akne po ledjima

marina79

Početnik
Poruka
37
kako tretirati akne na ledjima? od kako su pocele vrucine, stanje je jos gore, pravi osip.prijateljica koja je imala isti problem nekada, koristila je Gamex gel, koji je inace lek kod suge. :shock:
nisam sigurna da li smem da ga upotrebljavam?
 
kod dermatologa sam bila pretprosle godine i nista od prepisanog nije pomoglo. potom sam otisla kod privatnog lekara i opet nista, s tom razlikom sto sam pukla pare.devojka koja mi je preporucila gamex prosla je kroz istu torturu, dok joj jedna doktorka u penziji nije savetovala za ovaj gel.
ja sam ipak bila u nedoumici da li ga koristiti ili ne, zato sam pitala, a i u nadi da ce se javiti jos neko ko je imao problem sa aknama i resio ga, pa da cujem kako.
"poseti dermatologa"-nisam ni sumnjala da cu dobiti drugaciji odgovor :roll:
 
E, pazi, evo ti jedan najbolji savet, koji ce ti, verujem, pomoci: tusiraj se mnogo cesce. Sigurno se mnogo znojis, a malo se tusiras za toliko znojenje. Znam i ja se mnogo znojim, ali se tusiram 5-6 puta dnevno (a cesto i vise) tako da sada vise nemam tih problema :wink: . Ajde pa srecno!
 
draga Marina, moj savet je da ih prosto ignorises.Ja sam godinama imala isti problem narocito leti i primetila sam da sto vise razmisljam o njima one besne i sve je jos gore.Ne cackaj ih i kad tad ce proci.Probaj da mazes neku kremu za samotamnjenje tipa nivea,dosta isusuje kozu.
 
ja sam čula da pomaže morska so.znači,u šoljicu staviš morske soli i dodas vode tek da je sjediniš i onda zamoliš nekog da ti to gusto nanese na leđa.Držiš to 15-20 minuta i istuširaš se lagano brišući leđa peškirom.
 

Back
Top