Београде добро јутро-Слободна Србија и Независни Београд

да ли сте да србију поделимо на СРБИЈУ и НЕЗАВИСНИ БЕОГРАД

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
20.637
На једном форуму пре отприлике годину дан написао сам ово


први проблем Србије је корупција, а ово је други проблем Србије.По вама Београђанима као да не постоји ништа друго , не само у Србији него на целом белом свету осим вашег Београда.То у нама свима другима ,који нисмо из Београда буди жељу да Србију поделимо на два дела:
1.Србија
2.Независни Београд
пс.позивам Србију да недозволи двојно дежављанство са Независним Београдом и обавезно уведе визни режим за Независне Београђане


Прво ниједном мишљу никада нисам подржаовао "отцепљење"Војводине И НЕМОЈТЕ МЕЊАТИ ТЕЗУ И ТЕМУ ПОСТА,и у посту сам поделио Србију :
1.Србију
2.Независан Београд
Зашто Независан Београд? Па када је био у опасности опстанак Србског народа ,Београд нам је дао 9.март и бојкоте мобилизације,када смо митинговали 2001-2005.6 из Београда су летеле саксије и јаја по нашим провинцијским главама ,када је кренула прича о помирењу СПС ,ДС из Београда стиже списак непожељних.Погледајмо саставе скупштине Србије у задњих пар сазива 65-75% су Београђани.Значи да је Београд већ независан од воље остатка Србије па што би вам ми остали онда сметали?Можете ви лепо да живите без струје из Колубаре,без жита из Војводине,без млека из Шумадије,без пршута са Златибора,без флаширане воде са југа Србије,без малина из Пожеге,без фармерица из Новог Пазара без...У осталом ви већ лепо живите и без Косова ,Крајине... Ви лепо живите у Београду и вас наши животни проблеми неинтересују. Вас интересује Београд а мене Србија.И што се тиче исфрустрираности ,може се пре рећи да ви Београђани имате компелкс више вредности у односу на остатак Србије,а то је оно што треба лечити или Србија оде у распадање.




Молио бих све који пишу да поштују тему ,ово је тема "Београде добро јутро" па пишите у складу са њом .А за владу ,коалицију итд отворите друге теме.
Хвала. Ваш дискриминатор.
Стварно Бранко ,како ја то тебе дискриминишем?
Чеге па ја сам ти писао да сам са 17 делио јогурт 1988 и провео сва три дана испред Бановине,како мислиш да славим неки други 5.10?Ако желиш да пишеш о сецесијама отворена је тема "Да ли је ово будућност?"

Бранко ,ај се кладимо, да када би у васцелој Србији,наравно осим Београда, спровели референдум да ли да се оцепите да би излазност била 100% и да би резултат референдума био 96-99% ЗА са 4-1% НЕВАЖЕЋИХ гласова.Да ли се нисте упитали зашто ликови у антологијском серијалу "Вратиће се роде" Баранђани имају онакав став о београђанима:
[/COLOR]
[/SIZE]
 
Poslednja izmena od moderatora:
СЛОБОДА СРБИЈИ ,НЕЗАВИСНОСТ ЗА БЕОГРАД

Ти си наводно озбиљан, па стога не могу да разумем шта пишеш. Да се зајебаваш па ајде. Јел ти поглед толко сужен да не можеш да схватиш да је Бегорад у свакој теми о Бегорадизацији претставља смимбол власти. Ми смо центар окупљања политичара, администрације и економске квази елите и нит сам ја за то крив, нит сам то тражио нити ће теби ова сепаратистичка баљезгања помоћи. Најрадије бих протерао сваког политичара са све зградом скупштине. Ти их поведи у НС ил неко други у своје село. па уживајте са Ђиласовим стелт мостовима и мишковићевим ситијима и планетама.
 
Ти си наводно озбиљан, па стога не могу да разумем шта пишеш. Да се зајебаваш па ајде. Јел ти поглед толко сужен да не можеш да схватиш да је Бегорад у свакој теми о Бегорадизацији претставља смимбол власти. Ми смо центар окупљања политичара, администрације и економске квази елите и нит сам ја за то крив, нит сам то тражио нити ће теби ова сепаратистичка баљезгања помоћи. Најрадије бих протерао сваког политичара са све зградом скупштине. Ти их поведи у НС ил неко други у своје село. па уживајте са Ђиласовим стелт мостовима и мишковићевим ситијима и планетама.

Друже није сепаратистичко баљезгање ,ово је тренутна реалност
Београдизација представља проблем који се под хитно решити мора децентрализацијом
на ниво општина а не неких региона или покраина
 
Друже није сепаратистичко баљезгање ,ово је тренутна реалност
Београдизација представља проблем који се под хитно решити мора децентрализацијом
на ниво општина а не неких региона или покраина

Значи лепше је да да дрпају и локалац и Динкић него само Динкић. Какав напредак. Вау.
 
Значи лепше је да да дрпају и локалац и Динкић него само Динкић. Какав напредак. Вау.

Дрпају они и овако али ако боље прочиташ уводни пост и сам почетак видећеш да сам то прво поменуо
 
paa ja kao beogradjanin sam za
samo ne znam od chega ce da zivi ostatak srbije tako hm..nezavisan?
pre ce biti da je beograd ziveo na srbiji a ne obrnuto..sve pare se slivaju u beograd a iz beograda?
samo studenti iz unutrasnjosti brat bratu unesu u beograd oko 200evra mesecno svaki..kap u kamari para koja mesecno se slije iz zrbije u bg
trenutno stanje je sledece srbija puni 80% budzeta..a trosi 20%
a gde su pare..e to ne znam..mozda u necijim dzepovima..opet u beogradu su..ili na marbelji kako jednom od popularnih beogradski elitnih letovalista
 
Бане Секулић иде у стечај фирма из Сомбора а нова се отвара са централом у БГ и повраћај пореза из буджта републике иде у БГ.
Скоро све фирме успешне иако су им сви погони ван БГ седишта су пребацили у БГ то је већ пљачка СРБИЈЕ од стране БЕОГРАДА
 
pre ce biti da je beograd ziveo na srbiji a ne obrnuto..sve pare se slivaju u beograd a iz beograda?
samo studenti iz unutrasnjosti brat bratu unesu u beograd oko 200evra mesecno svaki..kap u kamari para koja mesecno se slije iz zrbije u bg
trenutno stanje je sledece srbija puni 80% budzeta..a trosi 20%
a gde su pare..e to ne znam..mozda u necijim dzepovima..opet u beogradu su..ili na marbelji kako jednom od popularnih beogradski elitnih letovalista

sve pare se slivaju u beograd zato shto je to praxa 190-i ne znam koliko suverenih drzava da postoji jedinstevn sistem ubiranja poreza na drzavnoj teritoriji
a da je to stvarno tako i da BG troshi 80% prikupljenih sredstava na sebe pa valjda bi lichio na neshto a ne na rupetinu
nego smo mi siromashna banana od drzave pa se kao slamka izvache nebuloze tipa"regionalizacija ce od mog sela da napravi shvajcarsku"
a student ce tih dvesta ojra da troshi u BG pa bio i deo albanije tako da to nishta ne menja
 
A zasto cela Srbija mora da gleda radnim danom u 17h onu emisiju na rts1 gde samo pricaju o Bg i prigradskim naseljima Bg-a? Koga boli ku*rac u Srbiji sto tamo neki Milojko iz Mirjeva se svadja sa ovima iz gradske inspekcije. Sto se samo dva kluba u ovoj zemlji guraj kroz medije i jedino oni pomazu od strane drzave?FK CZ duguje preko 10 miliona e i nije ugasena, dok je jedan Proleter iz Zr ugasen zbog duga od 300 000 e? Radnicki iz Nisa je pred gasenje, takodje Radnicki iz Kg. Vojvodina je bila pred gasenje. Sto njih nije pomogla drzava, kao sto pomaze sportske kolektive Partizan i Crvena zvezda?
Zasto cela drzava treba da se zaduzuje i da gradi metro u Bg?Ovi traze kredit od koga ce deo koji iznosi 400 miliona e otici na metro (a taj kredit ce cela drzava da vraca a ne samo Bg) !!! Zasto ja da placam izgradnju metroa u Bg?
 
Бане Секулић иде у стечај фирма из Сомбора а нова се отвара са централом у БГ и повраћај пореза из буджта републике иде у БГ.
Скоро све фирме успешне иако су им сви погони ван БГ седишта су пребацили у БГ то је већ пљачка СРБИЈЕ од стране БЕОГРАДА

Mile, a kako tumačiš to da ceo vozni park DiN-a nosi BG table???
 

Back
Top