Video

е ово је болесно изједначити дете и кера ,страшно

а још страшније је што милиони деце и живе по улицам

а ви вичете браво и одличан снимак

страшно!!!!!!!!!
 
е ово је болесно изједначити дете и кера ,страшно

а још страшније је што милиони деце и живе по улицам

а ви вичете браво и одличан снимак

страшно!!!!!!!!!

A najstrasnije je sto civiliziaciji nema napretka dokle god je ovakvih razmisljanja...
 
е ово је болесно изједначити дете и кера ,страшно

Umeš li da objasniš zbog čega je to bolesno ili je ovo samo provokacija zbog koje bi neko kao trebalo da se potresa? :think:


Ало бре ти и цивилизација?
Па ви сте слепа улица бре

Ah, sada sam video odgovor.
U redu, ne moraš da mi odgovaraš, jasno mi je... :roll:
 
е ово је болесно изједначити дете и кера ,страшно

а још страшније је што милиони деце и живе по улицам

а ви вичете браво и одличан снимак

страшно!!!!!!!!!

kako pomazes tim milionima dece na ulici za koje si zabrinut ?
nije valjda samo uzvikivanjem strasno i kritikovanjem/vredjanjem drugih.
 
uostalom, to sto neko ne shvata ili nece da shvati poentu videa, ne mozemo ovde da resimo. niti nas interesuje time da se bavimo.
odlican spot.cim je izazvao reakcije znaci da je napravljen pogodak.i to je dobro za pocetak (nadam se)resavanja problema o kojima se pise na ovom pdf-u.
 
Како ви грешите
оваквим спотовима можете изазвати само контра реакцију,нема позитивне него негативне реакције
оваквим спотовима себе доводите директно у сукоб са свима који су на ивици између добр и зла
гурате их од себе
дајте позитивне мисли а не зло,
 
Eto, jednom i ja da pogledam neki video odavde :). Odlican video i odlicna poruka!
Obicno su tako uzasni da ne smem ni pocetak da odgledam, a kamoli nesto vise.

Mejdutim, iako je poruka sjajna, nece biti nikad prihvacena od strane onih koji ne smatraju da zivotinje zasluzuju status zivih bica, koja ne samo da disu, jedu i trce, vec i osecaju, nerviraju se i vole. Zato je suvisna rasprava oko toga. Ne moze se ugraditi samilost u nekome, niti se moze ona probuditi u nekome ako taj ne poseduje bazu, potencijal za tako nesto.

Uvek se neko nadje ogorcen na "macko i psetoljupce" sto ne "pomazu gladnoj deci" (a ne vidim zasto bi pomoc jednom zivom bicu iskljucivala pomoc drugom zivom bicu). Stavise, koliko znam, u praksi, oni koji imaju svest o pomoci drugome, pomazu i ljudima, i zivotinjama, i biljkama (imaju visok nivo svesto i vaznosti ekologije), sve u svemu, postuju citavu majku prirodu, da se tako izrazim.
 
Odlicno.Ko je autor?

TREAT EQUAL! Markom Leo Burnett (Turkiye) Kreatif Direktor: Yasar Akbas, Idil Akoglu Sanat Direktoru: Atilla Karabay Copywriter: Selva Bayyurt Muzik: Jingle mingle Yonetmen: Fatih Kizilgok Produks...

Video je savrsen i ja sam se potpuno odusevila kad sam ga videla i, naravno, morala odmah da ga postavim.

Budi.fini - dobio si vec komentare na svoj komentar, ako bih nesto dodala samo bih ponovila nesto od vec recenog. Nemoj da mucis sebe i dolazis na temu o zastiti zivotinja - nije to za tebe, nista ne razumes.
 
Boze, zasto mi nismo kao sav normalan svet. Prizor sa videa mi je poznat jer zivim pored skolskog dvorista.Tako sam i pribavila sve moje mace.Deca su se uglavnom izivljavala i ostavila ih.
Nazalost, svoje detinjstvo provode uz crtane filmove koji nemaju uvek edukativne poruke.
Sudbina decaka iz video stvorce samo revolt prema okruzenju pa i zivotinjama.
 
Autori su Turci koji imaju sličnu našoj situaciju sa napuštenim životinjama, ali je problem siromašne i gladne dece kod njih još izraženiji nego kod nas, pa gle čuda!?Situacija u filmu je apsolutno realna! Pogledajte decu prosjake na ulicama, na svakog od njih je primenljiv!Baš tako izgleda njihov život i to nema blage veze sa onim što kaže "biću fin"!Žrtva je uvek žrtva i trpi isto, kao što je i onaj koji je zlostavlja uvek isti i bira onoga ko mu ne može uzvratiti!
 
Онда су жртве и марави и бубашвабе

престани те да прскте инсектициде

а тек комарци и масовни геноцид над њима који се плански нашим новцима спроводи сваке године
 

Back
Top