Nacionalističko-paganske sekte sve agresivnije!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Istrebljivac arhaizma

Aktivan član
Poruka
1.562
Ovo mi je malopre stiglo u mail box.

Pazite ovog kretenina:

Trigger_
(teoreticar)
18. avgust 2009. u 22.34
Конструисао сам форум

(izbrisana adresa, prim. Istrebljivac)

Чисто да бих испитао тржиште.

Концепт је добро познат да не објашњавам у детаље.
Неки би то назвали „паганским национализмом”, а ја сам форум једноставно назвао „Дружина Бога Световида”.
-------------------------------------------------------

Zar i u vreme CASNOG POSTA moraju da nas maltretiraju?

Ja bih uzeo motku i to onu g_____ motku!

Ovo je da covek iskoci iz koze.
 
Poslednja izmena:
У принципу немам ништа против анти-хришћанства ако је везано за нешто изворно словенско-германско.То су наши корени и јесу дубоко у нама,ма колико мучења,спаљивања наши преци преживеше од доносилаца јудео-хришћанства:(
 
У принципу немам ништа против анти-хришћанства ако је везано за нешто изворно словенско-германско.То су наши корени и јесу дубоко у нама,ма колико мучења,спаљивања наши преци преживеше од доносилаца јудео-хришћанства:(

Tako rezonuju samo stormfrontovci, rasonalisti, skinhedsi i slicni.

Hrist je ljubav, a to sovinisticki mozgovi ne mogu da dokuce.
 
Tako rezonuju samo stormfrontovci, rasonalisti, skinhedsi i slicni.

Hrist je ljubav, a to sovinisticki mozgovi ne mogu da dokuce.
Образ?...Двери србске?...Наши?...1389?...итд.
Све су то, друже, организације које су под окриљем СПЦ а СПЦ је органски члан нове синкретистичке религије - екуменизма.
Екуменизам је савремени ПАГАНИЗАМ, што значи да су сви ови такође - паганске националистичке организације!...
Нема ту православних који служе Богу.

Да, Христос је Љубав и ко не љуби Христа - тај љуби ђавола и не може се назвати родољубом.
 
Sto ti smeta avatar?
Zoran Djindjic je poput Isusa Hrista i Prometeja zrtvovao svoj zivot da bi nama svima bilo bolje.

Obrnuto-pokusao je da zrtvuje srbe zarad svoje vlastite neradnicke guzice u fotelji,prvo-bombardujte Srbiju sve jace i jace.........drugi put kada je pokusao da napravi gradjanski rat......sva sreca da je vladao humani Slobodan Milosevic.

Laka im zemlja obojici.
 
Да, Христос је Љубав и ко не љуби Христа - тај љуби ђавола и не може се назвати родољубом.
Nacisti su gazili Hrista
Black%20Sun%20SS.gif
,
thule-gesellschaft_emblem0030109.jpg
,
swastika-against-cross-nazi-war-on-christianity-bruce-walker-paperback-cover-art.jpg
i smatrali ga neprijateljem Evrope i Nemačke,sa razlogom ili bez nije važno,a Ljotić koga ti podržavaš je bio deo pomoćnih nacističkih snaga:think::think::think:
 
De profundis
a Ljotić koga ti podržavaš je bio deo pomoćnih nacističkih snaga
:lol: Твоје расуђивање је плитко.
Љотић је сарађивао са окупатором јер је тај окупатор био мање зло од комуниста а борба против окупатора би ојачала сатанистичке комунистичке снаге.
Нацисти нису били тотално против Христа за разлику од комуниста.
Није Љотић крив што су нацисти окупирали Србију, није Љотић изазвао 27.март а управо је Љотић учествовао у априлском рату све до капитулације.

Ако тако подвлачиш паралелу, онда то примени и на Милоша Обреновића који је у периоду од 1815. па до 1830.године (а чак и после другог Хатишерифа) сарађивао са турским османлијама (муслимани,непријатељи Христови) а знамо да без Милоша не би било наше Државе!
Исто то примени и на некадашњег турског вазала, Високог Стевана (деспот Стефан Лазаревић), итд.
Није исто:
1. бити идеолошки на страни оних који нису уз Христа и
2. бити са таквима у вазалном односу ради нужде,тј. биолошког и духовног опстанка нације.
 
Poslednja izmena:
Гомила лажи!

Није у питању "паганска секта" већ клуб љубитеља словенске духовности!

Лепо пише!

http://svetovid.forumotion.com/forum-f5/topic-t18.htm

- Истраживање и неговање аутентичне српске, народне духовности
- Истраживање најстарије преднемањићке историје Срба
- Афирмација српских легенди, епских песама, бајалица, додолских песама, народних мелема... и примена истих у свакодневном животу, у науци, књижевности, васпитању, медицини...
- Оживљавање архаичних народних обичаја и веровања којима прети изумирање
- Доказивање супериорности народних обичаја над хришћанском догматиком, критика СПЦ са националних позиција, инсистирање на народној цркви по Његошевом моделу са народним, скромним и родољубивим поповима, пропагирање скромности и штедње у СПЦ, указивање на чињеницу да је духовније молити се Богу испод светог дрвета-записа или поред цркве брвнаре него у раскошним црквама које бљеште лажним сјајем (и које су углавном финансиране тајкунским новцима.)
- Антиглобализам, кампања против НАТО пакта и пропагирање савеза са Русијом - највећом словенском силом, ширење русофилства и славенофилства
- Идеолошка борба против ученика Димитрија Љотића који се лажно представљају као националисти

На Преображење 19. августа 2009
(када се према српском народном веровању преображава и гора и вода!)

Администрација форума
 
Гомила лажи!

Није у питању "паганска секта" већ клуб љубитеља словенске духовности!

Лепо пише!

http://svetovid.forumotion.com/forum-f5/topic-t18.htm

- Истраживање и неговање аутентичне српске, народне духовности
- Истраживање најстарије преднемањићке историје Срба
- Афирмација српских легенди, епских песама, бајалица, додолских песама, народних мелема... и примена истих у свакодневном животу, у науци, књижевности, васпитању, медицини...
- Оживљавање архаичних народних обичаја и веровања којима прети изумирање
- Доказивање супериорности народних обичаја над хришћанском догматиком, критика СПЦ са националних позиција, инсистирање на народној цркви по Његошевом моделу са народним, скромним и родољубивим поповима, пропагирање скромности и штедње у СПЦ, указивање на чињеницу да је духовније молити се Богу испод светог дрвета-записа или поред цркве брвнаре него у раскошним црквама које бљеште лажним сјајем (и које су углавном финансиране тајкунским новцима.)
- Антиглобализам, кампања против НАТО пакта и пропагирање савеза са Русијом - највећом словенском силом, ширење русофилства и славенофилства
- Идеолошка борба против ученика Димитрија Љотића који се лажно представљају као националисти

На Преображење 19. августа 2009
(када се према српском народном веровању преображава и гора и вода!)

Администрација форума

Да 'простиш, Ар'анђеле, прочитај ово што си цитирао још једном, али полако.
Схватићеш да је у питању обична АНТИХРИСТОВА, АНТИПРАВОСЛАВНА
СЕКТА - која је после пада комуЊаризма никла САМО У ПРАВОСЛАВНИМ
ЗЕМЉАМА као СУРОГАТ, КАО ЗАМЕНА а да се остане на антихристовом
комуњаристичком путу...
 
De profundis:lol: Твоје расуђивање је плитко.
Љотић је сарађивао са окупатором јер је тај окупатор био мање зло од комуниста а борба против окупатора би ојачала сатанистичке комунистичке снаге.
Нацисти нису били тотално против Христа за разлику од комуниста.
Није Љотић крив што су нацисти окупирали Србију, није Љотић изазвао 27.март а управо је Љотић учествовао у априлском рату све до капитулације.

Ако тако подвлачиш паралелу, онда то примени и на Милоша Обреновића који је у периоду од 1815. па до 1830.године (а чак и после другог Хатишерифа) сарађивао са турским османлијама (муслимани,непријатељи Христови) а знамо да без Милоша не би било наше Државе!
Исто то примени и на некадашњег турског вазала, Високог Стевана (деспот Стефан Лазаревић), итд.
Није исто:
1. бити идеолошки на страни оних који нису уз Христа и
2. бити са таквима у вазалном односу ради нужде,тј. биолошког и духовног опстанка нације.

O, evo ga Sergian.:hahaha:

Dakle, poceti agresivni osvajacki rat bez ikakvog povoda, bombardovati grad Beograd koji je proglasen otvorenim nebranjenim gradom, omoguciti ubistvo 600.000 Srba u Jasenovcu, ubiti 6000000 Jevreja, 27 miliona Rusa, po tebi znaci biti na strani Hrista?
 
Да 'простиш, Ар'анђеле, прочитај ово што си цитирао још једном, али полако.
Схватићеш да је у питању обична АНТИХРИСТОВА, АНТИПРАВОСЛАВНА
СЕКТА - која је после пада комуЊаризма никла САМО У ПРАВОСЛАВНИМ
ЗЕМЉАМА као СУРОГАТ, КАО ЗАМЕНА а да се остане на антихристовом
комуњаристичком путу...

I nas dvojica da se u necemu slozimo! :klap: Bravo.

Jos samo da se odreknes jeresi zvane ETNOFILETIZAM i bice od tebe nesto.
 
Original postavio eremita Pogledaj poruku
Да 'простиш, Ар'анђеле, прочитај ово што си цитирао још једном, али полако.
Схватићеш да је у питању обична АНТИХРИСТОВА, АНТИПРАВОСЛАВНА
СЕКТА - која је после пада комуЊаризма никла САМО У ПРАВОСЛАВНИМ
ЗЕМЉАМА као СУРОГАТ, КАО ЗАМЕНА а да се остане на антихристовом
комуњаристичком пут

Organizacija koje postuju drevne evropske religije ima u svim zemljama Evrope, tako da tvoja teorija zavjere po obicaju pada u vodu.
 
А какве благе везе има Љотић са Световидом? :lol:

Apsolutno nikakve, i tragedija je sto je, recimo, zabranjeno koristenje Odal Rune u nemackoj, koja simbolise zemlju, dom, korene i poreklo, zato sto je krajnje pogresno koristena od nacista, i danas se koristi od neonacistickih idiota. A ovaj pomenuti forum me podseti na jednog mladjanog lika sa kojim sam pricao o tim stvarima, i koji je na kraju izjavio: ''Ja sam nacista, ali sam i paganin...ali vise sam satanista...ma bre, rat hriscanstvu!'':hahaha:
 
А какве благе везе има Љотић са Световидом? :lol:

Фашиста Димитрије Љотић ПРОТИВ древне српске религије
http://svetovid.forumotion.com/forum-f3/topic-t76.htm

Наши другови имају обичај да ми за предавања дају предмете за које се нисам спремио. То ми се више пута дешавало. Више пута се дешавало да их избегнем, али сада то не могу избећи. Па ћу зато морати да их ипак мало прекројим и у маломе нећу одговорити наслову. 6. октобра 1934. године био сам у Смедереву са владиком Николајем. Не знам како и зашто запитао сам га:

- Преосвећени! Да ли сте читали Милојевића, који је по целом свету налазио српске трагове? Он ми је одговорио да није. А ја, сматрајући да стварно није, почео сам му причати о свему. Када сам завршио он рече:

,,Верујем да су Кинези подигли кинески зид да би се спасили од рушилачке навале Срба. Даље верујем да Тукидит који је писао о дивљим Скитима, није знао да су они претци Срба. А Омар, који је запалио Александријску библиотеку, сигурно да је у својој војсци имао Срба. Верујем да до осмог века сва рушења, где год је било зла и силе, рушења, пљачке и убијања, да то нико други није вршио него Срби. Све до деветог века када су се окалемили са Христовом гранчицом. Од тога доба дају благородно воће; али не сви. И као што је са окалемљеном гранчицом која даје лепо воће, тако и она дивља, која из дивље подлоге расте, даје ситно, горко и опоро воће, тако исто и код нас је случај. Толико да се зна шта је од Христа, а шта без њега."

Ове су ми се речи владике Николаја урезале у памет. Размишљао сам о томе и сматрам да су Срби до осмог века живели без Христа, а од осмог века боре се две струје: једна окалемљена Христовом гранчицом, а друга без ње. И данас присуствујемо у тој борби. Цела историја српског народа од деветог века није ништа друго до борба сока Христовог, и сока и душе нехристовске.


Живот српског народа је у ствари непрекидна борба Христа са оним што је нехришћанско. А његова је мисија да помогне хришћанском соку да извојује победу над нехришћанским соком. Много волим воће, и то не само плод воћа него и воће као биљку. Сам сам посадио велики број воћака. И увек сам мислио каква се борба води у воћки између питомих и дивљих сокова. Сок дрвета је исти као и крв код нас. И дрво има своју душу само та душа није као и код нас, али је ипак нешто што дрво разликује од мртвог камена. И знате каква се борба води? Тек ако посматрамо интроспективно борбу у нама, тек тада можемо бити свесни борбе између дивљих и питомих сокова у воћки. Таква борба се одиграва у свима нама: борба Христове гранчице и дивље подлоге. Мислим да је ово довољно јасно и увек се морамо чувати да у нама не буде дух плитког и спољњег - површинског ,,празнословља". Дакле, најкраће схваћена историја српског народа јесте борба између хришћанског и нехришћанског сока. А смисао историје српског народа је да помогне да Христова гранчица победи нехришћанску подлогу. У том случају неће ни у једном народу бити на његовом дрвету крупног и тако слатког сочног воћа као на дрвету српског народа, ако српски народ успе да уништи дивље леторасте. Та борба није завршена. Њен завршетак може бити двојак: да победи Христова гранчица или пак да је нестане. Борба ће стално трајати и изгледа да је у данашње време она добила најтрагичнији и најживљи изглед.

( Димитрије Љотић "Светло истине" )
 
Pa nacisti su to koristili na isti način kao i Red Tevtonskih Vitezova na primer...Nacizam nije nemačka varijanta ''srspkog radikalizma'' kako se često pogrešno tumači,pri čemu se ''Šešelj'' izjednačava sa Hitlerom.Hitler je bio vrh ''ledenog brega'' u bukvalnom smislu,zbog vezanosti Nove religije koju je nameravao da uvede za Led i Vatru,sveštenik jednog pokreta koji seže duboko u prošlost:cool:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top