Americhko bojevo zrakoplovstvo nece sudjelovati na moskovskom aviosajmu

Amerikanci poruchuju Rusima da ce posle agresije na Gruziju u Moskvu doletati samo sa raketama i bombama ispod krila. :mrgreen:

73049195.jpg


welcome:)
 
Шта Ти подразумеваш под бојевим зракопловством ко ће га знати, чуо сам за бојеву муницију. А ако си мислио на ратно ваздухопловство САД, па где смеју да се појаве са оним крнтијама 3 генерације авиона, организатор Сајма авиатике и космонаутике ће им штанд сместити са пољопривредном авијацијом, а то овима никако не одговара, пошто су навикли да гледају на ТВ како имају савремену авијацију али реалност је на њихову жалост другачија.

 
Шта Ти подразумеваш под бојевим зракопловством ко ће га знати, чуо сам за бојеву муницију. А ако си мислио на ратно ваздухопловство САД, па где смеју да се појаве са оним крнтијама 3 генерације авиона, организатор Сајма авиатике и космонаутике ће им штанд сместити са пољопривредном авијацијом, а то овима никако не одговара, пошто су навикли да гледају на ТВ како имају савремену авијацију али реалност је на њихову жалост другачија.


Управо!
Пољопривредна, за другог и нису!
:super:
 
Шта Ти подразумеваш под бојевим зракопловством ко ће га знати, чуо сам за бојеву муницију. А ако си мислио на ратно ваздухопловство САД, па где смеју да се појаве са оним крнтијама 3 генерације авиона, организатор Сајма авиатике и космонаутике ће им штанд сместити са пољопривредном авијацијом, а то овима никако не одговара, пошто су навикли да гледају на ТВ како имају савремену авијацију али реалност је на њихову жалост другачија.


Aj ne lupaj majke ti? Shta je ruski ekvivalent F-22, B-2, A-10, AH-66...?
 
Aj ne lupaj majke ti? Shta je ruski ekvivalent F-22, B-2, A-10, AH-66...?

Не лупај Ти, и не измишљај на прошлој теми сам Ти објаснио Ф 22 се више не правио од њега нема ништа. Пројекат Ф 22 је угашен пројекат.
Па да ли си нормалан где смеју да узлете са Б 2 чиме ће да га штите са Ф 15 ?
 
Gruziju je Ameri godinama spremali i obuchavali da etnichki ochiste osete
pa opet sve palo u vodu za 3 dana :(

gruzijski specijalci su se pokazali dok su tukli opoziciju, i ubijali po osetiji civile. ali kad je dosla prava vojska, koja moze lako da podnese gubitak par aviona, sve se brzo zavrsilo

dzaba im dzipovi i americke uniforme i slemovi
 
Не лупај Ти, и не измишљај на прошлој теми сам Ти објаснио Ф 22 се више не правио од њега нема ништа. Пројекат Ф 22 је угашен пројекат.
Па да ли си нормалан где смеју да узлете са Б 2 чиме ће да га штите са Ф 15 ?

F-22 je samo privremeno ugashen jer nema potrebe da ih grade vishe, imaju ih vec oko 150, dok Rusi i Kinezi zajedno 10(i to su avioni 4.te generacije). Kad Rusi pokrenu serijsku proizvodnju PAK-FA, shto ce biti oko 2030.te, Ameri ce obnoviti F-22. Mada mozhda i nece jer je za ruske ''lovce'' F-35 vishe nego superioran. B-2 nemaju potrebe da shtite jer je nevidljiv za svu rusku tehniku ukljuchujuci S-800 :hahaha: F-15 se mozhe potpuno ravnopravno nositi sa Su-35BM.

Nego da se vratimo na temu,a to je politika, zbog chega Ameri nece da dodju na MAKS?
 

Back
Top