Djilas odbio hrvatske tramvaje

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
BEOGRAD - Gradska Agencija za investicije odlučila se za Špance, pa će Beograđane od kraja sledeće godine prevoziti 30 modernih tramvaja španske kompanije KAF, potvrdio je za Glas gradonačelnik Dragan Đilas i tako prekinuo medijske spekulacije da će hrvatski tramvaji krstariti Beogradom.
Naime, hrvatski proizvođač tramvaja „Končar električna vozila“ nije uspeo da Beogradskom gradskom saobraćajnom preduzeću uvali svoje krševe. Tako su se Srbi priključili Bugarima, Mađarima, Slovacima, Poljacima i Francuzima koji su takođe odbili da kupe hrvatske krševe.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/drustvo/glas-javnosti-15-08-2009/i-beograd-odbio-hrvatske-krseve

2r38fpd.jpg
VS

1z1gzf5.jpg
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Ebiga pa spanci nisu priznali kosovo.

Mislim da ne bi trebalo kupovini tramvaja pridodavati politicki predznak, jer u protivnom bi trebalo uzeti u obzir i da su Spanci bili fasisticka drzava do 1975, zemlja koja je pruzila utociste mnogim ustasama od kojih su neki najpoznatiji i pokopani tamo, a sad Srbija kupuje Tramvaje od njih?

MIslim meni osobno to danas nema nikakve veze, ali eto...
 
Ne razumijem zasto bi ti smetalo da se vozim i u Beogradu?

Zato sto ne moze neko plasirati svoje proizvode na trziste zemlje cije proizvode bojkotuje....a sem toga,znas i sama koliki su nam oni prijatelji,e pa iz inata ne treba poboljsavati njihovu ekonomiju niti izvoz......po tvojoj prici svako ko udje u njihov tramvaj svrsi od zadovoljstva,a takva subjektivnost me navodi samo na jedno...
Uzgred,dobar ti avatar:cool:
 
Zato sto ne moze neko plasirati svoje proizvode na trziste zemlje cije proizvode bojkotuje....a sem toga,znas i sama koliki su nam oni prijatelji,e pa iz inata ne treba poboljsavati njihovu ekonomiju niti izvoz......po tvojoj prici svako ko udje u njihov tramvaj svrsi od zadovoljstva,a takva subjektivnost me navodi samo na jedno...
Uzgred,dobar ti avatar:cool:

moze, ali ne u koncaru:mrgreen: i plati kartu

Ма не смета,:whistling::whistling::whistling:
САМО "ДАЛЕКО ВИ ЛЕПА КУЋА"!!!:per::per::per:

Mislim da vam se to nece svidjeti ali na srecu to nece moci biti sprjeceno, odnosi Hrvatske i Srbije se kontinuirano poboljsavaju na svim poljima, ratovi i mrznje ce biti sve vise iza nas, i takvih razmisljanja poput vasih ce biti sve manje i manje i na vasoj i na nasoj strani a da razum ipak prevladava kod vecine pokazuju i dva covjeka koja su izabrana za predsjednike drzava Srbije i Hrvatske.

Smetaju vam hrvatski tramvaji ali sto posto vam ne smetaju njemacki automobili zar ne?
 

Back
Top