...kako je picina vrednost potpuno pala i gubitak moci u zena....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fang

Aktivan član
Poruka
1.331
...kako je picina vrednost potpuno pala i kako su zene izgubile moc nad muskarcima. Kada se to desilo?
90-ih godina je poceo picin pad.
Kako su neke deonice nekada bile izuzetno jake, a onda su spale na nulu, tako je i pica nekada bila jako jaka. Ona je mogla uveriti zenidbu, da zena privoli muskarca na zenidbu i ako mu to nije bilo na kraj pameti.
Sta zena dobiva svojom picom? Nista. Eventualno da zadovolji muskarca besplatno. (i sebe ). Jednokratno zadovoljstvo, to je sve.
Danas je pica na nuli. Bankrotirala je stavise. Ona vise ne garantuje nikakvu moc nad jacim spololm. Nikakvu kompezaciju.
Postoji samo radi sebe i to je sve....
 
Pocelo je pre nekog vremena..
Nekad je seks bio nesto sto se desava po pravililma, nekad su postojali cuvari javnog morala koji su isli od kabarea do kabarea proveravajuci desavanja na bini i iza kulisa, nekad su zene imale slojeve odece na sebi, nekad su se divili licu i kulturi, nekad se aristokratija degenerisala, nekad se srednja klasa uzdigla, nekad su masine zamenile ljude, nekad i nekad..

I ono najbitnije, nekad su se zene oslobodile..

Sada zene idu skoro gole, sada su zene nalik nama, misle kao sto smo i mi cinili svih ti vekova unazad o sebi, o svojim zeljama, svojim potrebama, greh kao zabranjeno voce je izgubio ukus, postale sebicne kao i mi sto smo, sve vise lice na nas..

Demistifikacija tajne zvana zena.. One su kao mi, to je sve..
Nema vagina veze s tim..
 
...kako je picina vrednost potpuno pala i kako su zene izgubile moc nad muskarcima. Kada se to desilo?
90-ih godina je poceo picin pad.
Kako su neke deonice nekada bile izuzetno jake, a onda su spale na nulu, tako je i pica nekada bila jako jaka. Ona je mogla uveriti zenidbu, da zena privoli muskarca na zenidbu i ako mu to nije bilo na kraj pameti.
Sta zena dobiva svojom picom? Nista. Eventualno da zadovolji muskarca besplatno. (i sebe ). Jednokratno zadovoljstvo, to je sve.
Danas je pica na nuli. Bankrotirala je stavise. Ona vise ne garantuje nikakvu moc nad jacim spololm. Nikakvu kompezaciju.
Postoji samo radi sebe i to je sve....

Pa stvar je jasna...........zakon trzista- velika ponuda pice, vrednost opada.........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top