pomoc,moze?

ICQ (I Seek You) je servis koji radi slichno SMS-u.

Znachi prijavish se i dobijesh svoj broj. Onda mozesh da shaljesh tekstualne poruke, dodushe ne samo tekstualne, drugim ljudima koji koriste ICQ. Ako ti neka poruka stigne kad si on-line, dobicesh je odmah, a ako si off-line, kada se konektujesh.
 
Ali najveca prednost icq-a je sto mozes da ukucas neki grad i da ti izbaci sve koji su trenutno on line iz dog grada(naravno pod uslovom da imaju icq i da su konektovani) Takodje mozes i da pretrazujes i po imenu, prezimenu... i dosta toga. Mozes da izaberes neku zemlju i da izaberes nas jezik i on ti izlista koga sve ima tamo a da prica srpski
Поздрав
 
ignis:
ех, то ти је наша срећа,
ајд што је бушан, већ је и скуп :cry: :cry:

E sad da jeste bušan,bušan je ali da je skup i nije.
Možda je samo u Bangladešu jeftiniji nego kod nas.

A svi koji nisu zadovoljni Bilijevim OS slobodno neka pređu na neki drugi niko im ne brani.Samo bi mogli da napisu koliko ih je koštalo to zadovoljstvo i da ne osećaju malu nostalgiju za ponekim programima.
Pozdrav :roll:
 
Kako bre nije skup?
Xp home - 90€
XP pro - 160€

A da vidis tek cene za firme, u nesvest da padnes.
I sto je najgore od svega svaka tri meseca izlaze zakrpe od po 200MB.
E sad sto se tice prelaska na neki drugi OS, to je veoma tezak proces.
Prvo sto ti treba je neverovatna sreca da imas hardver koji ce podrzati taj OS koji koristis.
A zatim i silni programi, svi zivi se prilagodjavaju cika Biliju i njegovom Micru i Softu...
Jedina mogucnost potpune kompatibilnosti softvera i hardvera je da uzmes neki MAC racunar. No isti ima da te kosta samo tako, da kupis 10X bolji desktop racunar za te pare sa sve Bilijevim winom.
 
Кулиража:
Kako bre nije skup?
Xp home - 90€
XP pro - 160€

A da vidis tek cene za firme, u nesvest da padnes.
I sto je najgore od svega svaka tri meseca izlaze zakrpe od po 200MB.
E sad sto se tice prelaska na neki drugi OS, to je veoma tezak proces.
Prvo sto ti treba je neverovatna sreca da imas hardver koji ce podrzati taj OS koji koristis.
A zatim i silni programi, svi zivi se prilagodjavaju cika Biliju i njegovom Micru i Softu...
Jedina mogucnost potpune kompatibilnosti softvera i hardvera je da uzmes neki MAC racunar. No isti ima da te kosta samo tako, da kupis 10X bolji desktop racunar za te pare sa sve Bilijevim winom.

Tako je Kuliraža!!! Samo se neslažem sa tobom u vezi cene.Reci pošteno koliko je ljudi od nas platilo Xp Pro 160€.Ja sam svoj platio 3000 din. sa sve kursom za instalaciju.Pozdrav :wink:
 
Dobro kod nas je sve naopacke.
Ali generalno gledano i nije bas tako.
Pricam danas sa nekim drugovim rodjakom iz Australije i covek se zaprepastio kad je cuo sta sve ima kod nas za 100kinti.
Negde sam vec pomenuo ali nije na odmet jos jednom, neki dan sam cuo da se program (pazi sad ovo) MORA registrovati preko kreka.
I to je rec jednog PC srevisera...kuda ide ova zemlja
 

Back
Top