Izvale sa koncerata...

gost 172011

Ističe se
Poruka
2.140
Nisam pronasao temu, ako vec postoji zamolio bih nekoga da me uputi. Bas mi sada "padose" na pamet neke izvale koje sam cuo, i za koje su mi pricali.

Boris (Repetitor) vadi pljoskicu iz dzepa na sred nastupa na exitu i kaze: E, ovo moze da se prosvercuje.

Ilija (Petrol) na konceru na povetarcu dok sevaju strobovi kaze: Gasi to, mi smo antistrob bend.

Cane (Partibrejkers) standardne izjave: Sta je maso? guras se....Sta se lozis debela....

Ako neko ima neka zanimljiva iskustva, neka pise, nemojte da se stidite :mrgreen:
I tako :rumenko:
 
ovo je ono "šta se ložiš debela, siđi s bine, nije ti ovo van gogh"

kontam da ih cane ima najviše.
tipa vidi tadića u publici i kaže "e, borise, borise", čovek se okrene, a cane "ma, ništa"
(:
:manikir:

:hahaha: Kakva faca. Na jednom njihovom 'certu, neko izgubio index, i neko ga dodao Canetu, ovaj pitao ciji je i kad se lik javio, ovaj ga pocepao uz reci: Pa sto si ga izgubio...
 
Na svim koncertima ZBL-a uvek bude nekih odvala... Takodje i na koncertima Zvoncekove biljeznice... Kada su 2001-e svirali u NS to je bilo... Na pocetku koncerta su doneli neki panj i sekiru i kasnije je su pozvali nekog iz publike da vide kako bi on opstao u sumi,lik zabio sekiru u panj i nastade opste odusevljenje. Kasnije je su izneli neke kore od pita i ljudi se poceli gadjati i sve na sta je Vuja prokomentarisao da se vidi da je u Vojvodini veci zivotni standard, da su u Srbiji neko bi te kore vec pojeo...
 
ovo je ono "šta se ložiš debela, siđi s bine, nije ti ovo van gogh"

kontam da ih cane ima najviše.
tipa vidi tadića u publici i kaže "e, borise, borise", čovek se okrene, a cane "ma, ništa"
(:
:manikir:


Da, to je bilo na exitu.:zcepanje:

Ili ona canetova (nije sa koncerta, al kad vec smo se uhvatili njega...), kad su obilazili djurdjeve supove, pa kaze popu "oce, blagoslovi, pa da palimo"

ma on ih ima kol`ko `oces..
 
Na svim koncertima ZBL-a uvek bude nekih odvala...

Aha, kao kad su na Exitu prošle godine isprozivali Kikija Lesendrića koji je u isto vreme svirao :lol: Al sad da me pucaš ne bih mogla da se setim šta je Slavko trabunjao :lol: Sećam se samo da su se mazali kečapom i šlagom imitirajući neke metalce koji su svirali preko puta na Eksplozivu. Na kraju su sav kečap i šlag završili u publici :lol:
 

Back
Top