Ti mene juris...

Ljudi (narocito zenski pol) vole da se osjecaju pozeljnim pa cesto umisljaju nesto sto ne postoji, ili izmisle i pricaju unaokolo da bi sebi digli cijenu. Meni je to pomalo jadno.:roll:

Imala sam jednu atraktivnu drugaricu koju su startovali mnogi tipovi. Sa svima bi bila fina i ljubazna, davala im broj telefona, a onda bi se redovno zalila svima kako su oni manijaci, proganjaju je, salju je svakakve poruke, a zapravo bi ona uvijek podpirila vatru i dala im povoda. To me je izludjivalo! :evil:
 
E ja bih to povezao sa onim... Tipa devojka mi prica stalno o nekim problemima i ja slusam pa kasnije pocnem nesto da joj predlazem i tako dok me ne uvuce u taj njen problem i onda mi kaze.... Ti mene muvas... A ja tad pomislim, znaci ne znam sta bih joj sve rekao, ali precutim... Kako mrzim takve ljude :mrgreen:
 
Ljudi (narocito zenski pol) vole da se osjecaju pozeljnim pa cesto umisljaju nesto sto ne postoji, ili izmisle i pricaju unaokolo da bi sebi digli cijenu. Meni je to pomalo jadno.:roll:

Imala sam jednu atraktivnu drugaricu koju su startovali mnogi tipovi. Sa svima bi bila fina i ljubazna, davala im broj telefona, a onda bi se redovno zalila svima kako su oni manijaci, proganjaju je, salju je svakakve poruke, a zapravo bi ona uvijek podpirila vatru i dala im povoda. To me je izludjivalo! :evil:

E ja bih to povezao sa onim... Tipa devojka mi prica stalno o nekim problemima i ja slusam pa kasnije pocnem nesto da joj predlazem i tako dok me ne uvuce u taj njen problem i onda mi kaze.... Ti mene muvas... A ja tad pomislim, znaci ne znam sta bih joj sve rekao, ali precutim... Kako mrzim takve ljude :mrgreen:

....sto mi je ovo poznato:lol:....dobro je sto ste svesni da takvi ljudi postoje i da ih treba izbegavati :ok:
 
Meni su takvi ljudi tužne pojave. Oni ne umeju da se druže, nemaju izistinske prijatelje suprotnog pola jer se redovno tripuju da se taj neko pali na njih. Ili su toliko opsednuti potrebom da ih drugi vide kao ekstra frajere ili cice pa projektuju sopstvene tendencije na svakog ko im se približi.....
Jadno...za medalju.....
 
Ne trčim to ti sereš.Čudo jedno da se to tebi nije desilo.A pošto te svi vole ne verujem u priče drugarica.Ko ne bi da se sprijatelji sa super cicom ko ti.Možda je ono sa dečkom bez gaća bila priča od drugarice,a ti je servirala ko svoju.
 
Ne trčim to ti sereš.Čudo jedno da se to tebi nije desilo.A pošto te svi vole ne verujem u priče drugarica.Ko ne bi da se sprijatelji sa super cicom ko ti.Možda je ono sa dečkom bez gaća bila priča od drugarice,a ti je servirala ko svoju.

Znas, kako?! Ja ne lazem. Sve sto kazem je istina. Ne pozivam nikog da mi veruje ili ne veruje. Ja nemam razloga da lazem. Moj nik je ono sto sam ja. Ne izmisljam imena tipa Magda Lena. Ne komentarisem tudje postove, zato sto nemam svoj zivot pa nemam sta da podelim. Ne govorim ruzne reci, jer nemam potrebe za njima. Ono sto sam dozivela to i kazem, ono sto su moji prijatelji, bivsi momci, njihove zene dozivele, to i kazem. Nema potrebe da izmisljam, niti da jurim za nekim, da mu prokomentrasiem post, da bih mogla da se hvalim u svom selu kako sam zeznula neku urbanu facu. Ja imam RL (stvaran zivot) i njega ne krijem. A ko si ti?
 

Back
Top