Danica Drašković: Dražu Mihailovića treba sahraniti u Beogradu!

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Зашто баш у Београду? Равна гора је место где био и треба да иде Д.Михаиловић. Ако Дана каже да неможе онда у Колашин. Има разлога за то:

Danica Bošković rođena je u Kolašinu, u bogatoj i brojnoj porodici koja je, zbog očevog četničkog opredeljenja, bila suočena s brojnim praktičnim problemima – ili, kako se to popularnije kaže, živela u nemilosti. Završila je Pravni fakultet i na početku radila kao finansijska inspektorka. Od 1971. do 1973. bila je sutkinja za prekršaje, a legenda kaže da je s tog mesta smenjena zato što je u presudi protiv porodice koja je na Zelenom vencu prodavala paprike navela da je kriv državni sistem koji građane tera na šverc. Iako zvanična biografija kaže da je zbog političke nepodobnosti bila nepoželjna i na mestu komercijalne direktorke firme Termovent, ona nezvanična navodi da su u pitanju bili zdravstveni problemi zbog kojih je prevremeno penzionisana. Kako bilo, Danica je na političku scenu Srbije stupila pre svega kao supruga Vuka Draškovića – o njihovom braku i romansi koja je prethodila napisane su stotine novinskih stranica, a priča o tome kako je Dana ostavila Vuka zato što je 1968. ušao u kozaračko kolo i umesto nje izabrao Tita.
 
image.jpg

Kako zašto?Neka truje vas a ne nas,vaša je.
 
Ybt... Vido sam je uživo u njenom kafiću u BG. Nisam ni znao da je to njen kafić, bio je tamo i onaj spiker sa Pinka, Počuča...

Na moje opšte iznenađenje, ja se zablenuo u nju i počeo da se dernjam, evo je Danica, evo je Danica...

Pa sam od mojih tadašnjih kolega, dobio dobronamerno upozorenje da ne zevam u nju, kako bi nas sve poštedeo neprijatnosti...

Inače, uživo je još ružnija, nego na slikama... :mrgreen:
 
Ybt... Vido sam je uživo u njenom kafiću u BG. Nisam ni znao da je to njen kafić, bio je tamo i onaj spiker sa Pinka, Počuča...

Na moje opšte iznenađenje, ja se zablenuo u nju i počeo da se dernjam, evo je Danica, evo je Danica...

Pa sam od mojih tadašnjih kolega, dobio dobronamerno upozorenje da ne zevam u nju, kako bi nas sve poštedeo neprijatnosti...

Inače, uživo je još ružnija, nego na slikama... :mrgreen:
Danica je gadna seljanka,nekim mojim poznanicima je iz čista mira na tim njihovom glupim skupovima razbila flaše o glavu u par navrata...ali ko ih **** kad imaju posla s tom sektom.
 
Ybt... Vido sam je uživo u njenom kafiću u BG. Nisam ni znao da je to njen kafić, bio je tamo i onaj spiker sa Pinka, Počuča...

Na moje opšte iznenađenje, ja se zablenuo u nju i počeo da se dernjam, evo je Danica, evo je Danica...

Pa sam od mojih tadašnjih kolega, dobio dobronamerno upozorenje da ne zevam u nju, kako bi nas sve poštedeo neprijatnosti...

Inače, uživo je još ružnija, nego na slikama... :mrgreen:

I sto... nebi je:per:
 
new_encyclopedia_britannica_logo.gif

"Dragoljub Mihailović
Yugoslavian resistance leader
Mihailović also spelled Mihajlović, byname Draža
born March 27, 1893, Ivanjica, Serbia
died July 17, 1946, Belgrade, Yugos.
"
http://www.britannica.com/EBchecked/topic/381916/Dragoljub-Mihailovic

najuglednija enciklopedija na svetu kaze da draza nije bio kolaborator vec lider pokreta otpora u jugoslaviji
 
najuglednija enciklopedija na svetu kaze da draza nije bio kolaborator vec lider pokreta otpora u jugoslaviji

Па нико није ништа писао о лидерству и колаборацији. Ако је стварно био лидер,а није, што су га онда савезници (Енглези и српски краљ у изгнанству) у Септембру 1943 г. испрдели са места Команданта Југословенске војске у отаџбини и наредили да се стави под команду Јосипа Броза - Тита. И то одмах!
И шта сада ти са том твојом енциклопедијом у којој можда и не пише то што тврдиш.
Наш народ каже: ,,Прти се као руб од гаћа``.
 
Па нико није ништа писао о лидерству и колаборацији. Ако је стварно био лидер,а није, што су га онда савезници (Енглези и српски краљ у изгнанству) у Септембру 1943 г. испрдели са места Команданта Југословенске војске у отаџбини и наредили да се стави под команду Јосипа Броза - Тита. И то одмах!
И шта сада ти са том твојом енциклопедијом у којој можда и не пише то што тврдиш.
Наш народ каже: ,,Прти се као руб од гаћа``.

није се борио за њихове интересе.....
требао им је Тито...да уништи све Србско....
погледај резултате....разбијена Србија на три дела......
Београд разрушен савезничким бомбама...
колико их је пало на град херој-Загреб....престоницу НДХ......
колико има АП у Хрватској.....пораженој страни....
а друг стари одмара на Дедињу....е,Србине......
 

Back
Top