Molim za savet

Scarface

Početnik
Poruka
2
Molim da mi kazete sta mislite o ovom:Pre dve nedelje,spavao sam sa devojkom pre dve nedelje,nismo doziveli orgazam ni ona ni ja,ja mislim da je problem u velicini mog penisa,15cm u erekciji.....imam 17god. Hvala u napred i nadam se ozbiljnim odgovorima! :roll:
 
Samo se vi opustite... To sto ste dozivjeli nije nista neuobicajeno... Naprotiv, mnogim zenama trebaju godine sexualnog staza, kako bi dozivjele svoj prvi orgazam... A i kad ga dozive, nema nikakve garancije da ce ga svaki put, dozivjeti...
Mladi ste, frka, panika, trema, nedovoljna opustenost... Sve to, i ne samo to, utice na kvalitet sexualnog odnosa...
Dakle, kao sto rekoh, samo opusteno... I naravno, zastite se na adekvatan nacin...
I naravno, to nema apsolutno nikakve veze sa velicinom tvog polnog organa... :wink:
 
Scarface:
Molim da mi kazete sta mislite o ovom:Pre dve nedelje,spavao sam sa devojkom pre dve nedelje,nismo doziveli orgazam ni ona ni ja,ja mislim da je problem u velicini mog penisa,15cm u erekciji.....imam 17god. Hvala u napred i nadam se ozbiljnim odgovorima! :roll:
Mozda si neki bezosecajan tip, :twisted: misim malo se uzivi u radnju, to na kraju iskljucivo zavisi od tebe. Kako shvatas stvar tako ce i da se zavrsi. Ako radis napred-nazad, a mislis dal ce da ti prodje tekma u kladionici... zayebi sex.
 
Kad_LupimLupim:
Scarface:
Molim da mi kazete sta mislite o ovom:Pre dve nedelje,spavao sam sa devojkom pre dve nedelje,nismo doziveli orgazam ni ona ni ja,ja mislim da je problem u velicini mog penisa,15cm u erekciji.....imam 17god. Hvala u napred i nadam se ozbiljnim odgovorima! :roll:
Mozda si neki bezosecajan tip, :twisted: misim malo se uzivi u radnju, to na kraju iskljucivo zavisi od tebe. Kako shvatas stvar tako ce i da se zavrsi. Ako radis napred-nazad, a mislis dal ce da ti prodje tekma u kladionici... zayebi sex.
ovo sa tekmom ti je skroz super....bas si simpa
 
Kathrin:
Kad_LupimLupim:
Scarface:
Molim da mi kazete sta mislite o ovom:Pre dve nedelje,spavao sam sa devojkom pre dve nedelje,nismo doziveli orgazam ni ona ni ja,ja mislim da je problem u velicini mog penisa,15cm u erekciji.....imam 17god. Hvala u napred i nadam se ozbiljnim odgovorima! :roll:
Mozda si neki bezosecajan tip, :twisted: misim malo se uzivi u radnju, to na kraju iskljucivo zavisi od tebe. Kako shvatas stvar tako ce i da se zavrsi. Ako radis napred-nazad, a mislis dal ce da ti prodje tekma u kladionici... zayebi sex.
ovo sa tekmom ti je skroz super....bas si simpa
:lol: 8)
 
Kathrin:
Kad_LupimLupim:
Scarface:
Molim da mi kazete sta mislite o ovom:Pre dve nedelje,spavao sam sa devojkom pre dve nedelje,nismo doziveli orgazam ni ona ni ja,ja mislim da je problem u velicini mog penisa,15cm u erekciji.....imam 17god. Hvala u napred i nadam se ozbiljnim odgovorima! :roll:
Mozda si neki bezosecajan tip, :twisted: misim malo se uzivi u radnju, to na kraju iskljucivo zavisi od tebe. Kako shvatas stvar tako ce i da se zavrsi. Ako radis napred-nazad, a mislis dal ce da ti prodje tekma u kladionici... zayebi sex.
ovo sa tekmom ti je skroz super....bas si simpa
Jeste dobro objasnjenje,slikovito nema sta. :D
Ja sam jednom u toku sexa sa strane gledao TV.A jednom sam slusao neku emisiju na radiju i poceo da se smejem. :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Kathrin:
Kad_LupimLupim:
Scarface:
Molim da mi kazete sta mislite o ovom:Pre dve nedelje,spavao sam sa devojkom pre dve nedelje,nismo doziveli orgazam ni ona ni ja,ja mislim da je problem u velicini mog penisa,15cm u erekciji.....imam 17god. Hvala u napred i nadam se ozbiljnim odgovorima! :roll:
Mozda si neki bezosecajan tip, :twisted: misim malo se uzivi u radnju, to na kraju iskljucivo zavisi od tebe. Kako shvatas stvar tako ce i da se zavrsi. Ako radis napred-nazad, a mislis dal ce da ti prodje tekma u kladionici... zayebi sex.
ovo sa tekmom ti je skroz super....bas si simpa
Jeste dobro objasnjenje,slikovito nema sta. :D
Ja sam jednom u toku sexa sa strane gledao TV.A jednom sam slusao neku emisiju na radiju i poceo da se smejem. :lol:
Bas me zanima kako je ta mucenica reagovala na tvoj smeh u sred akcije? Mora da je bilo ludacki dobar sex :lol:
 
Sve je to normalno,u pocetku uvek postoji trema,nesigurnost zbog neiskustva,strah od neuspeha...
Jednostavno,veruj mi da koliko je tebi velika frka,toliko je verovatno i njoj.Najbolje resenje bi bilo da se pre svega pokusate opustiti,gledaj da nekako budete sami u stanu ili kuci bez onoga <tata i mama su u drugoj sobi> ,potrudi se da napravis atmosferu u vidu neke muzikice,prigusenog svetla,nije lose popiti po casu dve nekog lepog vina da se opustite <samo bez preterivanja jer moze da ima kontra efekat> .. nemoj forsirati sex,polako,pusti da vas ponesu emocije,strast... Trudi se da ne zuris,mazite se duze,upotrebljavajte vise usne na raznim delovima tela,prepustite se jedno drugom... videces da ce vam biti puno lepse i uzbudljivije. Sto se tice velicine,ona uopste nije problem i nemoj se zbog toga opterecivati i kvariti vam uzitak,samo stavi zastitu i potrudi se da devojci i u sexy pokazes koliko je volis i koliko ti znaci. Srecno!!!
 
a mi shtreberi sve ynamo u teoriji a dobijemo najmanji K
cuti dobro je ako dobijemo
e ono nisu moje rechi.
salim se meni se bre ljudi nude i ovom prilikom pozrdavljam svoje odane chitaoce i ponude koje me spashavaju od dna i aseksualnog mraka. prepoznace se vec. ne lozhim vas postoji
dobro nije aseksualni pomognem se shakom. to je nezdravo i dalje mislim al ebiga...nekako izgubim energiju

pozrdavljam ponude...i ja sam propala gramaticki.
e dobro smorila sam ali mi se pisalo ko vas ebe nisam bila nekoliko dana nastavite da se igrate drustvenici
 
jagodica:
a mi shtreberi sve ynamo u teoriji a dobijemo najmanji K
cuti dobro je ako dobijemo
e ono nisu moje rechi.
salim se meni se bre ljudi nude i ovom prilikom pozrdavljam svoje odane chitaoce i ponude koje me spashavaju od dna i aseksualnog mraka. prepoznace se vec. ne lozhim vas postoji
dobro nije aseksualni pomognem se shakom. to je nezdravo i dalje mislim al ebiga...nekako izgubim energiju

e dobro smorila sam ali mi se pisalo ko vas ebe nisam bila nekoliko dana nastavite da se igrate drustvenici

ides?
 

Back
Top