sa koliko godina je normalno poceti vezu i sex...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima onih koji kazu da je sa 14 normalno izgubiti nevinost..meni je to previse rano

Sto pre to bolje!;):lol: Sa 15 vec moze da se ebe,ma cim dobije menstruaciju i rasire se kukovi odma torbaj! Samo nemoj da ispadnes saban ako si joj prvi pa da je ostavis posle sexa,jer to bi bio veliki sok za nju,verovatno bi te ubila ili bi dobila neki psihicki poremecaj! Samo nezno i polako,ali znaj ako si joj prvi citav zivot ce te juriti i nemoj da budes klinac pa da ispricas celom kraju jer djentlmen nikad ne prica o tome...;):bye:
 
Po mom misljenju to je mnogoo rano jer devojcica sa 14 godina niti je fizicki a niti psihicki spremna ali to i ne mora da znaci sa godinama..neko ni sa 18 nije spreman,po meni devojka treba da stupi u odnose onda kad bude to 100%htela kad se ne bude stidela kad ne bude imala nijednu nedoumicu i naravno normalnog partnera..

Svako ima dozu stidljivosti i straha ko nije povalio ili bio povaljen zato ne lupaj!Pre 15-16 nevalja jer polni organi nisu nimalo razvijeni! Bitno je da znaju sta rade,kako da imaju siguran seks,da znaju da ih partner nece ostaviti posle sexa i nista vise nije bitno! Nek se vole deca sta fali!:mrgreen:
 
16,17,18,19 sve je u redu
dodushe znam vishe likova iz chetvrte godine koji nisu torbali josh jer jednostavno nisu imali priliku
i nemojte odma' da pomislite da su nakaze neke ljudske, naprotiv

Uh sta je licno iskustvo... Minut cutanja za naseg krepticu,nije mu lako!:sad2: Organizujem fond za placanje ***** krepti!:) I posle kazete da sam los a vidite kako sam human covek!
 
Usput ja sam sada četvrti srednje, osamnaest ljeta, nisam spavao sa djevojkom i nije mi kompleks, jer sam imao prilika (doduše imam i sada) ali jednostavno hvatam priliku kada budem super raspoložen, volim tu osobu, da poslije ne bude kajanja bezveze :)

Mada ne kajem se ja za bilo šta ;p

priznaj da imas malecni kuratz pa te sramota i cekas brak da budes siguran da te riba nece ostaviti!:mrgreen::manikir:
 
Usput ja sam sada četvrti srednje, osamnaest ljeta, nisam spavao sa djevojkom i nije mi kompleks, jer sam imao prilika (doduše imam i sada) ali jednostavno hvatam priliku kada budem super raspoložen, volim tu osobu, da poslije ne bude kajanja bezveze :)

Mada ne kajem se ja za bilo šta ;p

To je stav.
Treba biti zreo, sve zavisi od ličnosti, ali moje je mišljenje sa 17 i kasnije da je normalno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top