Volim da mrzim

Ne volem komuniste,jel se to racuna? Ne mogu da svarim ministra Dacica sto ce da brani pedeve na paradi u BG,ne mogu da svarim Nesu Taksistu modera i onog ... ,ne volem jos one provokatore iz Kroatije,mrzim sto sutra polazem a slabo znam,mrzim cala sto leci zivce na meni,mrzim razrednu sto me ostavila da polazem,mrzim policiju,mrzim Siptare,mrzim sto nemam pare za pivo,mrzim sto me riba smara svaki dan na telefon,mrzim sto mi ne da ******,mrzim emose,mrzim fejsbuk i ljude koji me tamo dave,mrzim sabane...
 
Ne volem komuniste,jel se to racuna? Ne mogu da svarim ministra Dacica sto ce da brani pedeve na paradi u BG,ne mogu da svarim Nesu Taksistu modera i onog ... ,ne volem jos one provokatore iz Kroatije,mrzim sto sutra polazem a slabo znam,mrzim cala sto leci zivce na meni,mrzim razrednu sto me ostavila da polazem,mrzim policiju,mrzim Siptare,mrzim sto nemam pare za pivo,mrzim sto me riba smara svaki dan na telefon,mrzim sto mi ne da ******,mrzim emose,mrzim fejsbuk i ljude koji me tamo dave,mrzim sabane...

imamo nesto zajednicko...Obojcui nas razredna ostavi na popravni...
 
Dali volite da hejtujete sve i svasta...Uopste dali ste primetili da je 99 odsto novih/starih/trenutnih stvari,pojava,ljudi..Ogavno..Meni se nesto u zadnjih godinu dve sve gadi...I otvoreno ga pljujem..

''Да ли'' се пише одвојено:)

Тема:
Причам за свакакве ствари и појаве и људе да их мрзим....Али ништ' од тога није права мржња, него 'нако више то из навике кажем...
Кажем да мрзим нафуране људе, розе боју, неписменост, кад се неко прави паметан, све што је тренутно ''ин'' итд..... ал' то није мржња, већ само ствари које нервирају човека
А заиста мрзим само једног комшију, јер за то имам ваљан разлог:neutral:
А да, мрзим и сунчане и топле дане....И море, базене и све врсте купалишта....Фуј:neutral:
 
Ne volem komuniste,jel se to racuna? Ne mogu da svarim ministra Dacica sto ce da brani pedeve na paradi u BG,ne mogu da svarim Nesu Taksistu modera i onog ... ,ne volem jos one provokatore iz Kroatije,mrzim sto sutra polazem a slabo znam,mrzim cala sto leci zivce na meni,mrzim razrednu sto me ostavila da polazem,mrzim policiju,mrzim Siptare,mrzim sto nemam pare za pivo,mrzim sto me riba smara svaki dan na telefon,mrzim sto mi ne da ******,mrzim emose,mrzim fejsbuk i ljude koji me tamo dave,mrzim sabane...

:roll::roll::roll::roll::roll::roll:
Mrzim kad ima neko ovako misljenje...
 
''Да ли'' се пише одвојено:)

Тема:
Причам за свакакве ствари и појаве и људе да их мрзим....Али ништ' од тога није права мржња, него 'нако више то из навике кажем...
Кажем да мрзим нафуране људе, розе боју, неписменост, кад се неко прави паметан, све што је тренутно ''ин'' итд..... ал' то није мржња, већ само ствари које нервирају човека
А заиста мрзим само једног комшију, јер за то имам ваљан разлог:neutral:
А да, мрзим и сунчане и топле дане....И море, базене и све врсте купалишта....Фуј:neutral:

EX ne ja pricam o pravoj mrznji mrzim da ubijem...Evo recimo sad sam nogom probio drugi komp zbog loseg torenta...To pricam......Sto mrzis kupalista..si lose gradjena?
 
Sto mrzis kupalista..si lose gradjena?

Јок, јест' да немам неке сисе, али никад нисам имала комплексе:mrgreen:

Не волим кад видим гомилу босих ногу на једном месту.....Не знам како бих то назвала, ал' не могу да гледам босе ноге:neutral:
Баш сам болесна:lol:
 
Јок, јест' да немам неке сисе, али никад нисам имала комплексе:mrgreen:

Не волим кад видим гомилу босих ногу на једном месту.....Не знам како бих то назвала, ал' не могу да гледам босе ноге:neutral:
Баш сам болесна:lol:

Imam i ja po neki kompleks takodje....Bose noge..to je vec problem...
 
Ja h8 od detinjstva tako sam jednostavno vaspitan.
A najvise mrzim ono koji su ceo zivot slusali folk, a onda dodju i kao e jesi li cuo za Doorse... A ja kao cutim, a on stvarnoO nisi cuo? A ja u sebi mislim koji si ti ret...
 
da je, ja da kažemo skromno, 70% svari, pojava i ljudi danas idiotsko, majmunsko i ogavno, da, al ne hejtujem, mržnja 1) zamara. 2) truje, 3) oduzima konstruktivno vreme... i čemu onda... al stvarno ni ne komenatrišem, ni ne pljujem, ni ne analiziram, nikog i ništa... možda je totalno kontra mojim shvatanjima, al šta sad. živa duša, svako ima svoje usmerenje...
 
kako ti mozhesh da kazhesh da on mene ne ugrozhava? (recimo *****)
sve svodish na direktan pristup i po tome shto ja nemam kontakta s njima automatski zakljuchujesh da on mene ne ugrozhava
postoje razlichiti nachini da ti neko smeta
 
Dali volite da hejtujete sve i svasta...Uopste dali ste primetili da je 99 odsto novih/starih/trenutnih stvari,pojava,ljudi..Ogavno..Meni se nesto u zadnjih godinu dve sve gadi...I otvoreno ga pljujem..

Ја волим да хејтујем хејт. :mrgreen:
ПС
Боље је изаћи напоље, трчати мало по овој врућинчини :) него бацати хејт у виртуальная реальность. :mrgreen:
 

Back
Top