Jos jedan uspeh CG

Za moj ukus je malo muskasta, al' ja ne volim mnogo taj dinarsko-koscati tip zene -

btmtmain.JPG


Inace mislim da van Balkana maltene svi ignorisu te nove jezike i smatraju ih jednim, pa im nadevaju smehotresna grupna imena poput "zapadni dijalekat juznoslovenskih jezika" ili recimo "Katedra za BCS" gde BCS znaci bosnjacko-hrvatsko-srpski jezik.
 
ruski garant ne zna nego je fake jer ruski nije dovoljno kool da je pitaju nesto na tom jeziku

engleski se ne racuna jer to svako treba da zna

ali eto srpski stavila na prvo mesto
a ove ostale izvedenice se ne racunaju
 
Najaci su mi ovi likovi koji glume neke baje tvrdeci za nejlepsu devojku neke drzave(bez obzira koja drzava bila u pitanju) da je krs riba,a cinjenica je da bi ****** i podgrejan les kada bi im se ukazla prilika.:thumbdown:
A to sto je ova riba napisala da govori sve ove jezike,ne znaci da je glupa vec da je snalazljiva.
 
Najaci su mi ovi likovi koji glume neke baje tvrdeci za nejlepsu devojku neke drzave(bez obzira koja drzava bila u pitanju) da je krs riba,a cinjenica je da bi ****** i podgrejan les kada bi im se ukazla prilika.:thumbdown:
A to sto je ova riba napisala da govori sve ove jezike,ne znaci da je glupa vec da je snalazljiva.

Ako ti nemaš što da *****, ne znači da je svakome situacija tako tužna
 

Back
Top