KAKO???

0077

Elita
Poruka
24.748
Evo jedno praktično pitanje.Kako da vam grudi(čitaj sise)nikada ne vise i uvek pravo stoje???? 8) Postoji način.Interesuju me vaše ideje 8)
 
Yves Saint Laurent sprej za grudi koji ti ucvrscuje i podize grudi od prvog dana koriscenja. Bukvalno je kao nevidljivi grudnjak... ali je skuuuuup (oko 50-60 eura) Postoje i drugi proizvodi, neke maske i kreme koje su dosta jevtinije, npr. Avon ima takvu kremu ili losion sta je vec. Vidi jos jednu temu na ovom kutku u vezi grudi...
 
0077:
littlefoot:
Bas me zanima zasto to tebe zanima? :D
Zanima me mišljenje žena sa foruma,priznaćeš da su opšutene grudi bljak i problem svih žena,kao noćna mora 8)Treba im pomoći,zar ne?

ma ebe mi se...ko e da ih gleda.ako bas dodje dotle upozoricu ih na vreme pa neka odluce da l ce da gledaju. p amozes dobrim brush i vezbama koje ucvrscuju (tipa pritiskas sake jednu o drugu ispred sebe..ili isto tako ali stiskas manju loptu) ili plivanjem... ali vazhan je pozitivan stav..ebesh kreme to propadne pre ili kasnije..ili dubite na glavi da krene jace krv u sise
 
Zavisi...Dovoljne su i vezbe za zatezanje grudi u sluchaju da nisu preterano velike,a ako su velike,onda razne kreme za uchvrshcivanje,push-up brushalteri,mega brusevi (kojih ima na pretek u kineskim radnjama)...
Nishta bez Kineza :lol:
 
jagodica:
0077:
littlefoot:
Bas me zanima zasto to tebe zanima? :D
Zanima me mišljenje žena sa foruma,priznaćeš da su opšutene grudi bljak i problem svih žena,kao noćna mora 8)Treba im pomoći,zar ne?

ma ebe mi se...ko e da ih gleda.ako bas dodje dotle upozoricu ih na vreme pa neka odluce da l ce da gledaju. p amozes dobrim brush i vezbama koje ucvrscuju (tipa pritiskas sake jednu o drugu ispred sebe..ili isto tako ali stiskas manju loptu) ili plivanjem... ali vazhan je pozitivan stav..ebesh kreme to propadne pre ili kasnije..ili dubite na glavi da krene jace krv u sise
Pravi odgovor na blesavo pitanje :D
 
ljilja br.0905967:
jagodica:
0077:
littlefoot:
Bas me zanima zasto to tebe zanima? :D
Zanima me mišljenje žena sa foruma,priznaćeš da su opšutene grudi bljak i problem svih žena,kao noćna mora 8)Treba im pomoći,zar ne?

ma ebe mi se...ko e da ih gleda.ako bas dodje dotle upozoricu ih na vreme pa neka odluce da l ce da gledaju. p amozes dobrim brush i vezbama koje ucvrscuju (tipa pritiskas sake jednu o drugu ispred sebe..ili isto tako ali stiskas manju loptu) ili plivanjem... ali vazhan je pozitivan stav..ebesh kreme to propadne pre ili kasnije..ili dubite na glavi da krene jace krv u sise
Pravi odgovor na blesavo pitanje :D
Tačno,al blesavo je i kada...vise... :lol:
 
0077:
Evo jedno praktično pitanje.Kako da vam grudi(čitaj sise)nikada ne vise i uvek pravo stoje???? 8) Postoji način.Interesuju me vaše ideje 8)


lako... treba stalno da nosis grudnjak... i to narocito tokom trudnoce (ako budes bila) jer se onda sve te zlezde napune mlekom i rasire i ako ne nosis grudnjak posle toga oklembese ti se i postanu palacinke...

a kada smo kod tog hemikalijskog podizanja... ne bih ja bas to... nije to dobro za kozu... ne narocito oko sisa...
a drugo... ako su ti bas velike... mislim da ti samo grudnjak pomaze jer ako ja mislim na ono na sta mislis... ni cela fabrika St.Alurena ti nece pomoci... ali srecno
 

Back
Top