Pomoc

anastasijaq

Zainteresovan član
Poruka
104
E pa ovako ne znam odakle da pocnem, ali ajde od pocetka :)
Ona mi dodje sestra od tetke mala ima 16god. Nju su roditelji dobili malo po starije dane i razmazili je katasrofalno :dash:
Problem je u tome, mislim ni je to problem ali...... mala je kao lutka sa naslovnica stvarno je razvijena, lijepa, itd i ona je toga svjesna, zeli da nosi iskljucivo firmirane stvari (njeni to mogu da joj priuste), iz kuce ne izlazi ne nasminkana i sredjena. Jako je razmazena. I sada kako je drma pubertet stvarno cuda radi njena majka (moja tetka) me zvala u dok sam bila u Americi da se zali na nju i da me pita sta da radi...... Ja sam njenima rekla da su oni krivi za to sto su je tako razmazili i napravili cudoviste od nje. Meni je nje jako zao. E sada bilo koji savjet bi dobrodosao jer ja tu malu stvarno volim ja nemam ni brata ni setru i ona mi dodje nesto najrodjenije.
Eto molila bih za svjet neki sta dalje da radimo!!!
:worth:
 
Da li ce ona da umre ako ne nosi markiranu odecu i obucu, nece?!
Tri samara na bilo kakvo povisivanje glasa na roditelja i problem ce biti resen, mada ako ima16 godina tesko da ce ispraviti takve stvari!
Mada koliko toliko sa 16 godina bi trebala da bude zrela po pitanju takvih stvari...
Ja mislim da bi trebalo momentalno njeni roditelji da promene taktiu vaspitavanja, da je ogranice, stave na povodac neko vreme!
 
E pa ovako ne znam odakle da pocnem, ali ajde od pocetka :)
Ona mi dodje sestra od tetke mala ima 16god. Nju su roditelji dobili malo po starije dane i razmazili je katasrofalno :dash:
Problem je u tome, mislim ni je to problem ali...... mala je kao lutka sa naslovnica stvarno je razvijena, lijepa, itd i ona je toga svjesna, zeli da nosi iskljucivo firmirane stvari (njeni to mogu da joj priuste), iz kuce ne izlazi ne nasminkana i sredjena. Jako je razmazena. I sada kako je drma pubertet stvarno cuda radi njena majka (moja tetka) me zvala u dok sam bila u Americi da se zali na nju i da me pita sta da radi...... Ja sam njenima rekla da su oni krivi za to sto su je tako razmazili i napravili cudoviste od nje. Meni je nje jako zao. E sada bilo koji savjet bi dobrodosao jer ja tu malu stvarno volim ja nemam ni brata ni setru i ona mi dodje nesto najrodjenije.
Eto molila bih za svjet neki sta dalje da radimo!!!
:worth:

U cemu je problem? Samo napred, tako it reba
Uwek sredjena namontirana, i da nosi dobru odetju. Podrska dewojtzi
 
Ooh tebe mama i tata nisu tukli nikad, kao curicu te stavili pod stakleno zvonce...
Naravno da bih malo mozda bio dete da je u pitanju to da zvoca po mnogo zbog nedostatka odece i svadjanja sa roditeljima itd.... :rtfm:

Odeca ti je jedna od najbitnijih stwari u drustwu.. ako hoces da budes normalan narawno.
a ti dr stiw, ja sam musko pod jedan, i da tukla me je kewa pomalo, narawno sada je swe wetj isplatjeno i to sa kamatom. Moze njoj da bude zao sada koliko hotje, steta je nacxinjena. :bye:
 
Odeca ti je jedna od najbitnijih stwari u drustwu.. ako hoces da budes normalan narawno.
a ti dr stiw, ja sam musko pod jedan, i da tukla me je kewa pomalo, narawno sada je swe wetj isplatjeno i to sa kamatom. Moze njoj da bude zao sada koliko hotje, steta je nacxinjena. :bye:
NC


Ajde zatvorite ovu temu posto smo uvideli da nema nikakve poente!
 
NC


Ajde zatvorite ovu temu posto smo uvideli da nema nikakve poente!

Хммм...почех да размишљам о томе. :think:

Али, хајде да дамо шансу теми и да сачекамо Анастазију, можда ће нам дати прецизнија објашњења шта је у ствари проблем. ;)
 
Хммм...почех да размишљам о томе. :think:

Али, хајде да дамо шансу теми и да сачекамо Анастазију, можда ће нам дати прецизнија објашњења шта је у ствари проблем. ;)

Ajde...Mozda je ipak zaboravila ono ,,ne,, mogucnosti placanja sve te robe!:cool:
 
Ја мислим да је проблем ''размаженост'' коју она помиње.... Али, ми не знамо како се та размаженост манифестује...:confused:

С друге стране ако 16 година ''размазујеш'' (:lol:) дете - како онда очекујеш да не буде размажено? :confused:
 
Ја мислим да је проблем ''размаженост'' коју она помиње.... Али, ми не знамо како се та размаженост манифестује...:confused:

С друге стране ако 16 година ''размазујеш'' (:lol:) дете - како онда очекујеш да не буде размажено? :confused:

Ja bas mislim da je onda ta razmazenost prouzrokovala ovu kupoholicarsku zelju i da je to problem nego da se nije izrazila lepo ili pogresno napisala...
Mada i moja braca su razmazena do Boga i ne znam kad planiraju tetka i teco moj da ih ,,odmaze,, a stalno im govorim kad odem i kad vidim da se oni dernjaju i kako se nerelo i razmazeno ponasaju uvek kazem tetki da uzme da ih pritegne malo dok jos moze inace on je 15 jedan a drugi 11 godina, dok jos moze dok nije kasno pa ne pocnu oni njih da biju po kuci!:roll:
 
ako je razmazena. I sada kako je drma pubertet stvarno cuda radi njena majka (moja tetka) me zvala u dok sam bila u Americi da se zali na nju i da me pita sta da radi.....

Paaaa, u pubertetu mogu da joj se pojave bubuljice, i to se vecini pubertetija desava, ali te bubuljice prodju same od sebe, nemojte se brinuti.:hahaha:
 
E pa ovako ne znam odakle da pocnem, ali ajde od pocetka :)
Ona mi dodje sestra od tetke mala ima 16god. Nju su roditelji dobili malo po starije dane i razmazili je katasrofalno :dash:
Problem je u tome, mislim ni je to problem ali...... mala je kao lutka sa naslovnica stvarno je razvijena, lijepa, itd i ona je toga svjesna, zeli da nosi iskljucivo firmirane stvari (njeni to mogu da joj priuste), iz kuce ne izlazi ne nasminkana i sredjena. Jako je razmazena. I sada kako je drma pubertet stvarno cuda radi njena majka (moja tetka) me zvala u dok sam bila u Americi da se zali na nju i da me pita sta da radi...... Ja sam njenima rekla da su oni krivi za to sto su je tako razmazili i napravili cudoviste od nje. Meni je nje jako zao. E sada bilo koji savjet bi dobrodosao jer ja tu malu stvarno volim ja nemam ni brata ni setru i ona mi dodje nesto najrodjenije.
Eto molila bih za svjet neki sta dalje da radimo!!!
:worth:

Mislim da je steta vec nacinjena i da njeni roditelji nemogu nista uradi povodom ovog problema....Ostaje im jedino da se nadaju da ce joj doci iz dupeta u glavu i da ce :dash: pa se sama od sebe opametiti.
Deca se vaspitaju od rodjenja,a ne u pubertetu :huh::roll:
 

Back
Top