Skola BILIJARA

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Od 14.09.2009. u bilijar klubu CUE ball ce se odrzavati skola POOL bilijara - osnovni kurs.
Casovi ce se odrzavati 3 puta nedeljno po 90 minuta a trajanje skole je 8 nedelja.
Skolu ce drzati treneri sa EPBF licencom a tema kursa su osnovne stvari u pool bilijaru.
Posle zavrsene skole, polaznici kursa ce moci da se oprobaju na turnirima pod okriljem Bilijar Saveza Srbije a zainteresovani ce moci da igraju i saveznu ligu 2010 godine.
ZAisnteresovani mogu vise informacija dobiti na mail adresu: markovicbss@yahoo.com
 
Poslednja izmena:
a gde si polozio za licencu kad te nema na spisku trenera u Bilijar Savezu Srbije jer da te ima, morao bih da te poznajem i kod mene bi polagao za tu licencu
a s obzirom da nema ni jednog Milana iz NS koji ima licencu, jasno je da tvoja tvrdnja nije istinita...

a inace ozbiljni treneri naplacuju cas od 10 do 25 evra zavisno od tezine materije koja se obradjuje tj. od nivoa kursa

tako da je apsolutno jasno da tvoja tvrdnja kako naplacujes dvogodisnju obuku 400 evra potpuno neozbiljna (da se ne izrazavam grublje)
 
a gde si polozio za licencu kad te nema na spisku trenera u Bilijar Savezu Srbije jer da te ima, morao bih da te poznajem i kod mene bi polagao za tu licencu
a s obzirom da nema ni jednog Milana iz NS koji ima licencu, jasno je da tvoja tvrdnja nije istinita...

a inace ozbiljni treneri naplacuju cas od 10 do 25 evra zavisno od tezine materije koja se obradjuje tj. od nivoa kursa

tako da je apsolutno jasno da tvoja tvrdnja kako naplacujes dvogodisnju obuku 400 evra potpuno neozbiljna (da se ne izrazavam grublje)

ОК,ја сам се шалио,а ја могу тебе проверити јер знам 12 таквих са Лиценцама и ено их у притвору,немој мислити да ти претим,не претим ти 100%
 
Poslednja izmena:
mozes da proveris, ja sam rekao ime i prezime... slobodno proveri

a ako mislis da ce me uplasiti tvoja jos smesnija izjava da 12 igraca bilijara sa licencama lezi u pritvoru to je tek budalasto

da si iole ozbiljan i zreo znao bi sta se na kom mestu govori Milance....

koga to poznajes iz Novosadskog bilijara? reci mi svoje ime i prezime pa da vidimo sta je i kako je

naravno, posto to neces uciniti, pokusaj da privuces paznju na nekom drugom mestu neistinitim izjavama, ovde nije uspleo
sorry
 
igraci bilijara?
odgovorno tvrdim da to nema veze sa mozgom (taj ko ti je rekao je lud) a pogotovo se ne ide na robiju ako falsifikujes licencu za trenera u bilijar sportu

ako volis bilijar, idu u BK"Joker", tamo postoji skola i mozes dosta toga da naucis a mozda i da pokusas da se takmicis...

simpatican si mladic bez obzira na malo neozbiljnosti, pokusaj da igras bilijar, mozda ti se svidi

vidim da navijas za Vojvodinu, verovatno da ides na stadion... preko puta stadiona na Spensu imas bilijar klub Madison, mada tamo vise nema nikoga ko drzi skolu, svi su presli u Joker
 
ni jedan od igraca bilijara niti trenera bilijara nije bio nikada u pritvoru inace bih ja to morao znati
dakle, informacija je netacna... a inace, takodje za tvoju informaciju...

pomenuo si da je 12 trenera sa licencom u pritvoru... u celoj Srbiji ima 10 licenciranih trenera, tako da sam mozes doci do zakljucka koliko je neozbiljna tvoja tvrdnja

koliko imas godina? po mojoj proceni, izmedju 15 i 17... jesam li u pravu?
 
ni jedan od igraca bilijara niti trenera bilijara nije bio nikada u pritvoru inace bih ja to morao znati
dakle, informacija je netacna... a inace, takodje za tvoju informaciju...

pomenuo si da je 12 trenera sa licencom u pritvoru... u celoj Srbiji ima 10 licenciranih trenera, tako da sam mozes doci do zakljucka koliko je neozbiljna tvoja tvrdnja

koliko imas godina? po mojoj proceni, izmedju 15 i 17... jesam li u pravu?

Ниси,имам 21 годину не измишљам ствари нити приче
 
a kako onda mozes da tvrdis nesto sto nije istina?

povredilo ti sujetu to sto sam napisao da nemas nikakvu vezu sa takmicarskim bilijarom pa si plasirao pricu sa laznim podacima, pocevsi od toga da je neko uhapsen preko toga da krade, ima laznu licencu i pri tome izmislio broj koji nema veze ni sa cim realnim

ne radi se to tako
 
a kako onda mozes da tvrdis nesto sto nije istina?

povredilo ti sujetu to sto sam napisao da nemas nikakvu vezu sa takmicarskim bilijarom pa si plasirao pricu sa laznim podacima, pocevsi od toga da je neko uhapsen preko toga da krade, ima laznu licencu i pri tome izmislio broj koji nema veze ni sa cim realnim

ne radi se to tako

ало бре то нисам ја објавио него пре 3 месеца на РТЦГ и у новинама је писало одкуд ја знам да ли је истина или није,погрешио сам што сам ти то написао
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa kakve veze RTCG ima sa Srbijom? oni su nezavisna drzava a s obzirom da je predsednik Bilijar Saveza Crne Gore moj veliki prijatelj, Scepanovic Dragan, ja znam da oni nemaju ni jednog licenciranog trenera do sada... tako da to nisu ni njihovi ljudi
 
znam, u hobi igri...
u ozbiljnoj ne znaci nista

е мој друже у савезу си а нису те учили да је Г 7(гађај куглу и да удари мартинелу а да потом не удари остеле кугле или када не можеш белу куглу ударити јер је црна испред ње онда удари Г 7-нисам измислио)

:tick:
 
to sto si sad napisao nema nikakvog smisla a nije ni po pravilima

ako je G7 gadjaj kuglu da pogodi martinelu a da potom ne pogodi druge kugle (tako si napisao) sta ta kugla onda pogadja kad se odbije od martinele?
i kakve veze ima to sto je crna kugla ispred bele?
u zargonu G7 znaci : MLATNI KUGLU PA STA BUDE
u takmicarskom bilijaru toga nema
a s obzirom da ne poznajes pravila takmicarskih igara, procitaj drugu temu na ovom forumu
Pravila bilijarskih igara i sve ce ti biti mnogo jasnije

ti se u bilijar ne razumes bas ni malo (ovo je najistinitija moguca procena) i zato nemoj vise da pricas gluposti, pogotovu ljudima koji se 15 godina profesionalno bave bilijarom
 
to sto si sad napisao nema nikakvog smisla a nije ni po pravilima

ako je G7 gadjaj kuglu da pogodi martinelu a da potom ne pogodi druge kugle (tako si napisao) sta ta kugla onda pogadja kad se odbije od martinele?
i kakve veze ima to sto je crna kugla ispred bele?
u zargonu G7 znaci : MLATNI KUGLU PA STA BUDE
u takmicarskom bilijaru toga nema
a s obzirom da ne poznajes pravila takmicarskih igara, procitaj drugu temu na ovom forumu
Pravila bilijarskih igara i sve ce ti biti mnogo jasnije

ti se u bilijar ne razumes bas ni malo (ovo je najistinitija moguca procena) i zato nemoj vise da pricas gluposti, pogotovu ljudima koji se 15 godina profesionalno bave bilijarom

Нисам добро објаснио извини друже
 

Back
Top