kako da narezem ubuntu na cd

ovako sa Cd-a koji sam dobio od canocical Ubuntua
i prekopiram ja sve sa cd-a na komp i narezem na cd ali tokom instalacije kopije, ubuntu se blokira zbog nedostatka nekog filea?
st ada readim

Ako vec hoces da narezes da imas kopiju ili sta vec (mozda da das nekome), idi u nero i izaberi copy entire cd, i onda ce ti prekopirati sve sa cd-a, ukljucujuci boot sectore........
 
Evo kako da podesis NERO da kopira disk, ako imas samo jedan CD/DVD ROM.
 

Prilozi

  • nero-On the fly-2.jpg
    nero-On the fly-2.jpg
    41,4 KB · Pregleda: 14
E a ovo za nero to ide samo sa cd na cda ja imam samo jedna cd drive na kompu koji cita CD DVD Blu-ray i reze CD DVD i blu ray
Па један ЦД драјв ти је и довољан да урадиш копирање неког ЦД-а или ДВД-а глупсоне! Неро ће га прво ископирати на Хард диск (у неки привремени фолдер), а после ће те обавестити да убациш нови ЦД како би га нарезао! Шта је ту толико компликовано, да би овде драмио?!
Ako vec hoces da narezes da imas kopiju ili sta vec (mozda da das nekome), idi u nero i izaberi copy entire cd, i onda ce ti prekopirati sve sa cd-a, ukljucujuci boot sectore........
Управо тако, просто ко пасуљ!
 
alo bre DeMikelis....

Jeste dovoljan ali moram prvo sve u komp da ubacim pa na disk sto i sam znam nego nece da reze tako a zasto neznam
a ni nero nije dobro urafio

Ne prebacujes ti, vec kompletan posao odradi nero... Sam napravi image, izbaci taj cd, onda ti trazi da ubacis prazan cd da ti nareze i kraj price...

Mozes i sam to da odradis na drugi nacin... Da sam napravis image file, preko bilo kog drugog programa, na primer PowerISO, MagicISO i da ga posle narezes... Ja za sve to koristim PowerISO, i za pravljenje i za citanje image fajlova, kao i za rezanje istih... U te svrhe cak i ne koristim Nero...

Ako i dalje imas problema, javi se na pp...
 

Back
Top