Vojislav Šešelj = bio sam protiv Dejtona, bez obzira na iskustvo RSK

Reißverschluss

Obećava
Banovan
Poruka
97
Vojislav Šešelj je bio protiv Dejtonskog sporazuma, iako je Hrvatima i muslimanima falilo nekoliko sati da zauzmu Banjaluku i celu Bosansku Krajinu i Bosansku Posavinu.

Da Dejton nije prihvaćen, pitanje je da li bi postojala RS. Iako bi postojala, obuhvatala bi samo Istočnu Bosnu i Hercegovinu i Semberiju.


Hrvatsko-muslimanska ofanziva
http://upload.wikimedia.org/wikiped...iH_territory_posession_just_before_Dayton.png
 
dejton je bila josh jedna slobina izdaja

:super: ništa bez izdaje i stranih plaćenika :zcepanje: cia bia vatikan...
da nije bilo dejtona vojska tadashnje sr jugoslavije bi ushla u rat i zaustavila se negde kod zagreba
shto je trbalo uraditi josh 91.

Ahaaaa, videli smo kako je mnogo moćnija JNA prošla u Vukovaru i Dubrovniku. Jedva ušla u te gradove, iako ih Hrvati nisu branili ni sa 15000 ljudi naoružanih samo snajperima.
:worth:
 
dejton je bila josh jedna slobina izdaja
da nije bilo dejtona vojska tadashnje sr jugoslavije bi ushla u rat i zaustavila se negde kod zagreba
shto je trbalo uraditi josh 91.

:hahaha: :hahaha:..ta tzv.JNA..je trebala prvo obaviti "posao"..u Beogradu..a tek onda..dalje.
...sprega..tzv.JNA&četnika..nije tajna...
..nego junače..moj..što ondasnja vrhuška..razoruža..kompletnu TO..Hrvatske..jel to da bi doslo do izražaja..srce u junaka..u kojem je lako rezoruzane Hrvate..pokoriti..
..vidis..čim smo se domogli oruzja..rat je oma..bio zaustavljen..Vi ste 4 god..palili i žarili po Kroejši..a mi to zaustavili za par dana...:D..nemoj se zanosiš..bajkama..
 
dejton je bila josh jedna slobina izdaja
da nije bilo dejtona vojska tadashnje sr jugoslavije bi ushla u rat i zaustavila se negde kod zagreba
shto je trbalo uraditi josh 91.

mozda, i ja sam bio za to, i danas sam

ali i to vreme , u maju 1995., bio me zvao rodjak iz holandije i kaze

`na tv javljaju da vas bombarduje nato`,

a je se slatko ismejah, kako je to moguce i ko to tako nesto moze da lupi i ostane ziv

danas vidmo da je nato ipak bombardovao srbiju, nesto kasnije doduse

zlikovci su to
 
:hahaha: :hahaha:..ta tzv.JNA..je trebala prvo obaviti "posao"..u Beogradu..a tek onda..dalje.
...sprega..tzv.JNA&četnika..nije tajna...
..nego junače..moj..što ondasnja vrhuška..razoruža..kompletnu TO..Hrvatske..jel to da bi doslo do izražaja..srce u junaka..u kojem je lako rezoruzane Hrvate..pokoriti..
..vidis..čim smo se domogli oruzja..rat je oma..bio zaustavljen..Vi ste 4 god..palili i žarili po Kroejši..a mi to zaustavili za par dana...:D..nemoj se zanosiš..bajkama..

opet cro brkanje pojmova

rec je o razoruzanju extremista, jedino ako sam ne tvrdi da je ceo hrvatski narod ustaske provinijencije

jos jedan primer pateticne extremisticke propagande, pa u to vise ni mala deca ne veruju
 
mozda, i ja sam bio za to, i danas sam

ali i to vreme , u maju 1995., bio me zvao rodjak iz holandije i kaze

`na tv javljaju da vas bombarduje nato`,

a je se slatko ismejah, kako je to moguce i ko to tako nesto moze da lupi i ostane ziv

danas vidmo da je nato ipak bombardovao srbiju, nesto kasnije doduse

zlikovci su to

ma nema veze i da su nas bombardovali od hrvatske bar kamen na kamenu ne bi ostao
ni 100 MMF-oba ih ne bi pokrpilo hahaha
ako vec hochesh do drzavnosti na genocidu i etnichkom chischenju pa makar i pobedili uz NATO bar bi za to platili cenu
 
opet cro brkanje pojmova

rec je o razoruzanju extremista, jedino ako sam ne tvrdi da je ceo hrvatski narod ustaske provinijencije

jos jedan primer pateticne extremisticke propagande, pa u to vise ni mala deca ne veruju

..aaaaaa...zasto ta ista tzv.JNA..nije prvo razoruzala..parvaojne od Vojislava&Co...nego ih je jos naoruzavala..bila s njima..u kompi..nemoj da se lažemo..u laži su brze noge..:rtfm:..sijali ste vjetar..požnjeli oluju...tako to uvijek biva..
 
kakvih bre argumenata
hrt nazi propaganda koju smo chuli na ovom 4umu vec milion puta od "samoproterivanja" do "nisu proterani nego su sami otishli"
pa shta si ako si bio dragovoljac u ratu sa hrvatske strane nego ustasha?
to nije vredjanje nego imenovanje stvari pravim nazivom
zato sevaj

...tvoje neznanje..je stvarno..ogromno...ja sam bio..regularni..pripadnik..Ministrstva Unutarnjih poslova..i to..za posebne namijene...:per: :D..kontaš.
...a kasnije sam čim se počelo osnivati ZNG..medju prvima..otiso..i to s ponosom..o ustašama..o kojima ti maštaš..nema niti govora..niti jedan prpadnik nije imao/nosio slovo "U"...samo pitnje je da li ti razlikujes..slova od obilježja..nemoj da se sramotis..prvo ispeci pa reci..:cool:..
 
lol
JNA nikad nije bila srpska vojska
gomila hrvata na chelnim pozicijama pochevshi od Kadijevica
trulo iznutra i normalno da su vodili rat u korist protivnika

Aham...kad ste kitili tenkove cvijećem i slai ih na Hrvatsku da se izbore za veliku srbiju, onda je bila srpska vojska.
Kad su popušili ko zadnje dileje, sad više nije srpska vojska.
E, pa prika, bolju nikad niste imali, a nikad ni nećete! :hahaha::hahaha:
 
Ahaaaa, videli smo kako je mnogo moćnija JNA prošla u Vukovaru i Dubrovniku. Jedva ušla u te gradove, iako ih Hrvati nisu branili ni sa 15000 ljudi naoružanih samo snajperima.

Ne znam za Dubrovnik ali za Vukovar znam. Nikada nije bio problem 'očistiti' Vukovar, problem je bio uraditi to po PS-u, takođe bio je problem žive sile jer u XX veku ljudi su dovoljno obrazovani da znaju da se rat nikom normalnom ne isplati te nije ni išao u rat. Ta mesta su popunili 'genijalnom' idejom da se zatvorenici (pa i oni najteži) prijave u dobrovoljce i ostanu tamo 3-6 meseci i tako ogrebu za pomilovanje. Tako smo u Vukovaru imali neviđenu pljačku, organizovane horde 'dobrovoljaca' (hrvatskih i srpskih) su sa kuća skidali sve pa čak i vadili vodovodne i strujne instalacije iz zidova, ubijali i pljačkali civile bez obzira da li su Hrvati, Srbi ili Mađari i naravno zbog svog interesa sabotirali zauzimanje grada. To je bio presudan problem i naravno neodlučnost vlasti šta da radi, delovali su bez odluke i plana.
Inače pomenuti 'dobrovoljci' su sada članovi ili vođe najjačih kriminalističkih klanova u Srbiji i Hrvatskoj.

Što se tiče tvrdnje da bi Hrvati i Muslimani za nekoliko sati zauzeli Posavinu ne bi da komentarišem jer ne znam kakvo je stanje na terenu bilo, ono što znam je da bi posle toga usledila kontra ofanziva i tako u krug...
 
Aham...kad ste kitili tenkove cvijećem i slai ih na Hrvatsku da se izbore za veliku srbiju, onda je bila srpska vojska.
Kad su popušili ko zadnje dileje, sad više nije srpska vojska.
E, pa prika, bolju nikad niste imali, a nikad ni nećete! :hahaha::hahaha:

..a i ovo ..sto trenutno..imaju..treba raspustiti..samo su na drzavnoj sisi..a nikakve koristi..jedu leba..bez motike..
 
Ne znam za Dubrovnik ali za Vukovar znam. Nikada nije bio problem 'očistiti' Vukovar, problem je bio uraditi to po PS-u, takođe bio je problem žive sile jer u XX veku ljudi su dovoljno obrazovani da znaju da se rat nikom normalnom ne isplati te nije ni išao u rat. Ta mesta su popunili 'genijalnom' idejom da se zatvorenici (pa i oni najteži) prijave u dobrovoljce i ostanu tamo 3-6 meseci i tako ogrebu za pomilovanje. Tako smo u Vukovaru imali neviđenu pljačku, organizovane horde 'dobrovoljaca' (hrvatskih i srpskih) su sa kuća skidali sve pa čak i vadili vodovodne i strujne instalacije iz zidova, ubijali i pljačkali civile bez obzira da li su Hrvati, Srbi ili Mađari i naravno zbog svog interesa sabotirali zauzimanje grada. To je bio presudan problem i naravno neodlučnost vlasti šta da radi, delovali su bez odluke i plana.
Inače pomenuti 'dobrovoljci' su sada članovi ili vođe najjačih kriminalističkih klanova u Srbiji i Hrvatskoj.

Što se tiče tvrdnje da bi Hrvati i Muslimani za nekoliko sati zauzeli Posavinu ne bi da komentarišem jer ne znam kakvo je stanje na terenu bilo, ono što znam je da bi posle toga usledila kontra ofanziva i tako u krug...

..čekaj malo..brkas..pojmove.
...ako je s VAŠE..strane ...u paravojnim i tzv.regularnim..JNA..jedinicama...bilo..kriminalaca i to najtezih.
..to kod nas nije bilo..sorry..ali kod nas u HV-u..nije bilo onih koji su bili na odsluzenju vremenskih kazni..a da su jos dobili oruzje.
...to je notorna laz..s tvoje strane..
 
Aham...kad ste kitili tenkove cvijećem i slai ih na Hrvatsku da se izbore za veliku srbiju, onda je bila srpska vojska.
Kad su popušili ko zadnje dileje, sad više nije srpska vojska.
E, pa prika, bolju nikad niste imali, a nikad ni nećete! :hahaha::hahaha:
Слали су их твоји земљаци Марковић и Кадијевић, а сад ти Срби криви, а гузили сте се да будете у врху Југославије, а сад прећуткујете стварне догађаје.
 
..reko ja..jednom..prilikom..dobro "ste" i prošli..

da ste nastavili da prodirete u BL dobili bi vi po pi.cki i od NATO pakta i od MIlosevica....ka sto je reko Alija u jednom intervjuju NATO je zaprijetio da ce da bombarduje hrvate i muslimane ako se ne povuku, a i Milosevic je bio zaprijetio da ce da posalje par bataljona vojske u BiH....pa se NATO uplasio....to je rekao Alija Izetbegovic..!
 
da ste nastavili da prodirete u BL dobili bi vi po pi.cki i od NATO pakta i od MIlosevica....ka sto je reko Alija u jednom intervjuju NATO je zaprijetio da ce da bombarduje hrvate i muslimane ako se ne povuku, a i Milosevic je bio zaprijetio da ce da posalje par bataljona vojske u BiH....pa se NATO uplasio....to je rekao Alija Izetbegovic..!

..naravno..kad smo se zaletili...pobjegao Arkan%Co..da se sve prašilo.
..zar ti to sve ne govori..da je bio dogovor.koliko %..kome...u Bosni dodijeliti..
...eeeeee..sad da li su %..pravilno rasporedjeni..to je vec druga prica..kontaš..;)
 
..naravno..kad smo se zaletili...pobjegao Arkan%Co..da se sve prašilo.
..zar ti to sve ne govori..da je bio dogovor.koliko %..kome.
...eeeeee..sad da li su %..pravilno rasporedjeni..to je vec druga prica..kontaš..;)

a to sto je Arkan pobjegao, ide ovako Arkan je osamario jednog oficira, i General Mladic se naljutio i mu je naredio da pokupi Tigrove i u roku 24 sata ode iz BiH, i da se ne vraca vise....!!!
 
Daj sta se lozite..... Sve je bio dogovor, slobe, alije i tudjmana... Alija i tudjman u sluzbi svom narodu. Sloba u sluzbi hrvata i muslimana... I nema dalje price....

Brda i planine Kina se ne osvajaju za 4 dana. To valjda svako zna. Vukovar i Sarajevo se ne granatiarju 4 godine i po milioniti put obustavlja vatra i po ko zna koliko puta se povlaci vojska preko linije vukovara. Ne staje se pre Banja luku vec se ide do Zemuna, NDH josh zamrla nije... I ne vracaju se osvojene teritorije kao sto su Mrkonjic grad i ostali...

Valjda vam to govori sve o tolikoj superiornosti Rvata i Muslimana. i velikom dogovoru pomenute trojice
 
Poslednja izmena:

Back
Top