Амерички "рат" против дроге

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
American Drug War
The Last White Hope

35 years after Nixon started the war on drugs, we have over one million non-violent drug offenders living behind bars.

The War on Drugs has become the longest and most costly war in American history, the question has become, how much more can the country endure? Inspired by the death of four family members from "legal drugs" Texas filmmaker Kevin Booth sets out to discover why the Drug War has become such a big failure. Three and a half years in the making, the film follows gang members, former DEA agents, CIA officers, narcotics officers, judges, politicians, prisoners and celebrities. Most notably the film befriends Freeway Ricky Ross; the man many accuse for starting the Crack epidemic, who after being arrested discovered that his cocaine source had been working for the CIA.

AMERICAN DRUG WAR shows how money, power and greed have corrupted not just drug pushers and dope fiends, but an entire government. More importantly, it shows what can be done about it.

This is not some 'pro-drug' stoner film, but a collection of expert testimonials from the ground troops on the front lines of the drug war, the ones who are fighting it and the ones who are living it.

DEA, CIA, полиција и председници у Америци су подржали да се дрога унесе у Америци. И да се изврши терор над дрогирантима, који се употребљавају као робови.

Фирме зарађују огромне паре што више затвореника имају у затворе. Раде за пар центи на дан, а многи полицајци, DEA, CIA и председници подржавају терор.

У Афганистану је било минимално дроге док нису је американци окупирали. Данас је препуна дроге и највећи део дроге долази од Афганистана који је под америчком окупацијом.
 
Poslednja izmena:


DEA, CIA, полиција и председници у Америци су подржали да се дрога унесе у Америци. И да се изврши терор над дрогирантима, који се употребљавају као робови.

Фирме зарађују огромне паре што више затвореника имају у затворе. Раде за пар центи на дан, а многи полицајци, DEA, CIA и председници подржавају терор.


Jel to odgovor na onu uvredljivu temu o Mother Rusia?:rotf:
Droga je jedan od najunosnijih biznisa.......pomiri se sa time!Da je ikada bilo pravog rata protiv droge,danas ne bi ni cigare pusili!
 
Jel to odgovor na onu uvredljivu temu o Mother Rusia?:rotf:
Droga je jedan od najunosnijih biznisa.......pomiri se sa time!Da je ikada bilo pravog rata protiv droge,danas ne bi ni cigare pusili!

Патетичан си. Америка је највећи разлог што има огромних количина дроге код нас и остатку света.
 
Ниси написао ништа о томе. Само да је бизнис. По твоме и осталих амерофила Србија би требала да се приближи америке.

:hahaha:pa ti si Srbine skroz prsao..aj malo prosudiraj ono sto sam napisao.......:hahaha:
Inace nisam ni rusofil ni amerofil....srbofil sam i ponosan sam na to za razliku od tebe!:bye:
 
:hahaha:pa ti si Srbine skroz prsao..aj malo prosudiraj ono sto sam napisao.......:hahaha:
Inace nisam ni rusofil ni amerofil....srbofil sam i ponosan sam na to za razliku od tebe!:bye:

Нисам прсо, него си ти. Хоћеш да се помирим са тиме да је Америка одговорна за дрогирање у Србији. Против си СРС, а они су једини који су јасно 100% против америке и дроге.
 
Нисам прсо, него си ти. Хоћеш да се помирим са тиме да је Америка одговорна за дрогирање у Србији. Против си СРС, а они су једини који су јасно 100% против америке и дроге.

hahahaha dumres ***!
Sto je najgore, ovakvi su bili vecina 90-h
 
Нисам прсо, него си ти. Хоћеш да се помирим са тиме да је Америка одговорна за дрогирање у Србији. Против си СРС, а они су једини који су јасно 100% против америке и дроге.

-Da,a recimo Rusi nemaju uopste svoj deo kolaca od te trgovine!:roll:
-Protiv svih stranaka sam...treba nam anarhije!
:bye:
 
Нисам прсо, него си ти. Хоћеш да се помирим са тиме да је Америка одговорна за дрогирање у Србији. Против си СРС, а они су једини који су јасно 100% против америке и дроге.

Дефинитивно, Хусеин Обмана и Кондолиза Рајс су криви што Милорад са 23 године седи у парку и пуца се у вену, уништавајући своју младост.
 
Дефинитивно, Хусеин Обмана и Кондолиза Рајс су криви што Милорад са 23 године седи у парку и пуца се у вену, уништавајући своју младост.

ма јок,крив је онај што га оправља лопатом.......

дрога на сваком ћошку за сићу,доступна сваком детету....кога брига нема ту за буџет
још мало па ће бити већа казна за погрешно паркирање него за диловање....
Еуропски закони,демокатија,људска права...не важе за олош...робија гологузија кад нема за струју....
 
Poslednja izmena:

Back
Top