Trazim profesionalnu pomoc...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam picio cod 4 modern warfare u mpu instaliro prvo patcheve,pa crack skino sa neta i punkbuster, updateovo cod 4 na pbu i to je to...Isto tako vazi i za cod 5 world at war..samo za cod 5 treba punkbuster no kick programcic svaki put kad pokreces igru...Obe igre su odlicne u mpu...cak je bolje i od single playera... ako budes slao pp necu ti odgovorit po sto retko ovde dolazim sad sam ti ovde kolko tolko objasnio...izgooglaj i to je to...uglavnom pomogo sam ti..
 
Poslednja izmena:
A da li si koristio crack uz te patcheve...najbolje bi bilo da nam kazem tacno sta stoji u textu te error poruke da bismo znali tacnije kako da ti pomognemo ...ja sam pre mesec ipo imao slican problem sa CoD5 ali mi je patch+crack+update punkbustera pomogao...mada ja sam igru mogao da startujem bez greske tj. da udjem u meni itd. medjutim nisam mogao da pokrenem singleplayer ni multiplayer..sa updateom i patchom se stvar resila...E sad ako ti ne mozes ni da startujes igru mozda cak problem i nije u verziji igre koju imas vec u neispravnom cracku drajverima ili necem trecem
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top