Ima neko zlo u ljudima.......

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
Šta se to dešava sa ljudima?
Svi gledaju samo svoju korist, nigde solidarnosti, nema pomaganja čak ni medju najmladjom decom, svi samo gledaju kako da zajebu onog drugog i npr. pre bi bacili svoj novac nego pomogli nekome... isto tako u školi npr svi gledaju kako da zajebu onog drugog da bi dobili bolje ocene, nigde drugarstva, nigde poštovanja jednih prema drugima...


ajd da čujem i vaše mišljenje....
 
jao ne ponovo.
opet će da krene diskusija o ljudskoj prirodi,
forumašice će da prepričavaju nemile doživljaje iz javnog prevoza,
matke će da izloži svoju 'drugi ljudi su pakao' teoriju u par rečenica,
negde u sred svega toga pojaviće se keeper sa svojim tezama
i nastaće opšti flejm,
a ja sam jutros vadio drugi par umnjaka i anestetici počinju da popuštaju.

bolje da se odjavim.
 
Šta se to dešava sa ljudima?
Svi gledaju samo svoju korist, nigde solidarnosti, nema pomaganja čak ni medju najmladjom decom, svi samo gledaju kako da zajebu onog drugog i npr. pre bi bacili svoj novac nego pomogli nekome... isto tako u školi npr svi gledaju kako da zajebu onog drugog da bi dobili bolje ocene, nigde drugarstva, nigde poštovanja jednih prema drugima...


ajd da čujem i vaše mišljenje....

Welcome to reality.
Tek otvorena tema, a ljudi (ili botovi, nisam proverio) gledaju da je roknu, jadnim pokušajima.

Svi odgovori tog tipa treba biti ignorisati, a korisnici sankcionisani. Ehhhhh, doći će i mojih 5 minuta slave.
 
Ne znam da li je sl tema vec bila, ali je ok i realno odslikava stanje koje, verovatno, nije takvo od juce.

Primere da navodim, ne znam ima li svrhe, ali se borim sa pomenutim svim raspolozivim sredstvima. Dodje mu kao borba protiv vetrenjaca i deo sebe, prosto se mora izgubiti negde u toj igri...
 
jao ne ponovo.
opet će da krene diskusija o ljudskoj prirodi,
forumašice će da prepričavaju nemile doživljaje iz javnog prevoza,
matke će da izloži svoju 'drugi ljudi su pakao' teoriju u par rečenica,
negde u sred svega toga pojaviće se keeper sa svojim tezama
i nastaće opšti flejm,
a ja sam jutros vadio drugi par umnjaka i anestetici počinju da popuštaju.

bolje da se odjavim.

hahahhaha Matke i njegove teorije :lol:

šta da vam kažem,ovaj svet je zlo,ljudi su zli,ozonska rupa je sve veća,glečeri se tope,a vlada kriza...
secite veneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Šta se to dešava sa ljudima?
Svi gledaju samo svoju korist, nigde solidarnosti, nema pomaganja čak ni medju najmladjom decom, svi samo gledaju kako da zajebu onog drugog i npr. pre bi bacili svoj novac nego pomogli nekome... isto tako u školi npr svi gledaju kako da zajebu onog drugog da bi dobili bolje ocene, nigde drugarstva, nigde poštovanja jednih prema drugima...


ajd da čujem i vaše mišljenje....

Брате, нису сви такви.....Не треба размишљати тако негативно....Јесте велики број оних који се понашају управо тако како си ти описала, али треба да се трудиш да пронађеш себи правог пријатеља, некога ко није такав, а за остале те баш боли брига.....Из***** те неко, па шта, јака ствар, изјеби и ти њега...Има неке дражи у освети:mrgreen:
 
Брате, нису сви такви.....Не треба размишљати тако негативно....Јесте велики број оних који се понашају управо тако како си ти описала, али треба да се трудиш да пронађеш себи правог пријатеља, некога ко није такав, а за остале те баш боли брига.....Из***** те неко, па шта, јака ствар, изјеби и ти њега...Има неке дражи у освети:mrgreen:

U tome i jeste stvar što sam ovakva kakva sam i ne mogu da im se osvetim..........
 
Šta se to dešava sa ljudima?
Svi gledaju samo svoju korist, nigde solidarnosti, nema pomaganja čak ni medju najmladjom decom, svi samo gledaju kako da zajebu onog drugog i npr. pre bi bacili svoj novac nego pomogli nekome... isto tako u školi npr svi gledaju kako da zajebu onog drugog da bi dobili bolje ocene, nigde drugarstva, nigde poštovanja jednih prema drugima...


ajd da čujem i vaše mišljenje....

Slazem se sa svim sto si navela, samo ne treba puno da se nerviras zbog toga jer stvarno nije vredno i najbolje je nikad od nikog ne traziti usluge jer ce to biti vrednije od zlata bilo kalva da je usluga pa ces pozeleti da to nisi ucinila :eek:
Samo povrsno, gledaj svoje ciljeve i radi ono sto ti mislis da treba! :super:
 

Back
Top