DOK SRBE UBIJAJU- KFOR ****!!

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
Skandalozan snimak iz Kosovske Mitrovice
Srbe ubijaju a KFOR drka!
Sreda - 12.08.2009
Francuski pripadnik Kfora uhvaćen je kako se samozadovoljava u džipu na uglu ulica Lole Ribara i Vasilija Ostroškog u samom centru srpskog dela Kosovske Mitrovice u čijoj su blizini srednja škola, Pravni fakultet i studentski dom.





Vojnik Kfora u maskirnoj uniformi toliko se „zaneo se“ u svom onanisanju da nije ni primećivao prolaznike i vozače koji su prolazili pored njega. Kroz šoferšajbnu se vidi da je posle kratkog premišljanja mirovnjak otkopčao šlic, izvadio polni organ i počeo da se samozadovoljava. Na video-klipu, koji traje oko tri minuta, čuju se i glasovi grupe mladića koji su slučajno napravili snimak sa prozora na visokom prizemlju ispred čije zgrade se vojnik parkirao. - Vidi ga šta radi….. gusla li, gusla! Ne znaš, batice, da će svi da te vide. Gledaj ga, nije svestan šta radi! Izaći ćeš u novinama, komentarisali su momci dok se vojnik igrao polnim organom. Dok je trajalo onanisanje, u džipu parkiranom na trotoar, nepoznati vojnik je gledao u retrovizor. „U igri“ koja je trajala oko tri minuta, prekinula ga je jedna sredovečna prolaznica. Kada je vojnik primetio ženu u ogledalu, pokrio je rukama polni organ i pravio se kao da mirno sedi u vozilu. Snimanje je u tom trenutku prekinuto. Retko ko je od zvaničnika južne srpske pokrajine juče bio raspoložen da daje izjave povodom šokantnih scena na javnom mestu. Milan Ivanović iz Srpskog nacionalnog veća izjavio je juče za „Alo!“ da je takvo ponašanje „najgori vid ponižavanja i potcenjivanja srpskog naroda“. - Tražimo od države i ministarstava najenergičniju osudu. Oni kao pripadnici Kfora mogu na Kosovu da rade šta hoće i da niko ne odgovara za takvo ponašanje. Narod je bez ikakve zaštite, jer je njima sve dozvoljeno. Jasno je da oni ne mogu da budu ni u kakvoj misiji - izjavio je Milan Ivanović.



Slavica Đukić-Dejanović: Nije mu mesto na Kosovu
Predsednik Narodne skupštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović, psihijatar po profesiji, izjavila je juče da „vojnik, ako je psihički zdrav, zaslužuje da odgovara“. - Ako je bolestan, mora da se pošalje na lečenje. U svakom slučaju, njemu nije mesto na Kosovu. Onanisanje na javnom mestu ne mora da bude odlika bolesti, ali spada u delo koje nije primereno - kaže Slavica Đukić-Dejanović. Predsednika Skupštine Srbije kaže i da kao političar „tvrdi da mnogo toga što je neprimereno nije uvek pitanje bolesti već morala“, te da bi trebalo da „reaguju najpre građani, a za njima i sve institucije koje su kompetentne da brinu o građanima Kosova“.



Kfor bez komentara
Povodom ovog slučaja, i pored više pokušaja, nismo uspeli da dođemo do zvanične izjave iz komande francuskog kontingenta Kfora, stacioniranog u Kosovskoj Mitrovici.




B. Nenković


Skandalozno, ali su bas zakasnili, jos februaru sam na netu gledao ovaj snimak, koji je inace sad skinut, ali ipak, svaka cast novinama, sto je uspeo da obruka KFOR, ma kad je tip onaniso!!! :D
 
Skandalozan snimak iz Kosovske Mitrovice
Srbe ubijaju a KFOR drka!
Sreda - 12.08.2009
Francuski pripadnik Kfora uhvaćen je kako se samozadovoljava u džipu na uglu ulica Lole Ribara i Vasilija Ostroškog u samom centru srpskog dela Kosovske Mitrovice u čijoj su blizini srednja škola, Pravni fakultet i studentski dom.

Pa kad ja kazem da su svi NATO vojnici, oficiri i generali seksualno nastrani perverznjaci, izopaceni ****** i pedofili po meni svi ospu paljbu, pored srednje skoole se to desilo, idiot je verovatno drkao na mlade gimnazijalke a mozda i na gimnazijalce ili tako nesto.
 
ma oni ga ****** vec dvadeset godina ovde

francuzi su pre amera usli preko spilta i na igman, i prvi su bomradovali srbe i sprecili predaju sarajeva, a i cuvali su aerodrom za allijine vojnike, ne za nase

i ko zna ko je taj, francuzi u legiju primaju sve i svakoga, mora da je neki cro ili slo legionar
 
Ne radim... Imam problema, ne mislim samo na dupeta, kao ti.... :dash: I imam 14 godina.... :rtfm:

ok za godine

al, da nije ovaj forum nezanimljiv za tebe

malo malo pa ce neko da ti smeta ili ces ti nekom smetati

jel ima neki forum koji bi ti bio blizi i interesantniji. ocu da kazem nije bre politika jos za tebe, neces nista propustiti, ima vremena. sacekace te svakako, ne zuri
 
Rodjen sam na Kosovu, ali sam "zahvaljujuci" plemenu pribegao 99' iz rodnog..Obilica...Dosao sam na forum da iskazem svoje misljenje i sa grupom ljudi i patriota se uvek slozim, a one tipa "Adem1" bih poslao na Goli otok, ali pre toga pustio snimke iz Gorazdevca i Jasenovca, a vama, ako se drk.a kao ovom poremecenom idiotu, ne morate to raditi na forumu, iz.drkavajte se u kuci, samo nemojte da sledite francuza!!! :dash:
 
Rodjen sam na Kosovu, ali sam "zahvaljujuci" plemenu pribegao 99' iz rodnog..Obilica...Dosao sam na forum da iskazem svoje misljenje i sa grupom ljudi i patriota se uvek slozim, a one tipa "Adem1" bih poslao na Goli otok, ali pre toga pustio snimke iz Gorazdevca i Jasenovca, a vama, ako se drk.a kao ovom poremecenom idiotu, ne morate to raditi na forumu, iz.drkavajte se u kuci, samo nemojte da sledite francuza!!! :dash:

Kako tako nazivas Albance plemenom... nije lepo. A ni europski.
 
To je pleme! :dash:

27E, evo, sad sam ti objasnio, al ne brigaj se, ne interesujem se tolko za politiku kao za moje Kosovo... :( Idem ja i na ostale pdf=ove, da se lepo ismejem, npr. u "Natprirodne pojave" ... :super:

p.s. Ali sigurno necu na "Ljubav i seks" i "Erotika", rekoh, nije mi do onanisanja! ;)
 
To je pleme! :dash:

27E, evo, sad sam ti objasnio, al ne brigaj se, ne interesujem se tolko za politiku kao za moje Kosovo... :( Idem ja i na ostale pdf=ove, da se lepo ismejem, npr. u "Natprirodne pojave" ... :super:

p.s. Ali sigurno necu na "Ljubav i seks" i "Erotika", rekoh, nije mi do onanisanja! ;)

Obrati se Dr Dabicu. :hahaha: Inace nije ti to zdravo jer prostata mora da se prazni. Sekret koji se ne izbacuje dugo je kancerogezan.

PCFA_img03.jpg
 
To je pleme! :dash:

27E, evo, sad sam ti objasnio, al ne brigaj se, ne interesujem se tolko za politiku kao za moje Kosovo... :( Idem ja i na ostale pdf=ove, da se lepo ismejem, npr. u "Natprirodne pojave" ... :super:

p.s. Ali sigurno necu na "Ljubav i seks" i "Erotika", rekoh, nije mi do onanisanja! ;)

znam ja, cela mi tazbina odozdo. davno sam ja krocio nogom na kosovo i metohiju, tito je jos bio ziv.

svega se secam, i ne prastam

al ti ovde pola foruma i nije neko drustvo, i ne pravdaj im se
 

Back
Top