transcend memorija

milospv:
fifa:
sta mislite o njoj
Ne znam na sta mislis( usb stick, ram...?)
Inace nije losa, mada je Kingston ZAKON
covek je verovatno mislio na ddr. Transcedent memorija ne da nije losa nego je jaca i to mnogo od kingstona, kod nas ljudi misle izvinjavam se onima koji ne misle da je kingston zakon, i to samo zato sto je o njoj toliko sve napumpano da nemam reci, pa cak je i pqi memorija rame uz kingston a mozda je i jaca. ne znam zasta ti treba memorija ali moj ti je savet da uzmes ili pqi ncp kingston slicne su cene, a transcedent je dosta skuplja, 512 ti je oko 100 i kusur evra. pozdrav :wink:
 
counter_strike:
milospv:
fifa:
sta mislite o njoj
Ne znam na sta mislis( usb stick, ram...?)
Inace nije losa, mada je Kingston ZAKON
covek je verovatno mislio na ddr. Transcedent memorija ne da nije losa nego je jaca i to mnogo od kingstona, kod nas ljudi misle izvinjavam se onima koji ne misle da je kingston zakon, i to samo zato sto je o njoj toliko sve napumpano da nemam reci, pa cak je i pqi memorija rame uz kingston a mozda je i jaca. ne znam zasta ti treba memorija ali moj ti je savet da uzmes ili pqi ncp kingston slicne su cene, a transcedent je dosta skuplja, 512 ti je oko 100 i kusur evra. pozdrav :wink:
Nisam rekao da je transcend losija od kingstona. Mislo sam prvenstveno na hyperx
 
milospv:
counter_strike:
milospv:
fifa:
sta mislite o njoj
Ne znam na sta mislis( usb stick, ram...?)
Inace nije losa, mada je Kingston ZAKON
covek je verovatno mislio na ddr. Transcedent memorija ne da nije losa nego je jaca i to mnogo od kingstona, kod nas ljudi misle izvinjavam se onima koji ne misle da je kingston zakon, i to samo zato sto je o njoj toliko sve napumpano da nemam reci, pa cak je i pqi memorija rame uz kingston a mozda je i jaca. ne znam zasta ti treba memorija ali moj ti je savet da uzmes ili pqi ncp kingston slicne su cene, a transcedent je dosta skuplja, 512 ti je oko 100 i kusur evra. pozdrav :wink:
Nisam rekao da je transcend losija od kingstona. Mislo sam prvenstveno na hyperx
u pravu si daleko je ispred naduvanog kingstona. a ti nisi napisao na koju mislis (mislim na huperx)
mada se ne bi kladio ni na hiperx
 
Celavko:
I sta sad? Sta bi sad trebao da misli neko ko ima Kingston memoriju sa Transcend chipovima? :D
pa nema sta mnogo da misli **** takvu memoriju kad nestavlja samo svoje cipove nego uzima cipove od 10 drugih proizvodjaca. to i nije kingson nego transcend koji se prodaje pod imenom kingston, kao i jugo sa pezoovim motorima. :wink:
 
Kingston ValueRam postoji sa chipovima mnogih proizvodjaca cak i sa chipovima Transcenda i svi su Kingston i svi su skuplji od Kingstona sa Kingstonovim chipovima.I ne prodaju se "kao" Kingston memorija nego to i jesu.Transcend memoriju sam video sa Samsungovim chipovima i tu se vise nezna sta je bolje. Najbolje je da se kupi i ne gleda sta je!
 

Back
Top