Ljubavna cuda

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Svi znamo da ljudi u ljubavnom razocarenju rezu vene, a vene bas i nemaju neku vezu sa ljubavi.
Zasto niko nikad nije prerezao jaja ili kitu i da li to znaci da neko ko reze vene, to radi, da bi privukao paznju?
 
Svi znamo da ljudi u ljubavnom razocarenju rezu vene, a vene bas i nemaju neku vezu sa ljubavi.
Zasto niko nikad nije prerezao jaja ili kitu i da li to znaci da neko ko reze vene, to radi, da bi privukao paznju?

:lol:

ja sam tela nekoliko puta da prerezem kitu. pa mi posle bilo lakse samo da mu nabijem stiklu. i oko :P
 
Svi znamo da ljudi u ljubavnom razocarenju rezu vene, a vene bas i nemaju neku vezu sa ljubavi.
Zasto niko nikad nije prerezao jaja ili kitu i da li to znaci da neko ko reze vene, to radi, da bi privukao paznju?

Ja čitao da je nedavno neki lik u negde Vojvodini prijavio policiji da su ga trojica uhvatili i kastrirali. Onda se ispostavilo da je u stvari on sebi odsekao mošnje da bi ljubomornoj ženi dokazao da je ne vara. :dontunderstand:
Svakakvijeh budala se može naći na ovoj kugli zemaljskoj.
 
Svi znamo da ljudi u ljubavnom razocarenju rezu vene, a vene bas i nemaju neku vezu sa ljubavi.
Zasto niko nikad nije prerezao jaja ili kitu i da li to znaci da neko ko reze vene, to radi, da bi privukao paznju?

svako ko digne ruku na sebe zbog ičega što je vezano za ljubav, ženu, muškarca...blabla...
...po meni je neviđena magarčina...

eto...

...missim...nije sad da ja ne verujem u ljubav, al taj razlog je bezveze...bar meni...:rumenko:
 

Back
Top