Srbija moze doziveti finansiski slom i ozbiljne politicke potrese...
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Srbija moze doziveti finansiski slom i ozbiljne politicke potrese...

Elita Miroslav Milovanovic (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    191

Podrazumevano Srbija moze doziveti finansiski slom i ozbiljne politicke potrese...

Srbija moze doziveti finansiski slom i ozbiljne politicke potrese ako korenito ne promeni postojeci sistem. Promene moraju biti u korist radnika i vlasnika kapitala. Treba podrzati svakog, bilo da je iz zemlje ili iz inostranstva, ko zeli da razvija bilo koju poslovnu delatnost.
    Ceh mora da plati nadgradnja, pa delimicno i gradjani. u knjigama Civilizacija treceg milenijuma i Srbija i globalni svet predlozio sam bitno drugaciji nacin finansiranja obrazovanja, zdravstva itd.

Ceo svet je inace u takvoj situaciji, a Srbija je deo sveta, da su potrebna nova promisljanja odnosno potrebna je sasvim nova ideologija koja ce covecanstvo izvuci iz stalne krize.
    Poslednji put ažurirao/la Miroslav Milovanovic : 20.08.2009. u 15:22

Domaćin
    Učlanjen
    11.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Re: Srbija moze doziveti finansiski slom i ozbiljne politicke potrese...

...pa uplatish 100mb ,za 100 din ,i reshish problem.

Zaslužan član
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    245

Podrazumevano Re: Srbija moze doziveti finansiski slom i ozbiljne politicke potrese...

Citat Original postavio Miroslav Milovanovic Pogledaj poruku
    Srbija moze doziveti finansiski slom i ozbiljne politicke potrese ako korenito ne promeni postojeci sistem. Promene moraju biti u korist radnika i vlasnika kapitala. Treba podrzati svakog, bilo da je iz zemlje ili iz inostranstva, ko zeli da razvija bilo koju poslovnu delatnost.
    Ceh mora da plati nadgradnja, pa delimicno i gradjani. u knjigama Civilizacija treceg milenijuma i Srbija i globalni svet predlozio sam bitno drugaciji nacin finansiranja obrazovanja, zdravstva itd.

Ceo svet je inace u takvoj situaciji, a Srbija je deo sveta, da su potrebna nova promisljanja odnosno potrebna je sasvim nova ideologija koja ce covecanstvo izvuci iz stalne krize.
    Ај да те питам оно што хоћеш

А која је то идеологија?

Učlanjen
    14.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    191

Rec je o ideologiji racionalnog gradjanskog drustva cije sam glavne elemente izlozio u svojim dvema knjigama.Svi dosadasnji projekti su propali u praksi.Sada je u velikoj krizi i l iberalni kapitalizam.
    Predlazem onima koji to zele da komuniciraju sa Zapadnjacima i ostalima po svetu.
    Novu ideologiju mogu stvoriti samo hiljade ljudi zajednickim naporima.
    Inace sve vaznije drzave u svetu su duboko birokratizovane a mnoge su i bankrotirale samo se susret sa istinom odlaze.
    Moje javne stavove svako moze da komentarise siromsveta ali zelim da budem tacno citiran.

Starosedelac 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    585

na neki nacin nisi u krivu

da se nocas ukine mafija, politicka i prava, vec sutra bi sve u srbiji bilo jeftinije min 20% u radnajma , a ostale cene i vise, ne zna se

takodje bi se odcepile blokade u politickom zivotu, sistem bi sam doveo do neke vlade, kakve-takve koja bi imala zadatak da sve popise, posle ovih, i polako da se krene sa radom, propadanje da se zaustavi
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Aktivan član
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

A ja zbog tebe doziveh nervni slom zbog elementarnog nepoznavanja pravopisa, a kao...resavao bi finansiJske probleme. Zapamti: FINANSIJSKE!!!!!!!!

Starosedelac Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1979

bas ces da nas spasis ti i tvoje 2 knjige
    За Цара Славе, За Цара Небеског, Ми борбу водимо, Зло да покоримо.

Legenda Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    140

FINANSISKI ne može ama baš nikako

Zaslužan član jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    263

А,шта ти имаш да измишљаш топлу воду кад је Онај који је створио све,укључујући и човека,дао како треба да живи појединац,како да се жени,како да води породицу,како да васпитава децу,како да се води село,варош,град и на основу тога комплетно друштво и држава.

То људи неће,него хоће да седе и не раде ништа,да зависе од криминалаца који им дају "послове" ,а који зависе од њихових кредита,и зато заслужено страдају.
    Такав систем умире,долази до краха,тачно је да ће наступити финансијски слом(већ јесте),али људи то хоће.Теже таквој политици,таквом уређењу друштва и само жању оно што сеју.Поштено.

Učlanjen
    14.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    191

Javno nastupamo da bi se nesto promenilo na bolje.Mozda neki ucesnici Foruma ne veruju da pojedinac moze bilo sta da predlozi novo u za svoju zemlju pa i za svet.Da li misle da i dalje mozemo da zaduzujemo drzavu?Da li ce svet resiti problem drogiranja postojecim merama itd?
    Potrebne su nove ideje tj. nova ideologija jer je svet dosao u corsokak a mi Balkanci smo uvek i bili u njemuInternet je Agora 21. veka i treba ga koristiti.Ili cemo se boriti ili tonuti u dublju krizu i mi i ceo svet?.

Zaslužan član
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

oni koji su napravili problem ne mogu da budu deo solucije.
    prema tome dabome, zna se sta nam je ciniti.

srbija bi trebala najmanje da se pati od svetske krize jer pre ovih harvardskih ekonomista iz skole dzefrija saksa, kasapina istocnoevropske i juznoamericke ekonomije, srbija nije imala problema sa duznistvom kakve sada ima, cak je i uvoz/izovz bio retlativno izjednacen, proizvodnja za 20 posto veca.

dak,e promene u politickom vrhu i "seca" prozapadnih ekonomista.

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Zaslužan član
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    445

Rec je o ideologiji racionalnog gradjanskog drustva cije sam glavne elemente izlozio u svojim dvema knjigama.Svi dosadasnji projekti su propali u praksi.Sada je u velikoj krizi i l iberalni kapitalizam.
    Predlazem onima koji to zele da komuniciraju sa Zapadnjacima i ostalima po svetu.
    Novu ideologiju mogu stvoriti samo hiljade ljudi zajednickim naporima.
    Inace sve vaznije drzave u svetu su duboko birokratizovane a mnoge su i bankrotirale samo se susret sa istinom odlaze.
    Moje javne stavove svako moze da komentarise siromsveta ali zelim da budem tacno citiran.
    Ајд дај линк или извод из номенклатуре,
    па да потражимо,
    прочитамо шта је писац хтео да каже,
    и онда квалификовано да продискутујемо ...
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Zaslužan član
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    445

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    FINANSISKI ne može ama baš nikako
    Па и не може, недостаје "Ј" ...
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Učlanjen
    14.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    191

Da izbegnemo slom sistema predlazem
    donosenje novih izbornih zakona uz kombinovanje vecinskog i proporcionalnog sistema
    sprovodjenje izbora na svim nivoima
    finansiranje obrazovanja osim osnovnog od strane roditelja uz drzavne kredite za siromasne,finansiranje lecenja od strane pacijenata osim kada se radi skupim zahvatima iznad odredjenog cenzusa itd.
    prodaja drzavnih preduzeca bar do vrednosti od 49 posto
    uvodjenje ucinka zaposlenim kod drzave a kasnije otpustanje onih suvisnih
    itd.

Zaslužan član
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Javno nastupamo da bi se nesto promenilo na bolje.Mozda neki ucesnici Foruma ne veruju da pojedinac moze bilo sta da predlozi novo u za svoju zemlju pa i za svet.Da li misle da i dalje mozemo da zaduzujemo drzavu?Da li ce svet resiti problem drogiranja postojecim merama itd?
    Potrebne su nove ideje tj. nova ideologija jer je svet dosao u corsokak a mi Balkanci smo uvek i bili u njemuInternet je Agora 21. veka i treba ga koristiti.Ili cemo se boriti ili tonuti u dublju krizu i mi i ceo svet?.
    Da izbegnemo slom sistema predlazem
    donosenje novih izbornih zakona uz kombinovanje vecinskog i proporcionalnog sistema
    sprovodjenje izbora na svim nivoima
    finansiranje obrazovanja osim osnovnog od strane roditelja uz drzavne kredite za siromasne,finansiranje lecenja od strane pacijenata osim kada se radi skupim zahvatima iznad odredjenog cenzusa itd.
    prodaja drzavnih preduzeca bar do vrednosti od 49 posto
    uvodjenje ucinka zaposlenim kod drzave a kasnije otpustanje onih suvisnih
    itd.

ако су ово нове идеје тј. идеологија........правац боловање........

Učlanjen
    14.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    191

Za mene nista novo.Od 1985.god. poceo sam u nasoj stampi da objavljujem krace priloge o privatizaciji i radnickom akcionarstvu,pa su jos tada neki moji prijatelji poceli da brinu o mom zdravlju.
    Ovakve ideje koje su zastupali i neki drugi ljudi ikoristili su najbolje Slovenci i radnici u oko 2000 nasih preduzeca.Dobili su imovinu badava i uglavnom su dobro prosli.Vecina se u tome nije snasla i sada posle 20 godina biju sw sa policijom,seku delove tela,umiru za vreme strajkova,tesko obolevaju,prekidaju saobracaj, itd.Od naknadne pameti nema mnogo koristi.
    Na Forumu su sada otvorene mnoge vazne teme pa neka Gospodin kako da se resi kriza u zdravstvu i sta da radimo sa hiljadama skolovanih a nezaposlenih.Ja i tu nudim resenja(gradjevinarstvo,i druge samosstalne delatnosti,vocarstvo,povrtarstvo,stocarstvo,osniva nje preduzeca od strane nezaposlenih itd.).Politicari, novinari i narod stalno ponavljaju veliku laz da u Srbiji nema posla.Mi nemamo radnika koliko bi bilo potrebno ako ljudi nebi birali posao.
    Neko ovom narodu mora reci istinu a ja ne mislim da budem politicar i nemam potrebe da se bilo kome dodvoravam.Moji lekovi su gorki ali mogu da izlece.Spustimo se vec jednom na zemlju.
    Moja ideologija mora pazljivo da se procita pa tek onda se moze ocenjivati.To je jedna zaokruzena celina koja radnika i gradjanina stavlja ucentar svih zbivanja u drzavi i drustvu.Uostalom Forum ima i svoje oglasne strane.

Slične teme

1. Može li Bugarska doživeti sudbinu Srbije
    Autor Kiseli bombon u forumu Politika
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.08.2010., 16:03
  2. Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 07.03.2009., 03:42
  3. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 25.02.2009., 21:11
  4. Hoce li Srbija ikad doziveti taj dan?
    Autor sever.sena u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.04.2007., 07:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •