Baznija oduzima pasos Bonu Voksu

Hoće li se sad svekoliko srblje smilovati i ponovo početi da sluša pjesme velikog irskog mujezina Abu Bona Al Voxa i njegovog benda dvosmisleno nazvanog "ustaša također" (U2)?

Jer primijetno je da mu je popularnost u svijetu stravično opala kako narod nebeski glavu od njega okrenu. Fan baza je u rasulu, suveniri ne idu.... Vidi se i po koncertima da to nije više to, prije 7 dana dva koncerta uzastopce na Maksimiru (još jedan podlo dvolični ustaški naziv) sa ukupno preko 100 tisuća ljudi, te sad i na Wembleyu još jedan od cirka 88 000 duša. :rumenko:


Mislim, ono... ko sluša tog Bona još, tri za groš.... :roll: pih, 'ajte molim vas....
 
Hoće li se sad svekoliko srblje smilovati i ponovo početi da sluša pjesme velikog irskog mujezina Abu Bona Al Voxa i njegovog benda dvosmisleno nazvanog "ustaša također" (U2)?

Jer primijetno je da mu je popularnost u svijetu stravično opala kako narod nebeski glavu od njega okrenu. Fan baza je u rasulu, suveniri ne idu.... Vidi se i po koncertima da to nije više to, prije 7 dana dva koncerta uzastopce na Maksimiru (još jedan podlo dvolični ustaški naziv) sa ukupno preko 100 tisuća ljudi, te sad i na Wembleyu još jedan od cirka 88 000 duša. :rumenko:


Mislim, ono... ko sluša tog Bona još, tri za groš.... :roll: pih, 'ajte molim vas....

Steta samo sto vam Ceca ne peva na Maksimiru..Napunila bi ga tri dana za redom..I to..sve "dragovoljcima domovinskog rata":zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
slusha i britni josh vishe ljudi
ja se time ne bi hvalio

Mora da ti nije lako cijeli život nositi glavu samo da ti kiša ne pada u stomak.

Ja se time ne bi hvalio.

Steta samo sto vam Ceca ne peva na Maksimiru..Napunila bi ga tri dana za redom..I to..sve "dragovoljcima domovinskog rata":zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Nije frka, napunili bi mi i Cecu.... neka dođe na punjenje...
 
U čast ovim muzičkim velikanima i trenutno najpopularnijoj grupi na planeti, odlučio sam slušati isključivo njihove pjesme do kraja dana.

Započeću sa dvije meni omiljene, Discotheque i Lemon.

Jaaao,bre komsija.Taman sam poceo da imam pozitivnije misljenje o tebi a ti sve uprska.
Velikani?!:eek:,najpopularniji?!:eek:jaaaaaaooooo1!!!!!!!
Pa nijh slusaju domacice i taksisti.Tu su mozda najpopularniji...razocaro si me skroz!
 
Штета! Ја се још увек надам да ће бити барем један комеморативни састанак свих почасних прималаца тог пасоша пре него што им га одузму. Можда треба да започнемо петицију за то? Значи Боно и Осама. Заједно. У малој собици. Ја бих се кладио на Осаму, он је искусан ратник, али није ни Боно сисао весла.
 
Jaaao,bre komsija.Taman sam poceo da imam pozitivnije misljenje o tebi a ti sve uprska.
Velikani?!:eek:,najpopularniji?!:eek:jaaaaaaooooo1!!!!!!!
Pa nijh slusaju domacice i taksisti.Tu su mozda najpopularniji...razocaro si me skroz!

Majku mu, gledam izvještaj sa koncerta i ako su bile sve domaćice i taksisti, dobro su se zamaskirali.

Ekipa HRT-a zaustavljala ljude pred stadionom sa pitanjem "odakle ste" i dobija odgovore "Austrija, Italija, Mađarska, Rusija, Škotska, Slovenija..." Naroda sa svih strana.

Nemoj bolan ba mrziti Al Bona jer više voli Bosnu od Srbije, fin je on. Evo, slijedeće dvije pjesme neka budu Elevation i Angel of Harlem.

Opusti se. :D
 

Back
Top