Da li ima smisla nekog napadati ko te uvek sronda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dosta zena sa foruma mene napadne i ja ih srondam i one opet dolaze da ih ja srondam, da li je to normalno?

ja sam mislila da mi samo komuniciramo i razmenjujemo iskustva...
o cemu da pricam sa osobom koja sve misli kao ja...?
valjda treba da cujem i takve tupane kao sto si ti da bi razumela svet u kojem zivim.

ps--jednom si rekao da mogu da te komentarisem,ali da ces da me " simpli ignore"
 
Dosta zena sa foruma mene napadne i ja ih srondam i one opet dolaze da ih ja srondam, da li je to normalno?

Normalno je, u svakoj zeni ima jedna mazohisticka crta koja dodje do izrazaja kad naidju na pravog muskarca koji im ne popusta i ne cvili pred njima nego im stavlja jasno do znanja gde im je mesto!

I onda kad se nadju u situaciji da ostanu bez komentara, redjaju smajlije - samo da bi bile tu... ;)
 
Poslednja izmena:
Normalno je, u svakoj zeni ima jedna mazohisticka crta koja dodje do izrazaja kad naidju na pravog muskarca koji im ne popusta i ne cvili pred njima nego im stavlja jasno do znanja gde im je mesto!

I onda kad se nadju u situaciji da ostanu bez komentara, redjaju smajlije - samo da bi bile tu... ;)

Ili kao sto bi jedna osoba koju neobicno cenim i postujem a da je cak ni ne poznajem rekla: ko tebe pamecu ti njega *******..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top