Da vidimo...

lilihip86

Zainteresovan član
Poruka
241
Dragi forumashi,
Koliko vremena treba da prodje da bi neku vezu smatrali ozbiljnom?
Posle koliko vremena gledate na svog decka/devojku kao potencijalnog partnera na duze staze ili brak?:zag:
 
Dragi forumashi,
Koliko vremena treba da prodje da bi neku vezu smatrali ozbiljnom?
Posle koliko vremena gledate na svog decka/devojku kao potencijalnog partnera na duze staze ili brak?:zag:

Poslije 3 godine 3 mjeseca i 3 dana :)
Mislim nemam pojma,nekada bi je istog trena povukao za ruku utrcao u opstinu i ozenio. A nekada bi samo htjeo pobjeci od nje jer me nervira. Ali eto to je duga veza :) Pa tako sta ja znam,ne znas jel prava ili nije jednostavno osjetis potrebu i zelju da je ozenis.Valjda.Nemam pojma. Odo se zenit :lol:
 
Dragi forumashi,
Koliko vremena treba da prodje da bi neku vezu smatrali ozbiljnom?
Posle koliko vremena gledate na svog decka/devojku kao potencijalnog partnera na duze staze ili brak?:zag:

Sto se mene tice posle dan 2..vidi se odma jel se folira i dal se vredi truditi kad se pojave oni klasicni tripovi posle par nedelja..a kad se vec upustam u nesto sto lici na tzv vezu to znaci da je dresura uspela:lol:
 
Dragi forumashi,
Koliko vremena treba da prodje da bi neku vezu smatrali ozbiljnom?
Posle koliko vremena gledate na svog decka/devojku kao potencijalnog partnera na duze staze ili brak?:zag:

Ja nakon godinu dana smatram da to vodi u neku ozbiljniju vezu,mozda potencijalan brak..Jel to malo/puno vremena? :think:Pitanje je sad.. :)Za svakoga je drugacije...:)
 
Ja prvo odlučim da želim ozbiljnu vezu pa onda tražim nekog ko bi mi mogao odgovarati.........obično je on tu u blizini.....krećemo se u istim krugovima...ukrštaju nam se putevi.......i eto......od početka......
 

Back
Top