najsarenija kuca na svetu trazi dom

jelennabg

Početnik
Poruka
50
Ova malena kuca ima oko 5 meseci. Nece biti velika rastom, tako da je savrsena za stan. Ociscena je od parazita, vakcinisana i izrazito umiljata. Trazi nekoga ko ce je voleti. Ako neko zeli da joj pruzi dom, moze da mi se javi na 064 486 28 80
 

Prilozi

  • SARA 1.jpg
    SARA 1.jpg
    64,3 KB · Pregleda: 96
  • SARA 2.jpg
    SARA 2.jpg
    72,8 KB · Pregleda: 92
  • SARA 3.jpg
    SARA 3.jpg
    61,7 KB · Pregleda: 73
  • sara 4.jpg
    sara 4.jpg
    63,6 KB · Pregleda: 109
  • sara 5.jpg
    sara 5.jpg
    60,7 KB · Pregleda: 74
Hvala Jocikakg.Ova malena devojcica je bila ispred moje zgrade, to jest, tu je vec duze vreme. Pre neki dan se javio neki covek koji je bio zainteresovan da je usvoji, ali posto sam ja isla na put dogovorili smo se da dodje za dva dana po nju. Ja sam se vratila sa puta, donela je kuci, okupala je i stavila je u krevet da odspava (to je bilo negde oko podneva tj oko 12). Uvece u 10 ona je i dalje lezala u krevetu pod prekrivacem (posto joj je bilo hladno posle kupanja morali smo da je pokrijemo ), pa smo morali da je budimo da bi izasla napolje. Ona je ljudi prespavala 10 sati. Valjda mukica na ulici nije mogla da se opusti i odmori, pa kad se nasla u krevetu odpavala je za sve pare. Moram napomenuti da nije ustajala ni da piski za sve to vreme i da je uredno obavila sve sto je imala kada je izasla napolje. Samo da se zna da je gospodjica i fino vaspitana i uredna :manikir: A covek koji je hteo da je usvoji,se nazalost vise nije javio.:(
 
Covek koji se nije javio se izvinjava,odluka je pala u poslednjem trenutku i izgleda ovako...
 

Prilozi

  • SDC11018.jpg
    SDC11018.jpg
    121,1 KB · Pregleda: 38
  • SDC11019.jpg
    SDC11019.jpg
    116,8 KB · Pregleda: 36
  • SDC11020.jpg
    SDC11020.jpg
    126,9 KB · Pregleda: 35
  • SDC11021.jpg
    SDC11021.jpg
    28,4 KB · Pregleda: 24
  • SDC11022.jpg
    SDC11022.jpg
    103,7 KB · Pregleda: 26
pravite razliku izmedju dusa-vrlo ste pateticni.ovo stene je iz azila ispod avale.Pa u azilima su polovina rasni psi.Uostalom,kakve veze ima lutalica ili rasni.Vi ste one palise koje kao vole zivotinje,pa se kao kurce na forumima,a ovamo smorovi.

Mislim da je reč o nesporazumu, i da svi imaju dobre namere i isti cilj- udomiti napuštene pse. Većina na pomen rasnih pasa pomisli da je reč o kupovini a ne udomljavanju pa otuda i takve reakcije.

Najbitnije je da jedna duša nije u azilu.
 
pravite razliku izmedju dusa-vrlo ste pateticni.ovo stene je iz azila ispod avale.Pa u azilima su polovina rasni psi.Uostalom,kakve veze ima lutalica ili rasni.Vi ste one palise koje kao vole zivotinje,pa se kao kurce na forumima,a ovamo smorovi.

A vi nemate opstu kulturu ophodjenja. Odrastao covek da ovako komunicira:eek: Kako je vasa kuca zavrsila u azilu? Stene toy pudle staro 2 meseca u azilu... Bas ste srecne ruke:)
 
Pa i nisam tako srecan.Nikad nisam dobio na lotou,ili na greb grebu.Ovo dodje slucajno.Nekulturan sam kad treba da budem,i vi ste verovatno takvi,zar nismo svi.Vazno da su prvo moja deca ziva i zdrava,pa onda sva ostala deca sveta,pa tek onda nasi prijatelji iz zivotinjskog carstva,koje svakako trebamo da pomazemo.Svi koji nas znaju znaju i za nas odnos prema zivotinjama,i koliko smo puta pomogli.
 
pravite razliku izmedju dusa-vrlo ste pateticni.ovo stene je iz azila ispod avale.Pa u azilima su polovina rasni psi.Uostalom,kakve veze ima lutalica ili rasni.Vi ste one palise koje kao vole zivotinje,pa se kao kurce na forumima,a ovamo smorovi.

Stene aprikot toy pudle vredi oko 500e. Al ti mislis da smo mi na forumu budaje i da progutamo takve "sale" (da se ne izrazim drugacije). Toy pudla u azilu? Vise bih ti poverovao da si reko da si dobio sedmicu na lotou (veca je verovatnoca nego naci u azilu ovo) :sad2::(:eek:
 
Poslednja izmena:
Stene aprikot toy pudle vredi oko 500e. Al ti mislis da smo mi na forumu budaje i da progutamo takve "sale" (da se ne izrazim drugacije). Toy pudla u azilu? Vise bih ti poverovao da si reko da si dobio sedmicu na lotou (veca je verovatnoca nego naci u azilu ovo) :sad2::(:eek:

To mora da je nekom multimilioneru dosadilo stene pa ga ostavio u azilu:lol: Vidis kako je lepo i negovano, cisto, u azilu su svi takvi:mrgreen:
 
Svi znamo sta moze da se nadje u azilima. Stene toy pudle nikako. U svakom slucaju, nebitno odakle vam pas, nadam se da ce uzivati kod vas. Ali bilo bi lepo da ste se organizovali drugacije. Ja sam izgubila pola dana cekajuci vas da se javite, a zaista nisam dokona, tj ne znam gde cu pre od obaveza, ali se ipak trudim da pomognem i nekoj zivotinjici sa ulice. I da vratimo temu na mesto, Sara i dalje trazi dom, pa ako neko zeli da je voli moze da mi se javi. Napomenucu da dosta vremena provodi kod mene i da se jako lepo ponasa u stanu.
 

Back
Top