Kako ostati nevin?

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Cao,

Sta mislite kako u ovim vremenima da osoba ostane nevina i da ne ima, prije braka seks jer to je po moralnom pravu osudljivo.Da li mislite da su takve djevojke koje ocuvaju nevinost postenije od ovih drugih?
 
Sta ako se muskarac namece i pocne da pipka curu po nogama ili je prvi poljubi tako da je preduhitri da kaze ne.Kako se psiholoski uvjezbati da se muskarcima kaze ne do braka ili ne dopadas mi se i to je to.
 
Moje misljenje je da ako se neki muskarac udvara jednoj postenoj curi da je dobro da ga izbjegne na ovaj nacin: da se osmjehne i prvog starca da poljubi u obraz i da mu kaze da je izvanredan cika i da zeli da ga otprati do kuce i tako se djilkos izbjegne a ona kao kcer otprati starca do kuce.

Opasni su muskarci kada se navale i zahuktaju i kazu hocu hocu.Njih treba izbjeci sto se moze sto prije.
Ako se poda cura strastima ode djevicanstvo.
 
Moje misljenje je da ako se neki muskarac udvara jednoj postenoj curi da je dobro da ga izbjegne na ovaj nacin: da se osmjehne i prvog starca da poljubi i da mu kaze da je izvanredan cika i da zel;i da ga otprati do kuce i tako se djilkos izbjegne a ona kao kcer otprati straca do kuce.

Opasni su muskarci kada se navale i zahuktaju i kazu hocu hocu.Njih treba ozbjeci sto se moze sto prije.

:lol:
ti si iskusan cika:)
a koliko je tebe cikica "uprljalo" do sada?
 
U Iranu se na primjer muskarca koji hoce pre braka seks vjesa po kratkom postupku.

Moramo pokrenuti akciju da nam ulicama setaju djevojke koje su nevine i mislim da to nije stid da se ostane nevin u dogledno vrijeme do braka.

Zaista strasno je kada se prokrvari i kada se razvali dobra nevinost.
 
Poslednja izmena:
Cao,

Sta mislite kako u ovim vremenima da osoba ostane nevina i da ne ima, prije braka seks jer to je po moralnom pravu osudljivo.Da li mislite da su takve djevojke koje ocuvaju nevinost postenije od ovih drugih?

Не мислим.
Поштење и невиност немају никакве везе.

А глупо је не ступити у сексуалне односе пре брака, јер то има везе са физиолошким потребама човека, а не са поштењем!
А ако неко не жели, онда неће желети ни у браку.
 
Moje misljenje je da ako se neki muskarac udvara jednoj postenoj curi da je dobro da ga izbjegne na ovaj nacin: da se osmjehne i prvog starca da poljubi u obraz i da mu kaze da je izvanredan cika i da zeli da ga otprati do kuce i tako se djilkos izbjegne a ona kao kcer otprati starca do kuce.

Opasni su muskarci kada se navale i zahuktaju i kazu hocu hocu.Njih treba izbjeci sto se moze sto prije.
Ako se poda cura strastima ode djevicanstvo.

Стварно!? :eek:
 
Kod cigana na primjer prva noc mora biti dokaza za svekrvu koja mora vidjeti raskrvavljenu maramicu.

Maramica se postavi kod guze i prvi udar jao i blazena krv potece.Ta se maramica cuva kao uspomena na postenje djevojke koja se udala.
 

Back
Top