da ne komentarisem kad nemam sta da kazem. ne treba na osnovu toga da procenjujes ''iskustvo'', a narocito ne na osnovu godina.

Filmovi koje treba da uvrstis:

1. The Reader
2. The Wrestler
3. Changeling
4. Australia
5. Mamma Mia !

Mislim da su neki sa spiska koji si dao nezasluzeno na listi. Ali ok. Nadam se da ces uvaziti moje predloge :)
 
The Reader mi se cini kao zanimljiv film,i verovatno cu ga gledati,najkasnije sledece nedelje...The Wrestler me je privukao tek ove nedelje,ali cu ga gledati...Za Changeling sam cuo da je odvratan film,ali ipak odlican,medjutim cuo sam ostre kritike na racun Angeline...Nikada nisam cuo za film Australia,a gledao sam Mamma Mia!,eto zaboravih da je uvrstim...

Eto sad ogrebah sinopsis i informacije o Australiji,i videh Nikol glumi...Ehem,nije loše...
 
-Najbolji usvojeni scenario
Misliš, adaptirani scenario (na osnovu literarnog predloška). Ne postoji usvojeni scenario.

-Najbolja sinematografija
=najbolja fotografija (kamera)

-Najbolji za art direction(?)
Najbolja scenografija.

Je l potrebno prijavljivanje da bi samo predložili filmove?

U svakom slučaju, predlozi - par filmova koji do sad nisu pomenuti:

Låt den rätte komma in (Let The Right One In / Otvori vrata pravom)
Johnny Mad Dog
 

Back
Top