Koliko ko da za Brione sve sa kanarincem

Ma nama treba malo vise love..i onda su sva mora nasa.. A,'rvati nek' letuju u nekoj selendri na Jadranu..Dalje od toga nisu i nikada nece videti..:mrgreen:

sta mislis da ih smestimo na goli otok,m !? to znaci da ostatak rvata ,mora da se zrtvuje ,ukoliko sasica njih misli da prezivi na golom ostrvcetu. i da zapocnu novu reprodukciju stvaranja. bice zalosno ,ako se opet i ovi novi pozovu na smisao Carlsa Darvina.
 
Zanimljivo je koliko poznatih svjetskih licnosti vec godinama posjecuje 'selendre' na hrvatskom Jadranu,

zbilja ne razumijem kako onako prelijepa mjesta mozete nazvati selendrama.

QUOTE]

Selendre su tamo gde 'rvati letuju ..Baske vode ili Makarska..:mrgreen: Srbi ipak idu na bolja mesta..

A..to cim se dicite i nije vam bas za neku pohvalu..Samo ovog leta u Dubrovniku je demoliran auto BG advokata, napadnut reziser Jirzi Mencl,izazvana tuca sa telohraniteljom Beyonce i njenog momka Jay Z..

O silovanjima..ubistvima ..prebijanjima stranih turista malo je mesta..

Toliko o "viskom turizmu"

Hvala lepo..idemo u najlepsu zemlju sa prijateljskim ljudima..3000 ostrva..tradiciji u turizmu..GRCKU!:)
 
Selendre su tamo gde 'rvati letuju ..Baske vode ili Makarska..:mrgreen: Srbi ipak idu na bolja mesta..

A..to cim se dicite i nije vam bas za neku pohvalu..Samo ovog leta u Dubrovniku je demoliran auto BG advokata, napadnut reziser Jirzi Mencl,izazvana tuca sa telohraniteljom Beyonce i njenog momka Jay Z..

O silovanjima..ubistvima ..prebijanjima stranih turista malo je mesta..

Toliko o "viskom turizmu"

Hvala lepo..idemo u najlepsu zemlju sa prijateljskim ljudima..3000 ostrva..tradiciji u turizmu..GRCKU!:)

Mnogo Hrvata ljetuje i u Grckoj.
 

ti jadan kad bi bacio 5 kuna u ZRAK!!! stigla bi ti kazna...dakle bolje selendra ,nego obala potomaka krapinkog coveka ,sa losom genetikom. ljubomora je dokaz slabosti ,a mi nemamo na sta biti ljubomorni, mi imamo cime da se ponosimo;)...samo nemoj da crknes od frustracija. :ok:
 
...svaka tema o Hrvatima govori na ste ljubomorni...

ne djecace...svaka tema o rvatima govori da vas volimo prozivati zbog vaseg ponasanja, zlocina, isfrustriranosti , laznim moralima, krojenju istorije kako vam odgovara, drskoti, umisljanju da ste kultura -nobl, mrznji sve sto je srpsko, kukavicluku, ulizivanju...itd, i slicno, i tako redom. dakle nemamo sta da budemo ljubomorni na vas. :ok::ok::ok:
 
Mogu samo da kazem..PAMETNO!!! :mrgreen:

O cemu mi ovdje pricamo, jeli ljudski rugati se i krajnje negativno promatrati susjednu zemlju zbog jedne grupe njenih stanovnika koji su pocinili zlocine prema susjedima? Zlobnicki bi bilo kad bih ja sad odgovorila kako je i Grcka selendra jer prema tvom shvatanju su sva mjesta gdje Hrvati ljetuju selendre, ali to mi nije ni izdaleka namjera, takodje mnogo Hrvata posjecuje i mjesta u Srbiji, Sveti Stefan u Crnoj Gori itd mislim da je jeko bitno odvojiti one negativne elemente jedne zemlje od pozitivnih, vremena se Bogu hvala mjenjaju i tako se odnosi izmedju susjeda polako ali sigurno vracaju u normalu, to je u nasem slucaju spor proces zbog specificnog mentaliteta i relativno friskih dogadjanja u povijesti, ali ce se sigurno provoditi i ubuduce, nikad u potpunosti naravno uvijek ce biti crnih ovaca, ali drugacije ne moze jednostavno.
Ja sam se sa velikim zadovoljstvom osobno uvjerila u veliki broj posjetitelja hrvatskog Jadrana iz svih djelova Srbije, broj registracijskih tablica ispred najboljih hotela kao i privatnih smjestaja sasvim dovoljno govori sam za sebe, ekavica koja se mogla cuti na plazama i navece u gradu , i tako puna 4 tjedna. Sigurno da je ponegdje bilo incidenata, medjutim uzimajuci u obzir njihov broj i broj turista, ti incidenti su kao i svi drugi u ostalim turistickim zemljama Europe.

Slucajno znam da incidentne situacije sa turistima iz Srbije MUP Republike Hrvatske uzima sa posebnom pozornoscu, zbog specificne senzibilnosti, to znaci da se hrvatske vlasti za stupanj vise angaziraju kad su turisti iz Srbije u pitanju odnosno njihova sigurnost, a to znaci da je Hrvatskoj bitno da se turisti iz Srbije osjecaju sigurno, i zbog delikvenata kakvih ima svugdje u svijetu prosto nije u redu takvo generaliziranje i sotoniziranje Hrvatske i Hrvata, na kraju krajeva, da je djelic toga istina ne bi milioni ljudi dolazili ovdje, da i ne spominjem sve svjetske poznate licnosti.

Suvisno je i nepotrebno govoriti o ljepoti hrvatske obale, mislim da ne postoji osoba koja ce ih nazvati ruznim ili selendrama a da to ozbiljno i misli, i sigurno takve stvari ne treba poistovjecivati sa zlocincima i onima koji su ispunjeni mrznjom, obala koju ima Hrvatska je dar Bozji, dar prirode, gdje zivi mnogo dobrih, postenih ljudi.
 

Back
Top