hitno

M

milja

Gost
koristim Outlook Express,primala sam veoma vazan e-mail sa attachmentsom ali nemogu nikako da ga otvorim jer kad kliknem na njega opcija save attachments je bleda,pokusala sam i sama sebi da posaljem e-mail i isti je slucaj,zna li neko mozda sta treba da podesim u Outlook Express da bi mogla da pogledam poruku
 
Nemam nekoh pretjeranog iskustva sa autlokom ali onoliko koliko znam da atacment koji zelis da otvoris u stvari nije ni stigao na tvoj racunar iz prostog razloga sto je sadrzavao virus te je antivirusni sistem tvog provajdera ocistio virus iz tvoje poste te ti poslao preciscen mail.. Naravno samo mozes da vidis o cemu se radi jer ti je poslata slicica atacmenta a sam atacment je izbrisan jer je sadrzavao virus.. Okoliko je u atacmentu bilo nesto vazno zamoli onog ko ti je poslao da ponovo posalje samo bez virusa.. Toliko... Poz.
 
nije u pitanju slika vec neki tekst u wordu,kako da otvorim taj word,kad pogledam velicinu e maila ona iznosi 300k,isto tako sam i ja sama sebi poslala email sa takvim attacmentom i opet nisam mogla da otvorim inace imam norton i zone alarm
 
milja:
nije u pitanju slika vec neki tekst u wordu,kako da otvorim taj word,kad pogledam velicinu e maila ona iznosi 300k,isto tako sam i ja sama sebi poslala email sa takvim attacmentom i opet nisam mogla da otvorim inace imam norton i zone alarm

Otvori alatke U IE-u, pa internet opcije pa bezbednost tu stavi na srednje pa u prilagodjenom nivou cekiraj da omogucis otvaranje i prijem atacmenta!
 
Ovo bi trebalo da ti resi problem,otvori Outlook i idi na:

Tools>Options>Security i unchekiraj stavku "Do not allow attachments to be saved or..."
Pa onda stisni Apply i OK.Zatvori Outlook i ponovo ga otvori i mocices da otvoris
attachment.

Poz.
 
Leka:
Ovo bi trebalo da ti resi problem,otvori Outlook i idi na:

Tools>Options>Security i unchekiraj stavku "Do not allow attachments to be saved or..."
Pa onda stisni Apply i OK.Zatvori Outlook i ponovo ga otvori i mocices da otvoris
attachment.

Poz.
Ja nekoristim outlook ali od ranije znam cekirano ti je da ne otvara attachment.
 

Back
Top