Sve za tebe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Drugari,

Ponovo se rastajemo. Moj decko me vodi na more. Ja sam mu rekla, kako bih volela, da jos jednom odem negde i on je odlucio da me iznenadi i sada bi trebalo negde da putujemo. Gde? Kad? Kako? Cime? Nista ne znam, rekao je iznenadjenje. Ipak, saznacu ja vec.
Kako iskopate informacije, koje vas/a patner/ka krije od vas?
 
ja se nadam da te vodi na jedno dugo, dugo, dugo prekookeansko putovanje...znas ono, kao nekada, kada se putovalo brodom mesecima, sa potpuno neizvesnim ishodom...jao, kako je to bilo romaticno:heart:

ajde, nagovori ga da te vodi, neces se pokajati ;)
 
ja se nadam da te vodi na jedno dugo, dugo, dugo prekookeansko putovanje...znas ono, kao nekada, kada se putovalo brodom mesecima, sa potpuno neizvesnim ishodom...jao, kako je to bilo romaticno:heart:

ajde, nagovori ga da te vodi, neces se pokajati ;)

Al je tebe danas udarila romantika :lol:

Tema:
Ako je iznenađenje i ne kopam da saznam.
A šta je rekao ženi, da ide na poslovni put?
 
Al je tebe danas udarila romantika :lol:

Tema:
Ako je iznenađenje i ne kopam da saznam.
A šta je rekao ženi, da ide na poslovni put?

jeste
to je zato sto sam se zaljubila :heart:
i resila da postanem bolja malavelika, nisam (skoro) nikoga opljucnula danas :rumenko:
a, ti si sa ovim spominjanjem zene i poslovnog puta malo maliciozna :rotf:
sigurno je vec rekao zeni da je zaljubljen, a moderna se sa njom sprijateljila, ili su vec bile prijateljice...mozda cak i kume
 
jeste
to je zato sto sam se zaljubila :heart:
i resila da postanem bolja malavelika, nisam (skoro) nikoga opljucnula danas :rumenko:
a, ti si sa ovim spominjanjem zene i poslovnog puta malo maliciozna :rotf:
sigurno je vec rekao zeni da je zaljubljen, a moderna se sa njom sprijateljila, ili su vec bile prijateljice...mozda cak i kume

Čuj maliciozna... jesi li čula da je GF rekla da sam ja smerna :cool:

Jao, zaljubila si se... virtuelno? Da nećeš i ti neko iznenađenje da dobiješ, put kojim se ređe ide ili tako neko putovanje? :lol:

A ne bi me iznenadilo da MP ide zajedno s njima kao drugarica, kuma... možda je to to iznenađenje :think:
 
Čuj maliciozna... jesi li čula da je GF rekla da sam ja smerna :cool:

Jao, zaljubila si se... virtuelno? Da nećeš i ti neko iznenađenje da dobiješ, put kojim se ređe ide ili tako neko putovanje? :lol:

A ne bi me iznenadilo da MP ide zajedno s njima kao drugarica, kuma... možda je to to iznenađenje :think:

ju :eek:
jet to specijalno putovanje ima veze sa banom?
 
Ah kakvi ste vi spameri i posle meni po profilu pise spam spam spam spam spam :lol:

@tema
Drago nam je pavice da imas tako bogatog ,,ladog,, lepog ozenjenog decka sa velikim curcem koji te vodi svakog meseca na more a pritom si nevina, aj lepo se provedi i neka te ozeni tamo na moru i da izgubis nevinost i da vas oboje pojedu ajkule! :evil:
 
Ah kakvi ste vi spameri i posle meni po profilu pise spam spam spam spam spam :lol:

@tema
Drago nam je pavice da imas tako bogatog ,,ladog,, lepog ozenjenog decka sa velikim curcem koji te vodi svakog meseca na more a pritom si nevina, aj lepo se provedi i neka te ozeni tamo na moru i da izgubis nevinost i da vas oboje pojedu ajkule! :evil:

Joj doktore pa oni su tek mesec dana u šemi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top