Najjaci covek

Mislim na snagu celog tela kao celine.Oni dizaci tegova mogu da budu jaki za dizanje tega iznad glave a za ostalo???Mada su i oni po meni dosta jaki.Ja znam jednog rvaca koji je na kosom benchu npr. dizao 130kg ko od sale ali je opet bio utreniran i jak kao celina
 
Cuj sasvim normalno da su rvaci jaki. U rvanju ako ne mozes da dignes gornju granicnu tezinu svoje kategorije iznad glave moz' se pozdravis sa rvanjem :wink: mis'm takmicarskim ali ovde i govorimo o sportu.

Opet kad je "snaga" u okrsaju u pitanju moje pare idu na skit i trap discipline ako u obzir uzimamo samo olimpijske sportove a bench wizard ako uzimamo bilo sta :wink:
 
Ako mislimo na snagu celog tela, mislim da ni bildere ne bi trebalo zapostaviti. Iako se misli da su samo napumpani, odakle im onolika snaga za dizanje npr. 180kg iz benca?
 
SnowMan:
Ako mislimo na snagu celog tela, mislim da ni bildere ne bi trebalo zapostaviti. Iako se misli da su samo napumpani, odakle im onolika snaga za dizanje npr. 180kg iz benca?
Bilderi su naravno vrlo jaki i dizu oni i preko 200kg laganica,nego sad mi padose na pamet oni ljudi sto se takmice za najjaceg coveka i dizu neke nebuloze i vuku kamione itd. Ja samo ne znam sta oni rade pa su onako jaki ajde dobro teretana ali ni teretana ne moze da ojaca coveka onoliko :shock:
 
nisam siguran ali mislim da bi i svaki profesionalni bilder uradio isto sto i oni. samo sto se bilderi ne bave time i ne hvale se kako su jaki, vec to rade radi oblikovanja tela, i naravno love. Od neceg mora da se zivi. To je moje misljenje
 
Ma bilderi su jaki ko zemlja samo ne na takmicenju :wink:
U stvari ono sto vidite na fotkama su bilderi u momentu kada su verovatno najslabiji u toku cele godine, inace onda kad su najjaci izgledaju slicno kao i oni tipovi koji se takmice po pomenutim takmicenjima u snazi tj svi puste stomace van sezone :wink:
 
e, a sta mislite o onim tipovima iz saolina????? Ono sam se jedno vreme trudio da shvatim ali video sam da ne mogu. Stvarno su ludi. Da lome glavom one dascetine, da o njih lome razne stvari a njima nista... :? Ali tek ne kapiram kako moze na stomaku da se vrti na koplju a da ga ne probode? shvatam ja da imaju mozda jake trbusnjake, i kao umna snaga je tu glavna, ali po zakonima fizike koplje bi usled tezine trebalo da ga probode. :?: :?: :?:
 
Bilderi jesu jaki, ali ne kao likovi iz strongest man.Razlog za to je sto bilderi ne rade isti trening u teretani kao ovi likovi.Bilderi rade veliki broj ponavljanja sa ne max. tezinama dok snagatori rade mali broj ponavljanja sa max. tezinama.
 
mislim da si malo preterao sa tim dokazivanjem ajde spusti se na zemlju.
Sto se tice da li me je neko slagao nije jel nikog nisam ni pitao o tome.
O teretani znam dosta kao i kondicionim treninzima jel mi je to profesija.
Voleo bi da mi napises kako bilderi dobijaju onoliku masu sem sto se dopinguju sa razno raznim stimulativnim sredstvima.znaci interesuje me trening u teretani.
 

Back
Top