jel treba licna karta za Cg ili mogu i sa pasosem..??

pa posto nas crnogorci smatraju gradjanima drugog reda i paradajz turistima nece me zacuditi da ce nam uskoro i uvesti i vize da moramo imati,

Kad ti ideš sa golfom 3+ neće ti ništa niko reći, ali kada kreneš u svoju drvenu vikendicu 6km udaljenoj u brdima oko Igala, sa stojadinom i kantom sira, paradajiza, normalno je da će vize nekome da ukinu :D

Nego, strašno me nervira što ne može sa vozačkom da se pređe, pa još sa ovom novim biometrijskom :( Kako studiram u bgd, desilo mi se da sam ovde na stanici izgubio LK, pasoš mi u CG, i jedva su me pustili da pređem, iako sam imao 5-6 ID dokumenata (vozačka, index, EURO 26 kartica, zdravstvena...)
 
Kad ti ideš sa golfom 3+ neće ti ništa niko reći, ali kada kreneš u svoju drvenu vikendicu 6km udaljenoj u brdima oko Igala, sa stojadinom i kantom sira, paradajiza, normalno je da će vize nekome da ukinu :D

Nego, strašno me nervira što ne može sa vozačkom da se pređe, pa još sa ovom novim biometrijskom :( Kako studiram u bgd, desilo mi se da sam ovde na stanici izgubio LK, pasoš mi u CG, i jedva su me pustili da pređem, iako sam imao 5-6 ID dokumenata (vozačka, index, EURO 26 kartica, zdravstvena...)


Vozacka nije identifikacioni dokument niti u jednoj drzavi u okruzenju... Srpska policija, na stanici u Prijepolju, je iz voza iscerala zenu jer nije imala drugog dokumenta bez vozacke dozvole...
Tuzno, smijesno, zalosno ili kako je vec ali taki smo ti mi Balkanci, daj nam malo vlasti pa ces da vidis kakav sam... :)
 

Back
Top