podrska za XP srpski meni

N

nemluk

Gost
Da li postoji neki program da englesku verziju menija na Win XP zamenim srpskom ? Ako ima napisi te mi adresu sajta sa kojeg mogu da ga skinem. Stvar je u tome sto neznam da li WIN XP ima opcije za menjanje prevoda menija sa engleskog na srpski.
 
nemluk:
Da li postoji neki program da englesku verziju menija na Win XP zamenim srpskom ? Ako ima napisi te mi adresu sajta sa kojeg mogu da ga skinem. Stvar je u tome sto neznam da li WIN XP ima opcije za menjanje prevoda menija sa engleskog na srpski.
Ja imam prevod menija za XP ali na zalost iako su digli veliku buku oko toga za sada je to veoma lose jer sem maski koje se vide pri prvim ulazima u programe malte ne drugo nista nije prevedeno da bi bilo korisno
 
A moze li da se menja jezik kada se instalira srpski na XP, na primer sad hocu malo engleski sad hocu malo srpski...??? Nesto kao "switch languages" ii slicno!?
Probao bih srpski,ali ,bojim se da mi se ne svidi, pa ne bih zbog tog hira da ponovo instaliram XP!
P.S.: Ne racunamo SYSTEM RESTORE, jer tako najverovatnije mogu da vratim na predjasnje stanje u slucaju da mi se ne svidi, vec da li postoji bezbolnija varijanta menjanja jezika posle instalacije srpskog!
 
Kad budeš pokušao da instaliraš ćiriličnu ili latiničnu verziju koju si skinuo Microsoft-ovog sajta,ona se neće instalirati na tvom Win Xp-eu,možda će te obavestiti da nemaš SP1.
Inače,sve što vas zanima u vezi instalacije srpskog jezika i SP1,imate na sajtu "www.microsoft.co.yu" i to lepo objašnjeno na SRPSKI.
 
Vladimir Bandovic:
postupijo sam tako kako si ti rekao i kada sam instalirao fajl za srpski pojavila se kao da treba da izaberem neku memorisku lokaciju,ali ja to nisam znao pa sam to preskocijo.da li je to razlog sto nisam dobijo prevod svih stavki ili i nemoze sve da se prevede?
 

Back
Top