Kada je muškarac neraspoložen za sex?

Umoran sam, neraspoložen, večeras je utakmica, moram da uradim ovo ili ono......da li je osoba jednostavno takva i to su mu izgovori ili su to pravi razlozi...da li muškarac mora uvijek biti raspoložen za sex?

Mislim,muskarac uvijek ceka zenu kada je u pitanju sex i to je ustaljeno da on mora obletati oko nje kako bi dobio.
E sada,kada covjeku dopizdi i onda mu omrzne vise pitati,obletati,zavoditi onda zene podju da melju, :"Jao vise mu nisam privlacna itd...itd!"

Dopizdi ljudima stalno moljekati i insistirati.
 
Umoran sam, neraspoložen, večeras je utakmica, moram da uradim ovo ili ono......da li je osoba jednostavno takva i to su mu izgovori ili su to pravi razlozi...da li muškarac mora uvijek biti raspoložen za sex?

i mene zanima sve to s tim sto nisam imala situacije kada on nece ali je bilo situacija kada ja nisam htela. a stvarno sam bila ili umorna ili mrzovoljna i to nije imalo veze sa njim.
a onako zenski sujetno bila bi mi uvreda da on nece :rumenko::rumenko:
 
i mene zanima sve to s tim sto nisam imala situacije kada on nece ali je bilo situacija kada ja nisam htela. a stvarno sam bila ili umorna ili mrzovoljna i to nije imalo veze sa njim.
a onako zenski sujetno bila bi mi uvreda da on nece :rumenko::rumenko:
ja bih se istripovala da mu se vise ne svidjam :rumenko::rumenko:
a i sujeta bi mi bila povredjena do bola.. Sva sreca pa uvek imam suprotan primer :lol:
 
Jao, cvrtz....naravno da hoće kad se viditi dva ili tri puta nedeljno ili ste u prvim mesecima veze.
To je tad tako normalno.
Ako veza traje par godina i ako se pretvori u zajednički život ili brak, sa svim svakodnevnim problemima koje život udvoje nosi, onda je normalno da muškarcu nekad prosto nije do toga..... ili se toliko navikao na vas da nekad ima nešto drugo što bi radije radio.
 
Nisam ni ja znala da postoje takvi muškarci, ali postoje i onda sam shvatila da je stvarno istina ona izreka 100 ljudi 100 ćudi i da muškarci nisu toliko različiti od žena...saznala sam da mu je i majka bila slične naravi i raspoložena za sex samo kad je taj dan sve super...........bilo je to i neko olakšanje.........i sad muškarce posmatram drugačije......ne osuđujem takve ljude........
Čak sam na poslu imala slučaj da žena i muž u braku nisu imali djecu deset godina jer to jednostavno nisu radili....kad je ona zatrudnila bilo je čašćenja na odjelu.......
Samo......svako ima pravo zadovoljiti svoju potrebu........
 
smiley-laughing015.gif
Umoran sam, neraspoložen, večeras je utakmica, moram da uradim ovo ili ono......da li je osoba jednostavno takva i to su mu izgovori ili su to pravi razlozi...da li muškarac mora uvijek biti raspoložen za sex?

smiley-laughing024.gif
 

Back
Top