TRECI SVETSKI RAT

Sa kim, to jest na cijoj strani?

  • Rusija (Kina itd..)

  • USA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Taj rat ce trajati najvise 10 minuta.Ruskoj atomki treba toliko do njujorka,a da ne pricam vasington,las vegas....... Za 10 minuta oslonac druge strane ce biti unisten i nema rata,pojela maca ameriku :mrgreen:
Bez amerika zapad je nista,onda rusi sa istocnim saveznicima krse sve nedovoljno branjene(bez amera) zapadne drzave i to je to :vatromet:
 
Taj rat ce trajati najvise 10 minuta.Ruskoj atomki treba toliko do njujorka,a da ne pricam vasington,las vegas....... Za 10 minuta oslonac druge strane ce biti unisten i nema rata,pojela maca ameriku :mrgreen:
Bez amerika zapad je nista,onda rusi sa istocnim saveznicima krse sve nedovoljno branjene(bez amera) zapadne drzave i to je to :vatromet:

Nemoj molim te na koga onda da svaljujemo svoj bes ovdje na KRSTRICI.:mrgreen:
Ako nestane tako iritirajuci kontinemt drzava, bice ostatku svijeta dosadno. :think:
 
jedna od glupavijih tema......a tek anketa.........:dash:

ko mali perica ......"za koga navijas u trecem svetskom ratu":hahaha::hahaha::hahaha:


"ne znam kako cime ce se voditi treci svetski rat, ali sam siguran da ce cetvrti svetski rat biti vodjen lukom i strelom.....".....rece jednom jedan pametan coek.........

a sada, zakljucavajte ovu bolidsku temu...........prebacite je na sport " za koga navijate":dash::dash::dash:
 
praviti se lud i gledati da sto manje dobijes biceva po ledjima! Mislim mi smo mali narod sta mi mozemo da ucinimo za bilo koga,ako stanemo uz ruse okolne zemlje ce nas okupirati i stanovnistvo nam pobiti,ako stanemo uz SAD mozemo da dobijemo atomku od Rusije ili da nas Rusi pesadijom pregaze zato bolje cuti i budi miran!
 
praviti se lud i gledati da sto manje dobijes biceva po ledjima! Mislim mi smo mali narod sta mi mozemo da ucinimo za bilo koga,ako stanemo uz ruse okolne zemlje ce nas okupirati i stanovnistvo nam pobiti,ako stanemo uz SAD mozemo da dobijemo atomku od Rusije ili da nas Rusi pesadijom pregaze zato bolje cuti i budi miran!

Koje okolne zemlje..? Crna Gora? Makedonija? Grcka? Rumunija? Republika Srpska? :D Usvakom slucaju cak i da bude tako, zar nije bolje da u tom slucaju budemo u drustvu se medvedom..:per:
 
Koje okolne zemlje..? Crna Gora? Makedonija? Grcka? Rumunija? Republika Srpska? :D Usvakom slucaju cak i da bude tako, zar nije bolje da u tom slucaju budemo u drustvu se medvedom..:per:

Sto racunas te slabije zemlje? Hrvatska,Madjarska,Albanija,teroristi iz pokrajine Kosovo,muslici iz BiH bi napali RS garant mnogo bi bilo tesko se odbraniti kad sa svih strana naviru neprijateljski vojnici a ti nemas neko naoruzanje!
 
Kapiram da u takvim okolnostima mora da se odabere strana, te zato nisam stavio trecu neutralnu opciju..

a moze li opcija da ja budem samostalan u razmisljanju u okviru svoje porodice...MZ...opstine...drzave...da gajim neke svoje vrednosti koje cu udruziti sa istomisljenicima u okviru svoje drzave,neke prave ljudske vrednosti i vrline....i kao takav izigravati neki klin ili sraf u nekoj slozenoj masini zvanoj svet....mali sraf koji sam za sebe ne znaci nista ali bez kog ta glomazna masina ne moze da funkcionise...sraf koji ce biti podjednako bitan svim delovima masine.....mozemo li se izboriti za takav status,a ne kao do sada...izvadjen sraf koji je naknadno ubacen u masinu i koji se krsi i lomi praveci stetu i masini ali i sebi preti da bude samleven....
 
Znate shta je "realnost trenutka "?
To je :
da se SAD nije umeshao u vojni sukob Izraela sa Palestincima,jer bi izbio WW3,
da se aktivno razmatra globalna ekonomska kriza (shta da se cekalo josh godinu)
da se iznelo uticaj globalnog otopljavanja,
da....ne pishemo vishe.
Svet je u takvoj frci,da nema mesta greshci,
ako se slazhete sa procenama.
Gledam , razmishljam i pitam se:
Kako i zashto sam ovog trenutka ovde na forumu i zashto uopshte ovo kuckam.
Meni to uopshte netreba ,da lupam glavu i sticem osim prijatelja i neprijatelje.
?!
 

Back
Top