Velja Ilić pred policijom pretio ...

Kome verujete?

  • Velji

  • Vrani


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Velja Ilić mi pred policijom pretio: Pucaću ti u glavu!!!

Radosavljević kaže da ga je lider NS-a juče jurio svojim džipom kroz Beograd, psovao ga, vređao i pretio da će mu pucati u glavu!

Frontmen grupe „Žigolo" Nebojša Radosavljević Vrana tvrdi da mu je lider Nove Srbije Velimir Ilić juče nasred ulice pretio da će ga ubiti! Radosavljević kaže da ga je poznati političar vređao, psovao i čak jurio svojim džipom po Beogradu. On tvrdi da mu je Ilić pred policijom pretio da će da mu „puca u glavu". Predsednik Nove Srbije, međutim, kaže da ništa od svega nije tačno, dodajući da „mladić očito nije normalan".

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=76759&sectionId=37

.............................................


Tako je Veljo,nece tebi razne ''vrane'' i ostale pernate zivotinjke,stajati na put!:mrgreen::mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
ako Vrana kaze :mrgreen: mada sumnjam , seljomir primirio od kada je dobio po pi*ki u stanu ,ustvari kada se okliznuo u kupatilu :mrgreen: od tada mu je ponasanje stvarno becka skola :D
,pa mu je mozda dokurcilo da bude fin i resio da se istrese na ovom Vrani posto na protivnike vise ne sme da laje :think:
 
Ma ne bi to Velja...
sSig_nonosign.gif
 
Ne bi me čudilo.
Ko ga je ono udario kad se isparkiravao ispred skupštine pa je bilo nešto slično, "očito nije normalan"?

Bas bi bila fora da te juri Velja Ilic 130/sat od Panceva do Ceraka i nazad, onako crven u licu... a kad god bacis pogled u retrovizor procitas mu sa usana '... mater ...'

I onda mu na kraju pobegnes uprkos slabijim kolima jer znas sve dorcolske sokake, a njegov sofer je sa Kablara.

Kakva anegdota za prepricavanje uz pice!
 
A ovo je najsmešnije:

- Ubrzo je pristigao i Velja i naredio policajcima: „Uhapsite ga, privedite ga, sve vreme me juri kolima". Čak je pred njima, uz bujicu psovki, nastavio da mi preti i doslovce rekao: „Šta me maltretiraš, voziš 20 na sat! Pucaću ti u glavu!

Juri ga kolima a vozi 20 na sat ! A Velja vozi džip ! :mrgreen:

Ovo dokazuje kol'ka je Velja lažovčina !
 
Веља је лафчина и човек из народа. На колена пред Вељом, јединим занимљивим српским политичаром осим Мрке и Војводе од Хага.

eboga Vrana,tebra
shto ulazish u frku kad si slabiji

Vi mislite da bi Velja bio bolji prema vama kad biste nabasali na njega, jer ga simpatisete? :eek: :hahaha:
 

Back
Top