Neuživanje u sex-u

Darianaa

Početnik
Poruka
31
Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.
 
Izgubila si nevinost skoro? Pa ti si pocetnica u sexu i to je normalno da sad ne uzivas preterano. Moras istraziti svoje telo, shvatiti sta ti malo sta vise prija, mastrubacija je najbolja za to :ok:
Eksperimentisi, menjajte poze , opusti se i prepusti bez zadrske. Nemoj se opterecivati ocekivanjama ;)
 
Moja drugarica nije osecala nikakvo zadovoljstvo prva tri puta. Onda ju je decko sledeci put dooobro napalio u predigri, pa je bukvalno jedva docekala da spavaju. Mozda tvoj problem lezi u tome sto previse brines, ja prva imam problem sa opustanjem... Tako da, ne mislim da si usamljen slucaj medju devojkama koje ne uzivaju prilikom prvih puta... Sigurno ce kasnije sve biti ok :manikir:
 
Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.

Možda te taj dečko dovoljno ne pali:(
 
Dok nije došlo do sexa želala sam to, bila napaljena i sve normalno a kad smo počeli nema zadovoljstva, dečko vidi da ne dopire do mene, ja ko da sam zamrla, trudim se ali nema leptirića u stomaku, ništa!

Onda kad su snovi napokon počeli da se realizuju, ništa specijalno,
nezainteresovanost kada si to napokon dobila, malodušnost...
treba samo da se maksimalno opustiš, ne očekuješ
ništa spektakularno i biće ok.
 
Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.

Trgni jedno dve ljute da se opustis.
 
Ako se on maksimalno trudi,ako mislis da sve dobro radi a ti ponovo ne uzivas tada on mozda jeste dobar ali nije pravi za tebe.Bila sam sa dosta njih ali samo nekolicina me je zadovoljila i za koje mogu reci da su me osetili na pravi nacin. Nikako nemojda glumis,pokusavajte sve,nemoj misliti na to kako ti telo izgleda,o tome da li je to ispravno jer sve polazi iz glave.Razmisli da li si zadovoljna i vaom vezom uopste,da li ste intelektualno povezani,da li ti uliva osecaj poverenja?
 
Ako se on maksimalno trudi,ako mislis da sve dobro radi a ti ponovo ne uzivas tada on mozda jeste dobar ali nije pravi za tebe.Bila sam sa dosta njih ali samo nekolicina me je zadovoljila i za koje mogu reci da su me osetili na pravi nacin. Nikako nemojda glumis,pokusavajte sve,nemoj misliti na to kako ti telo izgleda,o tome da li je to ispravno jer sve polazi iz glave.Razmisli da li si zadovoljna i vaom vezom uopste,da li ste intelektualno povezani,da li ti uliva osecaj poverenja?

Verovatno si u pravu. :super:
 
Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.

Ne opterećuj se time, sačekaj, potrebno je vreme za uhodavanje, uči se i to, samo strpljivo, pokazaće se da li će sve biti u redu ili će ti trebati neka vrsta pomoći. Ne paniči... Kasnije postaje sve bolje. A desi se da nekad uživanje izostane i kad se stekne iskustvo. Inspiracija je bitna.
 
tek mesec dana se ***** a vec bi rezultate
e pa cekaj,iskustvo praksa a mozda i tvoj decko nije spretan(iako ima 31)
meni nije jasno da si cekala da zavrsis faks a zelela si sve vreme,otkud to?

Nisam čekala da završim s faksom. Samo sam tad bila preokupirana faksom i nisam ni tražila ozbiljnog dečka, imala sam samo neozbiljne avanturice bez seksa.
A sad sam slobodna, više sam izlazila i našla onog pravog.
 
Svi su vec dodali najbitnije pre mene..
Ja samo dodajem: ako tokom seha razmisljas o nedostacima istog ili pak si u stanju iscekivanja da se nesto desi s tobom na dobrom putu si da se desi obrnuto..

Vidi, bit je da dodje do medjusobnog zadovoljstva. Ti njemu trebas dati nesto i pokrenuti njegovu tenziju, kao sto on treba to uciniti s tobom. Sve zavisi od osobe do osobe. Meni je predigra recimo bitnija od samog seha. Tu se vec odredjuje da li cu stici do cilja..

Ne uvek naravno, nekad je to samo seh, dobar, los, zavisi od dana..

Opusti se, manje mozga vise osecaja :)..
 
Svi su vec dodali najbitnije pre mene..
Ja samo dodajem: ako tokom seha razmisljas o nedostacima istog ili pak si u stanju iscekivanja da se nesto desi s tobom na dobrom putu si da se desi obrnuto..

Vidi, bit je da dodje do medjusobnog zadovoljstva. Ti njemu trebas dati nesto i pokrenuti njegovu tenziju, kao sto on treba to uciniti s tobom. Sve zavisi od osobe do osobe. Meni je predigra recimo bitnija od samog seha. Tu se vec odredjuje da li cu stici do cilja..

Ne uvek naravno, nekad je to samo seh, dobar, los, zavisi od dana..

Opusti se, manje mozga vise osecaja :)..

:ok: Da, tu se vidi hoće li ići ili neće...
 
Probaj da preispitas sledece mogucnosti i ustanovis da li su tacne, naravno, bez laganja sebe:
1. Decko ti se ne svidja dovoljno.
2. Nije neki kvalitetni je8ac.
3. Opterecena si drugim problemima i ne mozes da se opustis.
4. Ne znas dovoljno o mogucnostima u seksu.
5. Umorni ste, lenji ste, niste razgibani...
 

Back
Top