Tragedija

Bara Kob Ama

Ističe se
Banovan
Poruka
2.416
:sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: :sad2:
Sudarila se BAR dva ruska Su-27.
Poginuo Igor Tkachenko, komandant Ruskih Vitezova. Drugi pilot zadobio prelome kichme. O trecem pilotu se ne zna nishta(otkud treci pilot ako su se sudarila dva aviona, jedino ako jedan nije bio Su-27UB). Tezhe povredjena josh jedna zhena na zemlji, a hospitalizovano josh nekoliko ljudi.

http://en.rian.ru/russia/20090816/155824125.html

Tako je to kad leti neko ko ne zna ni da hoda. Ako uzmemo u obzir broj aviona ili josh bolje broj chasova naleta, Rusima se nesrece deshavaju bar 20 puta cheshce nego Zapadnim avionima.

Josh dvoje mrtvih u padu trenazhnog Yak-52.
http://en.rian.ru/russia/20090816/155824355.html
U tom sudaru je poginula zhena-pilot, shampion Evrope u letenju.
http://www.lenta.ru/news/2009/08/16/sidorenko/
Mislim da je ovo kraj aerogrupe Ruski Vitezovi, a bogami i ruske avijacije uopshte. Od aprila prvo su izgubili Su-35, pa 2 Su-24, danas BAR 2 Su-27 i Yak-52. Znam da se nesrece deshavaju ali ovo je previshe posebno s obzirom koliko Rusi malo lete(u stvari mozhda je bash to razlog).

Mislim da je ovo najbolji odgovor na pitanje Zashto trebamo uci u NATO?
 
Poslednja izmena:
:(

А колико то лете српски пилоти, ови данас, Тадићеви, "НАТО-ви"... ? :roll:

Колико сад имамо исправних авиона? 4 ?
 
Mislim da je ovo najbolji odgovor na pitanje Zashto trebamo uci u NATO

Podrigno Putin,moramo u NATO ; puvno Medo,brzo u NATO ; usro se Murta,o'ma u NATO !

Naravno da postoje veoma dobri razlozi i argumenti za pristup organizaciji tog kalibra (i jos bolji za nepristupanje),ali sta ocekivati od podlizurnog prostituta koji se podao za par $ centi ,sem da kao argument koristi pad nekih tamo aviona Bogu iza tregera.
 
Evo ti Ameri i nihovi "nevidljivi" avioncici.
Ovi se raspadaju jos u vazduhu :hahaha: Desavaju se i kod njih nesrece nego ne priznaju naravno...

Ovo je pre 10 godina. Ponavljam Rusima se prechesto deshava s obzirom koliko malo aviona imaju i josh manje lete. Prema tome bi se Amerima trebalo deshavti 10 nesrece dnevno!
 
Podrigno Putin,moramo u NATO ; puvno Medo,brzo u NATO ; usro se Murta,o'ma u NATO !

Naravno da postoje veoma dobri razlozi i argumenti za pristup organizaciji tog kalibra (i jos bolji za nepristupanje),ali sta ocekivati od podlizurnog prostituta koji se podao za par $ centi ,sem da kao argument koristi pad nekih tamo aviona Bogu iza tregera.

Nisu poginuli bilo koji piloti vec komandant ruske najelitnije jedinice i zhena pilot, evropski prvak u letenju i to u jednom danu.
 
Ono,u pokusaju da pariram dubokoumnom misliocu iz uvodnog teksta u temi,a vodjen analognom metodikom,kao glavni argumenat za nepristupanje NATO-u ne mogu da odem dalje od same pomisli da je neki Neva zvizno ultramodernog superkvalitetnog Najthoka.

“Sorry, we didn’t know it was invisible!”
invisible-cake-m.jpg

:rotf:
 
Ono,u pokusaju da pariram dubokoumnom misliocu iz uvodnog teksta u temi,a vodjen analognom metodikom,kao glavni argumenat za nepristupanje NATO-u ne mogu da odem dalje od same pomisli da je neki Neva zvizno ultramodernog superkvalitetnog Najthoka.

“Sorry, we didn’t know it was invisible!”
invisible-cake-m.jpg

:rotf:

Dobro, preterujem, pogodilo me je to shto je jedina stvar ruska koja valja zavrshila kao olupina, a i izgubili su jednog od najboljih pilota, tj. ne jednog nego dva. Medjutim ja ne kazhem da se Amerima ne deshavaju nesrece vec se deshava recimo jedna na 500 sati naleta, dok se Rusima otprilike deshava na 20 sati. Podatke sam izmislio, ali je u svakom sluchaju razlika drastichna.
 
Dobro, preterujem, pogodilo me je to shto je jedina stvar ruska koja valja zavrshila kao olupina, a i izgubili su jednog od najboljih pilota, tj. ne jednog nego dva. Medjutim ja ne kazhem da se Amerima ne deshavaju nesrece vec se deshava recimo jedna na 500 sati naleta, dok se Rusima otprilike deshava na 20 sati. Podatke sam izmislio, ali je u svakom sluchaju razlika drastichna.

Ja stvarno ne znam kako ti uopste pada na pamet da vuces paralele,kvantitativne i kvalitativne,izmedju dve totalno razlicite vojne doktrine.
Prost primer.Broj unistenih tenkova u ww2 je bio 8:1 u korist Svaba uj odnosu na Ruse.Ko je kome usetao u glavni grad ?
 
Ja stvarno ne znam kako ti uopste pada na pamet da vuces paralele,kvantitativne i kvalitativne,izmedju dve totalno razlicite vojne doktrine.
Prost primer.Broj unistenih tenkova u ww2 je bio 8:1 u korist Svaba uj odnosu na Ruse.Ko je kome usetao u glavni grad ?

Ako mene pitash u Drugom svetskom ratu su Nemci pobedili Ruse jer je stradalo 12 miliona vishe Rusa nego Nemaca a sve ono shto su Rusi postigli 1991. je ponishteno. Medjutim ako su Rusi sa Nemcima mogli da igraju na kartu brojnosti, bilo ih je vishe, sa Amerima to nece moci jer je Amera duplo vishe. Da ne rachunamo ostale NATO zemlje.
 
Baš prije par dana napisah da je vrijeme da neki Mig padne, nije nijedan već 10-tak dana.

Zeznuo sam se, sad je malo na Suhoje red.

Stvarno nije ljudski od tebe da se radujesh nechijoj nesreci! To su ljudi iako su Rusi!
Osim toga nije u pitanju kvar aviona vec sudar u vazduhu, dakle ljudska greshka, izvodili su ovo:
SwiftsAndKnightsBanking.jpg


Mozhesh videti da tu sekunda deli od sudara pri najmanjoj greshki.
 

Back
Top