Gde da kupim super krecka?????-hitno

  • Začetnik teme majstorica
  • Datum pokretanja
majstorica zbunjena:
Queen_:
Prevarila sam se. Ipak je ona. Ovo su novi momenti
Nisam ONA. O kome god da se radi..
Treba mi ova informacija ozbiljno i hitno.
Moram da prefarbam deo stana, bez izbacivanja namestaja, za jednu spec.priliku.
Hvala
E, bolje da se vratis na srceparajuce i filozofske teme. Ova prakticna tematika ti ne lezi bas i njome prestajes da budes interesantna.
 
:twisted:
Ljudi moji, pa sta je ovo, stvarno sam se razocarala u ovaj forum; ko god sta da pita, a vi stare kokoske iz foruma odmah..."pa jeli to opet ona, ili paranoisem ????..... koji K....je ta ona, pa niko ovde nikome ne moze da zabrani da pise sta hoce i pod kojim imenom hoce, zar ne !? Svako normalan zna da od toga nemoze imati nikakve koristi, ako se savjetuje i razmjenjuje misljenja sam sa sobom.

Kako vidim mnogima je ovo zanimacija, da otkrivaju poruke te osobe, ako je to uopste tacno. Ali, cudi me da ta nzena nikako ne reaguje na te vase primjedbe.

Bilo kako bilo, ovaj forum gubi smisao jer se svaka tema brzo ugasi, svi se brzo pitaju jel ona ili nije.

Eto, ja predlazem da se ta osoba (nzena) isjasni vec jednom.....i da nam kaze zbog cega se predstavlja sa vise nickova, pa zar nije ljepse diskutovati sa drugima nego sa samim sobom?


..i. ja se odjavljujem,......
 
prakticna zena:
:twisted:
Ljudi moji, pa sta je ovo, stvarno sam se razocarala u ovaj forum; ko god sta da pita, a vi stare kokoske iz foruma odmah..."pa jeli to opet ona, ili paranoisem ????..... koji K....je ta ona, pa niko ovde nikome ne moze da zabrani da pise sta hoce i pod kojim imenom hoce, zar ne !? Svako normalan zna da od toga nemoze imati nikakve koristi, ako se savjetuje i razmjenjuje misljenja sam sa sobom.

Kako vidim mnogima je ovo zanimacija, da otkrivaju poruke te osobe, ako je to uopste tacno. Ali, cudi me da ta nzena nikako ne reaguje na te vase primjedbe.

Bilo kako bilo, ovaj forum gubi smisao jer se svaka tema brzo ugasi, svi se brzo pitaju jel ona ili nije.

Eto, ja predlazem da se ta osoba (nzena) isjasni vec jednom.....i da nam kaze zbog cega se predstavlja sa vise nickova, pa zar nije ljepse diskutovati sa drugima nego sa samim sobom?


..i. ja se odjavljujem,......
Zaista, ja se ovde pojavim samo kad mi nesto stvarno treba... sto je valjda i ideja ovog sajta, i budem prozvana od ljudi koji ne znaju sta ce sa sobom. Nisam 'odavde', ne poznajem ni redovne posetioce ovog sajta koja ga izgleda dozivljavaju kao privatno vlasnistvo, niti znam osobu koja njima toliko bode oci, a sa kojom me poistovecuje.

A sada mi zaista treba ova informacija.
Gugule, hvala!
 

Back
Top