Сајт и рефлексија предмета на сајту као у огледалу

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Ако може мала асистенција треба ми, па бих молила за помоћ оне који знају.

Како се врши пресликавање (рефлексија) неких предмета на сајту (као у огледалу). Дакле, на који начин се то ради, да ли у фотошопу или у неком специјалном програму. Примера ради, наводим неки линк са сличицом: http://nz.loccitane.com/26/1/2930/40...Parfum-Kit.htm

Хвала унапред свима на одговорима

Поздрав
 
Jesam li ja izlapeo, ili na nekom od podforuma već videh ovu temu?

Ниси излапео :lol: хвала ти на одговору на оној другој теми :)
Извини, хитно ми је био потребан одговор, па нисам знала где да поставим.
Сад можеш ову тему да закључаш јер сам на оној добила одговор :p

Хвала ти
 
Mislila si na ovo: http://www.ljubafm.bravehost.com

phpsoshop !

very easy

На то сам мислила Љубо супер је сајт :super:

свиђа ми се музика на њему је екстра :klap:

Љубо, имам само једно питање за тебе, реци ми молим те, како си урадио ово да је иза тебе скроз бела позадина да ли си ишао на "резање фотографије" са ласом и чаробним штапићем у фотошопу или си другачије радио ?:think:

И још једно питање, ако случајно знаш, треба ми, ако знаш како се убацује у сајт дугме у флешу (односно звук) који ШКЉОЦА КАО ФОТОАПАРАТ, дакле, звук шкљоцања фотоапарата, то ми треба, кад неко кликне на стрелицу за следећу слику, да шкљоцне дугме фотоапарата.

Хвала унапред на одговору! :D
 
Uh, pravo da ti kazem...

1. Fotografiju mozes rezati kako hoces, da li lasom ili cak i gumicom ... he he, to je nebitno, ja kombinujem tehnike dok ne bude solidno.

2.Ne radim flash dugmice iz SEO razloga, nisu bas pozeljni koliko prica Dzordz Faust, to pitaj nekoga drugog.

3. Nisi pitala ono najbitnije a to je kako ispo mojih nogu stoji odsjaj kao u ogledalu... ja sam ga odradio bedno, kao da stojim na prstima, ali moze to mnogo bolje. Poenta je da u PS na postojecu sliku dodas jos jednu rotiranu za 180c ispod, pa onda uzmes GRADIENT TOOL (pravljenje prelaza) koji namestis da prelazi iz bele u prozirnu, pa opamprcis prelaz po onom rotiranom delu tela (ili nekog drugog predmeta).

Pitaj ako ti trebaju detalji...
 
Uh, pravo da ti kazem...

1. Fotografiju mozes rezati kako hoces, da li lasom ili cak i gumicom ... he he, to je nebitno, ja kombinujem tehnike dok ne bude solidno.

2.Ne radim flash dugmice iz SEO razloga, nisu bas pozeljni koliko prica Dzordz Faust, to pitaj nekoga drugog.

3. Nisi pitala ono najbitnije a to je kako ispo mojih nogu stoji odsjaj kao u ogledalu... ja sam ga odradio bedno, kao da stojim na prstima, ali moze to mnogo bolje. Poenta je da u PS na postojecu sliku dodas jos jednu rotiranu za 180c ispod, pa onda uzmes GRADIENT TOOL (pravljenje prelaza) koji namestis da prelazi iz bele u prozirnu, pa opamprcis prelaz po onom rotiranom delu tela (ili nekog drugog predmeta).

Pitaj ako ti trebaju detalji...

Хвала Љубо на исцрпном одговору. :D Сад сам у фази вежбања, успела сам да добијем то што си објаснио:super:, још само да видим те нијансе "Перспективе..." итд...и друго...:p

Ако запне у нечему, опет ћу се овде појавити :mrgreen:
 

Back
Top