Procenite konfig.

Profimare

Elita
Poruka
22.332
Koliko jevreja bih mogao da dobijem za ovu ''azdaju'' od masine??
procesor: amd barton 2600+
kuler: tt volcano 9
memorija: 2x256mb ddr 333
ploca: gigabyte ga-7vax
hdd: maxtor 80gb 7200
graficka: microstar ge-force ti 4200 128mb
zvucna: sound blaster live
dvd: lg
cd-rezac: lg
modem: intelov 56k
 
Celavko dobro kaze, 450 je puno. Moj prijatelj je pre mesec dana kupio: Pentium 4 2.6 GHz, 512 RAM (400MHz), 80GB hard, suround 5.1, DVD, rezac, samsungov CRT monitor (neki DFX valja, sa ravnim ekranom) i sve to skupa platio 620 evrica. I sad ako je za ocekivat da Mare za svoju (polovnu) masinu dobije 450 i dodaj tome barem 150 za monitor, koje ce onaj koji kupi masinu morat dodat... ispadne da su to prevelike pare.
Ja kazem ako on dobije 400, da je na konju!
 
DabaMAN:
Celavko dobro kaze, 450 je puno. Moj prijatelj je pre mesec dana kupio: Pentium 4 2.6 GHz, 512 RAM (400MHz), 80GB hard, suround 5.1, DVD, rezac, samsungov CRT monitor (neki DFX valja, sa ravnim ekranom) i sve to skupa platio 620 evrica. I sad ako je za ocekivat da Mare za svoju (polovnu) masinu dobije 450 i dodaj tome barem 150 za monitor, koje ce onaj koji kupi masinu morat dodat... ispadne da su to prevelike pare.
Ja kazem ako on dobije 400, da je na konju!
Realno da se nelazemo danas kod prodavac mozes da nadjes za neke pristojne pare konfig. koja izgleda ko' vrh tehnologije, al' kad malo bolje zakopas ispod povrsine svatish sta su ti tek uvalili i zasto je cena tako niska! U gorepomenutoj konfig. nisi rekao ko je grafika u pitanju, od nje mnogo zavisi cena, al da pogodim FX5200?
Stvar je u tome sto su kod Mareta neke komponente vrh, a ostale u najmanju ruku standardne (CD, HDD, Mem i sl.) nema ni jedne krsh stvari!
 
POP Mare:
Koliko jevreja bih mogao da dobijem za ovu ''azdaju'' od masine??
procesor: amd barton 2600+
kuler: tt volcano 9
memorija: 2x256mb ddr 333
ploca: gigabyte ga-7vax
hdd: maxtor 80gb 7200
graficka: microstar ge-force ti 4200 128mb
zvucna: sound blaster live
dvd: lg
cd-rezac: lg
modem: intelov 56k

A to je azdaja!!! Dobro da znam kada me neko pita!!!
 
sonne:
POP Mare:
Koliko jevreja bih mogao da dobijem za ovu ''azdaju'' od masine??
procesor: amd barton 2600+
kuler: tt volcano 9
memorija: 2x256mb ddr 333
ploca: gigabyte ga-7vax
hdd: maxtor 80gb 7200
graficka: microstar ge-force ti 4200 128mb
zvucna: sound blaster live
dvd: lg
cd-rezac: lg
modem: intelov 56k

A to je azdaja!!! Dobro da znam kada me neko pita!!!
:D 8)
 

Back
Top