Gey parada, Beograd 2009

Kakve su Vam reakcije na gej paradu

  • Za mene je prihvatljivo da bude odrzana

    glasova: 68 18,0%
  • Ne slazem se da bude odrzana, treba je zabraniti

    glasova: 274 72,5%
  • Nezainteresovan-na sam

    glasova: 36 9,5%

  • Ukupno glasova
    378
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pera zdera

Buduća legenda
Poruka
37.539
Kako komentarisete najavljenu gey paradu 20 septembra ?

MOLIM VAS da na mojoj temi ne pozivate na nasilje, da ne govorite ruzne reci, da ne vredjate.....i sve ostalo sto moze da izgleda kao vredjanje ili bojkot parade.
Samo kulturno.....da nam dugo zivi tema
 
Poslednja izmena od moderatora:
Po 1000-ti put mi admin obrisa temu o gey paradi. Neznam dali je i on sam gey pa mu ne odgovara to sto nas je velika vecina protiv ili je politicki motivisano tj da li ima naredbu "odozgo" da se ne truje ono sto mora da se odrzi "proevropski" :per:

Mislim da cu zauvek da zaboravim forum krstarice. Ima jos foruma i to dobrih......
 
evo,procisceno i vraceno:lol:

samo mi nije jasno ko i zasto izbrisa moja skromna misljenja o ovom cirkusu?a niko nije vredjan.

e pa mocni covece,stvarno si oduran pa ko god da si!
izivljavas se ovde nad nama forumasima i ugrozavas nam prava da pisemo kako mislimo.
ne daj boze da imas neku vlast u RL,nahebali bi k`o zuti
 
Vidim da mi je vracena tema a inace sam hteo ovaj forum da izbrisem iz omiljenih lokacija i usput da uputim apel forumasima sa koma sam u kontaktu da bojkotuju Krstaricu.
Aj prenocilo je, malo sam se odljutio kada sam video sopstvenu temu
 
Tetragramatone, ako se ne salis i ako nisi znao, tvoja seksualna sklonost prema zivotinjama se zove zoofilija.

Zoofilija je prema medicini poremecaj.
Zooflilija direktno ugrozava prava zivotinja, i smatra se zlocinom protiv prirode i zlostavljanjem zivotinja.
Zoofila ima i hetero i gej.

Ona sa homoseksualnoscu nema nikake veze, jer homoseksualnost prema medicini nije bolest, niti bilo koga ugrozava.

znala sam da si advokat :mrgreen:
p.s. kako ne ugrožava...jednom je jedan poznati bg ***** spopadao mog muža dok mi još nije bio muž...jedva je živu glavu (dupe-glava mu dođe na isto) izvukao :lol:
 
Hm, možda ipak nije loše da se održi ta gej parada. :think:
Pošto je nasilje neminovno to znači i da će biti dosta mrtvih/osakaćenih a to znači više radnih mesta za nas normalne!!! :super:

bokte, pero, pa stvarno si som...kakvih sad radnih mesta? kao da pedera ima na stotine hiljada u ovoj državi i kao da od njih ne možeš da nađeš posao?!
teraš me, bre, da advokatišem ovde...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top