Licna higijena

Da ne pominjem sada ono što je standard, a vezano za radnje u kupatilu, kozmetičke tretmane, frizeraj i čista garderoba... ali obavezna urednost (orman sa stvarima, čist stan ili kuća, kupatilo da blista kao u Hajatu, bela tehnika ne umrljana, posteljina ispeglana i mirišljava...) i pedantnost :)
Pod ličnom higijenom smatram i negu mozga... zdrava interesovanja i razmišljanja :)
 
podrazumevam tusiranje/kupanje bar jednom dnevno,pranje zuba posle svakog obroka,secenje noktiju,ciscenje usiju,struganje stroka i sve sto uz to ide a sta lokalni muskarci,a i poneka zena,rado to izbegavaju na moj uzas :neutral:
 
Da ne pominjem sada ono što je standard, a vezano za radnje u kupatilu, kozmetičke tretmane, frizeraj i čista garderoba... ali obavezna urednost (orman sa stvarima, čist stan ili kuća, kupatilo da blista kao u Hajatu, bela tehnika ne umrljana, posteljina ispeglana i mirišljava...) i pedantnost :)
Pod ličnom higijenom smatram i negu mozga... zdrava interesovanja i razmišljanja :)

:worth:
 
...ali svakako i njegovo okruzenje mora da bude cisto (ne i bas bolesno pedantno) ali prazna sudopera, prazna korpa za ves, usisan tepih i tv po kome ne moze da se pise su obavezni standardi. Znam momke koji imaju stvari slozene po boji i cd-ove poredjane po abecedi. To su vec sporedni i nevazni detalji. Meni cak stavise prija da vidim malo kreativnog nereda u muskoj sobi :)
 
Da ne pominjem sada ono što je standard, a vezano za radnje u kupatilu, kozmetičke tretmane, frizeraj i čista garderoba... ali obavezna urednost (orman sa stvarima, čist stan ili kuća, kupatilo da blista kao u Hajatu, bela tehnika ne umrljana, posteljina ispeglana i mirišljava...) i pedantnost :)
Pod ličnom higijenom smatram i negu mozga... zdrava interesovanja i razmišljanja :)

e pa ne bih vise peglala posteljinu,pa ni za tvoje lepe oci
je l bi presao preko toga,ili bi se uhvatio pegle:zper:
 

Back
Top